320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Coman tegi siis esimese trenni värskes õhus ja kõikide eelduste kohaselt peaks juba kolmapäeval kergemaid jooksuharjutusi individuaalselt alustama. Neile, kes ei tea või enam ei mäleta, siis Coman oli sunnitud minema lõikusele augustis, sest sai mängus Hoffenheimi vastu tõsiselt vigastada.

    Kommentaar


      Kui täna tuleb kaotus, on Nikol minek, ma pakun. Kõik alla võidu on katastroof.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Kui täna tuleb kaotus, on Nikol minek, ma pakun. Kõik alla võidu on katastroof.
        Võimalik aga kahjuks pole enam ka Tobias Schweinsteigerit tagataskus, keda asemele tuua.
        Bastiani vanem vend, kes oli treener meie noortesüsteemis, on ainukene treener peale Tucheli ajaloos, kes kõige kõrgemal kutseeksamil saanud maksimaalse tulemuse.
        Paraku tundis ta, et teda ei hinnata piisavalt ja tegi minekut, sest temale eelistati Bayerni duubli treeneriks Kloset.

        Kommentaar


          Neuer
          Kimmich Boateng Hummels Alaba
          Martínez
          Gnabry, Müller Goretzka Ribéry
          Lewandowski

          Kommentaar


            Absoluutselt ei meeldi see lineup, võib väga raskeks minna.

            Kommentaar


              Keegi mängunägijatest, mis seal toimub?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Keegi mängunägijatest, mis seal toimub?
                Vahelduseks kena mäng, liikumised, kolmnurgad ja kreeklastel ei tekkinud mitte ühtegi võimalust.
                Kui Müller on platsil, siis saab Lewandowski oluliselt kergemalt löögile. Vabalt selline mäng, kus oleks võinud veel lüüa, sest kreeklased püüdsid rohkem maadelda, kui palli mängida ja palju ei puudunud, et nad omavahel kaklema oleks kukkunud.

                Vara mingeid järeldusi muidugi teha aga tuju on hea.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Tänane mäng näitab suuresti ära, kus kumbki sats hetkel asub. Bayern on Bayern ja võib kõiki maakera tiime nende oma hoovis alistada aga hetkevormi juures olen kahtleval seisukohal tänase vastasseisu osas. Tahaks võitu aga tõsi.. täna oleks ka viik vastuvõetav. Ennustan Dortmund 1:0 Bayern.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Neuer
                      Kimmich Boateng Hummels Alaba
                      Martínez Goretzka
                      Gnabry Müller Ribéry
                      Lewandowski

                      Kommentaar


                        Perses värk.

                        Kommentaar


                          Üks nauditav mäng üle pika aja, tulemusest olenemata.

                          Kommentaar


                            kui esimese poolaja oli täielik domineerimine ,siis teisel poolajal kõik vastupidi. MM SAANUD vilisada vaid 1 mängu Graffe saadeti koju just nimelt VAR ingnoneerimise eest siis tänases mängusgi oleks kahel korral var võinud kasutada, 1poolajal 5050 olukord Lewa maha t6mbamise eest ja nuh kas ikka oli Noier (ei saanud isegi kollast) puude.Sealt alates sai ka Dortmund omakindluse ja nii ta hakkas veerema.Nyyd siis 7p maas.agapole hullu hullemastki välja roninud.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Isegi kui Bayern mängib motiveeritult on jõudu ainult üheks poolajaks.
                              Kui just mingit vigastust pole, siis ma ei mõista, miks Kovac Jamesit platsile ei vahetanud.

                              Kommentaar


                                Head teed Niko Kovac. Mäng oli lahtine ja põnev vähemalt. Tihemini võiks olla ühe värava alt teise kohtumisi.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X