320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sa
    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    Rafinha kohta, kes esiteks mängis ju valel äärel ja on alati andnud endast kõik klubi eest, öelda et kuul pähe vend... no see on küll ilmselge liialdus. Iba, ära lase emotsioonidel üle pea kasvada.

    Jah, võibolla sinna läkski selleaastane finaal/võit?, aga samas on veel 90 minutit ees, mida tuleb nüüd pooleldi vahetusmeestega mängida. Kui selle teise mängu saaks omavahel kuidagi Alaba/Rafinha ära jagada, oleks veidi kindlam tunne.

    PS! tra ma pean ise ka tunnistama, et päevas umbes 24 korda tuleb see uuesti meelde küll ja tekib üsna räme frustratsioon, et neist võimalustest miinimum kolme ära ei löödud, aga noh, such is life.
    kuradi imelik jah, vanasti Lewa ikka karistas niimoodi ära, et terve maailm teadis. Samas ega me Real sai samamoodi sügisel liigas. Oi kus oli võimalusi aga ikka mingisugune sats võitis. Samas bernabeul on raskem. Kui Lewa seal ka bläkib, siis pole lootustki. Samas ma usun, et ta lööb seal mingisest tühjast olukorrast juba ära. Sarnaselt meil on veel Ronaldo potensiaal kasutada. Saab põnev olema
    // muidugi Casemiro vorm pole viimastes mängudes enam päris see õige, aga Zidane hui Kovat usaldab.

    Kommentaar


      Algselt postitas denisss Vaata postitust
      Rafinha kohta, kes esiteks mängis ju valel äärel ja on alati andnud endast kõik klubi eest, öelda et kuul pähe vend... no see on küll ilmselge liialdus. Iba, ära lase emotsioonidel üle pea kasvada.

      Jah, võibolla sinna läkski selleaastane finaal/võit?, aga samas on veel 90 minutit ees, mida tuleb nüüd pooleldi vahetusmeestega mängida. Kui selle teise mängu saaks omavahel kuidagi Alaba/Rafinha ära jagada, oleks veidi kindlam tunne.

      PS! tra ma pean ise ka tunnistama, et päevas umbes 24 korda tuleb see uuesti meelde küll ja tekib üsna räme frustratsioon, et neist võimalustest miinimum kolme ära ei löödud, aga noh, such is life.
      Rafinha kohta võib seda öelda, et "on alati andnud endast kõik" st on hingega asja juures, aga minu jaoks ei muuda see fakti, et Rafinha ei ole kunagi olnud, ole praegu ega saa mitte kunagi olema Bayerni vääriline mängija, sorry.

      Kui me räägime Bayerni äärekaitsjatest siis me räägime Lahmist, me räägime Alabast, me räägime Kimmichist, me räägime Sagnolist. Rafinha on parimal juhul kohatäide võrreldes mainitet nelja nimega.

      Kommentaar


        Rafinha osas nõustun. Suur respekt tema suurele tahtele ning on kõvasti aidanud lappida tekkinud auke. Samas maailmataseme kvaliteeti temas pole. Lihtsalt teeb oma mängud ära. Vahel paremini, vahel kehvemini.

        Kommentaar


          Jupp pidas Lewaga pikema vestluse maha, seega võime loota, et korduskohtumiseks on mees kui ümbersündinud. Kui nüüd Alaba ja Robbeni ka korduskohtumiseks töökorda saame, siis saab seda pilti juba positsiivsema külje alt vaadata.

          Carvajal on vigastusega väljas ja kohatäide sellele positsioonile on neil see samune ääreründaja Lucas Vazquez. Selgesti Madrid ei saa kaitsesse istuma jääda, ega Riberyl vurri taas käima tõmmata.
          Järgmise hooaja särgist ka pilt.


          Kommentaar


            Ma lihtsalt ei saa sellise mängu peale emotsioone vaka all hoida. Kui sul kogu see asi veresoone lõhkema paneb, siis ongi kõik. Ma pole kunagi nii pettunud selles tiimis olnud kui nüüd.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Ma lihtsalt ei saa sellise mängu peale emotsioone vaka all hoida. Kui sul kogu see asi veresoone lõhkema paneb, siis ongi kõik. Ma pole kunagi nii pettunud selles tiimis olnud kui nüüd.
              Mida see tiim valesti tegi? Pool satsi oli puudu, kuid sellele vaatamata loodi võimalusi ohtralt. Backup vasakkaitsja eksis(uskumatu, aga eksivad ka kõige suuremad) ja oma võimalusi ei löödud ära(sitt päev, Navas jäi ette).
              Ma olin väga rahul, et vaatamata sellistele puudujatele meeskond nii hästi mängis. Absoluutselt teeb tulemus haiget, aga teine mäng on ees ja kui me samamoodi või paremini mängime, siis on edasipääs täiesti võimalik.

              Kommentaar


                Tõsi, mänguliselt oldi üle aga kui sul on vaja kodupubliku eest 20 võimalust, et ehk üks värav lüüa, on asi paha.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Milles see Juppi ja Lewa jutt seisnes huvitav.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Milles see Juppi ja Lewa jutt seisnes huvitav.
                    "I don’t share it [the criticism]. If Robert Lewandowski scores in the 88th minute, his performance would be assessed completely differently. Look here: Ronaldo is a goal-machine—and how many touches did he have? I’ve had a long discussion with Robert and I hope he’ll give his answer on the pitch on Tuesday. I am aware of the criticism; he has to deal with it and give his answer on the pitch."

                    Mai sõlmis lepingu kuni 2021.

                    Iscol ka mingi õlavigastus ehk oleme 2:2 viigis vigastustegs eelmisest mängust.

                    Kommentaar


                      Aga puudujad saavad olema:
                      Boateng
                      Vidal
                      Neuer
                      Robben?
                      Alaba?
                      Coman

                      Päris uhke nimekiri.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Täna säästeti veel terveid mehi ning 17-20a poisikesed said platsile.

                        Samuti Bild ketrab Lewa meeskonna õõnestamist ning vähest motivatsiooni trennides ja mängus. Spekuleeritakse et Madridis alustab Wagner.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Rafinha ei ole kunagi olnud, ole praegu ega saa mitte kunagi olema Bayerni vääriline mängija, sorry.
                          hahahah tõmmake oxa end. Rafinha on heaga oma lepingupikenduse välja teeninud.



                          Kommentaar


                            Algselt postitas feedme Vaata postitust
                            hahahah tõmmake oxa end. Rafinha on heaga oma lepingupikenduse välja teeninud.



                            https://streamable.com/8p1gl
                            Jah. Muidugi. Mängu lõpus eduseisus olles kontrarünnakust löödud värav mängus mille tulemusest mitte midagi ei sõltu, teeb täiesti olematuks meistrite liiga poolfinaalis vastastele värava kinkimise.

                            Kuradi briljantne mõttekäik (Y) kandideeri sellega Nobeli preemiale

                            Kommentaar


                              Wagneri poolt ilus tegu anda 0-0 seisul noorele debütandile väravasööt kui võinuks ise lüüa. Lisaks skoorisid veel Wagner ise, Rafinha ja Süle. Minupoolest alustagu või Jupp ise, peaasi et löövad. Rafinha peab veel 10 kolli lööma, et natuke kolmapäevast fiaskot heastada.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X