320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oi jah, Bayern laguneb päris korralikult. Vähemalt oli tore näha Robbenit Dortmundi publikut vihaseks ajamas oma väravaga. Kui mäng nii lõpeb, siis hakkavad jutud "Jupp suutis, aga Pep mitte".

    Kommentaar


      Kaks küsimust
      1. Kas Reus suluseisus ei olnud viimase värava löömise ajal?
      2. Kust ma leiaksin GIF-i, kus Pep Thiagole bitch-slap'i andis?

      Kommentaar


        Essa värava pakk, omavärav ja sulust löödud koll... kahju. Lahmi eeltööd väravatele olid superhead.
        Tuleb liigas siis BVB uuesti paika panna.

        Kommentaar


          Nojah, Pep ei tee siis Bayernist Barcat jah ? Mitu(kümmend) korda kaotati pall keskel proovides teha neid faking 1,5 meetri sööte?

          Muidugi Thiago tegi paar ilusat liigutust (Müllerile ette tõstmine), head söödud ette... Aga see ei ole koht, kus vaadata individuaalset statistikat (söötude arv ja täpsus). Pigem tuleks vaadata, kas meeskonnamäng rohkem võidab või kaotab. Ja täna kaotas.

          Keskpoolikus ei suudetud piisavalt survet teha, kaitse oli rohkem exposed, Van Buyten pani mitu käru ka ja see oligi piisav.

          Kurat kuidas ei tahaks nii palju Pepi kallal viriseda, aga minu jaoks oli see suuresti treeneri kaotus. Kuigi individuaalseid vigu oli ka päris palju. Mängu flop täiesti üheselt Van Buyten, selline omavärav + kolmanda värava juures oleks saanud oluliselt paremini teha (Gündoganilt muidugi supersooritus, ei võta temalt midagi ära) ja veel lisaks sellele individuaalseid vigu. Eelmise hooaja kaitse oligi nii võimas tänu toele keskväljalt. Mida täna polnud.

          Paraku ei suuda isegi Robben iga kord kastaneid tulest tuua Dortmundi vastu. Kaks väravat oleks eelmise hooaja kaitsega täiesti piisav olnud. MUIDE Robbeni teine värav oli Bayerni eest juba 70. tabamuseks! Ja seda siis 122 mänguga, mis teeb rohkem kui värava iga teise mängu kohta (0,57 ühe mängu kohta kui täpne olla). Kui aega saan, vaatan assistide arvu ka üle ja löön kokku.

          Shaqiri ka täielik pettumus, nii palju pallikaotusi, nii palju vigu. Konkurentsi arvestades tuleb tal küll keeruline hooaeg.

          Eks Riberyst ja ka Neuerist oli puudus täna.

          Palju õnne Dortmundile ja loodetavasti teevad kõik sellest kaotusest oma järeldused.

          Kommentaar


            Mõeldes liigale, CL-le ja DFB-le, siis see kaotus võib kasuks tulla. Pep nägi nõrkusi ja BVB tugevusi. Positiivne oli Robbeni skoorimine. Van Buytenist kahju, kehva mäng + omavärav ka otsa.


            EDIT: Loodetavasti Pep mõistab, et keskväljale tuleb keegi mängu lõhkuma panna.

            Kommentaar


              Nu Thiago ja VAN Buyten täna ansamblist väljas,läks ära aga ei põe elu läheb edasi ja polnud mulle ka tähtis punkte ei anta. Mängupilt ju oli enav vähem rahuldav mõned eksimused täna eelnimetatud määrasid tänase kohtumise tulemuse. Põhimõteliselt ei nuta.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Nõustun rainisega, et tänane kaotus oli tegelikkuses puhas Pepi ämber. Loomulikult tulid need väravad ka amatöörlikest vigadest. Vahepeal hakkasin juba mõtlema, et Starke on liiga hea, et pingil istuda, kuid täna lõi jälle see Hoffenheimi- aegne värin sisse. Neueri kindlusest jäi selgelt puudu. Kaitsetöö oli ka alla igasugust arvestust. Bayerni ja Saksa taktikaformatsioon 4-2-3-1 on nii hästi sisse töödeldud, et tänane 4-1-4-1 nägi välja suhteliselt kohutav. Thiago võib küll mingi söödumeister olla, kuid vaevu üle 1,7 m pikk olev ja kabariididelt väike mees ei sobi kaitsete ette nr. 6 mängima. Eelmise hooaja edu alus oligi väga kindel keskväli, kus Bastian, Martinez, Gustavo hoidsid keskvälja suurepäraselt lukus, samas lülitusid vajadusel ka rünnakule. Täna kadus Thiago vahepeal sinna meeste summa ära ja kaitses polnud tast väga tolku. Kaitse väga abile loota ei saanud. Eespool oli ka selline peata olek. Mandzu seikles vahepeal kuskil ääre peal ja Shaqiri tipus. Ja noh Dante vahetus jääb kõige müstilisemaks. Kas Pep kasutas Pique´d kuskil äärepoolikus? Dante oli seal kuskil keskel, kuid ei olnud tast abi ei kaitses ega rünnakul. DvB pidanuks ikka targetiks panema sel juhul.
                  Igatähes jään mina ootama, et Götze ükskord mängukõlbulikuks saaks. Kaua ei pea seda enam ootama, kui ta treeningutega liitub.

                  Järgmiseks Audi cup Sao Paulo vastu. Ma vist vaid võin unistada, et geniaalsete ideedega Pep mu soovitavat formatsiooni ja mängijaid mängitaks. Eks ma ole kärsitu Pepi osas. Jupp kaevas Pepile ka ühe sügava karjääri ette. Võite tuli nii palju, et viike ja kaotusi enam ei seedi. Olgu mängupilt milline tahes võidud tuleb koju tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Pigem tuleks vaadata, kas meeskonnamäng rohkem võidab või kaotab. Ja täna kaotas.
                    This is so wrong. So wrong.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Bayernil oli eelmine hooaeg nii hea et ma imestan et peale tänast kaotust itaalia liiga foorum siia undama ei ole kolinud. Barca foorumist on nad igatahes tükk aega kadunud olnud, tea kas suvepuhkus vms.

                      Kommentaar


                        pep on nii hea!!!!!!
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          pep on nii hea!!!!!!
                          Jah, kuuaega puldis olnud ja pole midagi saavutanud, laske lahti rsk!

                          Kommentaar


                            bayerni ajastu on läbi või

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aandres Vaata postitust
                              bayerni ajastu on läbi või
                              Mees lõpeta ära! Teed järeldusi pärast ühte mängu, kus oli näha, et endast ei anta päris 100%. Oota, kuni terve hooaeg on läbi. Hetkel tundub, et sinu puhul on tegemist butthurt Barcelona fänniga, kes ei saa Barcelona kaotustest Bayerni vastu üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                Mees lõpeta ära! Teed järeldusi pärast ühte mängu, kus oli näha, et endast ei anta päris 100%. Oota, kuni terve hooaeg on läbi. Hetkel tundub, et sinu puhul on tegemist butthurt Barcelona fänniga, kes ei saa Barcelona kaotustest Bayerni vastu üle.
                                lol...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X