320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Deutscher Meister!!!!!!!
    Olen rõõmus, olen kurb, naeran aga pisarad voolavad.
    Legendid said väärilise viimase mängu FUCK YEAH!!!!
    Aitäh Robbery!!!!

    Kommentaar


      Milline lahkumisvärav Fränki poolt!! Arjeni pärast ka hea meel. Äge oli vaadata ka lõpus nelja endist Bayerni ässa Elber, Makaay, Demichelis ja Sergio vestlemas. Meestel halli juustes ja 20 lisakilo aga nagu eile alles oleks meid esindanud platsil. Veel olid Kahn, Olic, Ottl vist, Starke, Matthäus. Äge!
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Vägev mäng oli tõesti vot nii saadetakse legende ära mitte nagu Realis, aga kas see jäi ka Renato Sanches`e viimaseks mänguks Bayerni särgis?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
              Vägev mäng oli tõesti vot nii saadetakse legende ära mitte nagu Realis, aga kas see jäi ka Renato Sanches`e viimaseks mänguks Bayerni särgis?
              Nico väidetavalt soovib tema jäämist aga hetkel selline 50/50 olukord.
              Mis mulle täna väga meeldis oli kuidas fännid ja ultrad oma toetust Kovacile avaldasid.

              Kommentaar


                Raske näha kuidas ta jätkaks, kui ta juba veebruaris ütles ära, et ta soovib lahkuda, sest väärib rohkem kui 5 minutit, aga mine sa tea,kui Martinez lahkub siis äkki jääb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                  Raske näha kuidas ta jätkaks, kui ta juba veebruaris ütles ära, et ta soovib lahkuda, sest väärib rohkem kui 5 minutit, aga mine sa tea,kui Martinez lahkub siis äkki jääb.
                  Keeruline olukord tõesti: James on lahkumas aga Tolisso on tagasi.
                  Ainukene võimalus tõesti, kui Martinez lahkub aga hispaanlane, kelle mina juba maha kandsin tegi korraliku hooaja ning kinnitab pidevalt kuidas Bayern on temale parim klubi maailmas - raske näha, et meie paksud bossid kellegi nii lojaalse, kes ka pingile jäädes draamat ei korralda, minema saadaksid. Lisaks on Martinez ka ainukene puhas lõhkuja aga elame ja näeme.

                  Kommentaar


                    Ma küll ei tea kui usalduslikust allikast ma seda lugesin, aga Atletico oli palunud Bayernil osta 42M eest James ära ja siis tahavad ise ta 60M ära osta, ei oskagi midagi öelda sellise asja peale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                      Ma küll ei tea kui usalduslikust allikast ma seda lugesin, aga Atletico oli palunud Bayernil osta 42M eest James ära ja siis tahavad ise ta 60M ära osta, ei oskagi midagi öelda sellise asja peale.
                      Väidetavalt on Bayernil suusõnaline kokkulepe Realiga, et nii ei tehta aga keeruline õelda, kas see on veel jõus. Brazzo käis nädalake tagasi Madridis mingeid asju ajamas, seega kõike võib veel juhtuda.

                      Kommentaar


                        Oota kas Bayern siis ei taha James`i osta või mis otsustatakse?

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et lahkuvad nii Sanches, James kui Kovac. Kuigi James on väga hea mängumees ja tõmmul kutil ka kamaluga potentsiaali, ei ole pingil istumisel mõtet noortel härgadel.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Ma arvan, et lahkuvad nii Sanches, James kui Kovac. Kuigi James on väga hea mängumees ja tõmmul kutil ka kamaluga potentsiaali, ei ole pingil istumisel mõtet noortel härgadel.
                            On üsna kindel, et Kovac jääb - võin isegi õlled vahele panna selle peale.
                            James oleks aiunult siis "noor härg" ja/või "tulevikumees", kui ta palliks Eesti jalgpallikoondises aga hea mängumees on ta tõesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                              Oota kas Bayern siis ei taha James`i osta või mis otsustatakse?
                              Hetkel paistab tõesti nii, et Bayern ei plaani lepingut aktiveerida ja ma täiesti mõistan miks.

                              Kommentaar


                                Miks siis?
                                Pole mõtet pingile osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X