320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hamiti saab alati asendada

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Hamiti näol on Bayernil kogenud põruja olemas - eks-Schakle mängija ikkagi. Ma veel liigvara ei rõõmustaks.
      Kogenud põruja? Nojah, loodame, et ta unustab oma põrumisekogemused sel ajal kui FCB särki kannab.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Juba mängust on näha, et ta on unustanud Schalke. Minu jaoks on ta praktiliselt sama hea olnud kui Ribery. Äärel isegi parem. Ja rääkides põrjutest - Ballack ja Lucio on ex-Neverkusenlsed.
        Mis puutub 10 punktisesse edusse talvevaheajal, siis miski pole kindel. NIi lihtne on jääda loorberitele puhkama.Ükski meeskond maailmas pole nii hea, et keskpärase füüsise ja madala moraali korral vastaseid võita suudaks. Kuna eelmine aasta eksiti, siis eks seekord hoitakse silma peal asjadel ja ka Ottmar kindlasti püüab kõik teha, et mõõna ei tekiks.

        Kommentaar


          Kas keegi oskab mulle nõu anda et kui ma tahan näiteks vaatma minna Bayerni mängu siis kuidas ning kust ma saan pileteid osta jne?? äkki on kellelgi kogemusi selle koha pealt

          ette tänades

          Kommentaar


            No kogemused on suht värsked. Kui enamus Bundesliga klubide enamus mängudele saab netist osta pileti, siis hoolimata suurest staadionist saavad Bayerni piletid väga kiiresti otsa. Sellest hoolimata, kui minna kodukale ja vajutada "ticketing" peale ja minna sealt online sale peale siis näeb järgmise viie mängu seisu. Kui pole mõnda nõrka vastast siis ega üle paari päeva onlines pileteid saada pole. Muus osas on Bundesligas asi hästi inimesesõbralik - krediitkaardi olemasolul saab kõik väga lihtsalt ära ajada.
            Kui on tõsised mängud nagu nt oktoobri alguse Bayeri maa derby Bayern-Nürnburg, siis online-i ei tulnudki piletid müügile. Kuna ise sihtisin seda mängu, et saaks ka Octoberfesti samal ajal nautida, siis ootasin pikalt ja olen päris pettunud, ent lootus on, et äripartnerid siiski kohapealt mulle pileti leiavad.

            Et veel õli tulle valada, siis see et Bundesliga pileteid lihtsalt saab pole mitte sellepärast, et keegi mänge ei jälgi - vastupidi, Bundesliga on endiselt selles osas tippliigade seas esirinnas, aga lihtsalt osad inglismaa ja itaalia klubid on asja nii keeruliseks teinud, et pisar tuleb silma.
            Mõneti muidugi arusaadav, et niisama ei saa nõutud pileteid ära müüa, sest spekulandid on varmad seda ära kasutama, aga kena oleks, kui suudetakse mingil moel asjad inimlikult lahendada.

            Kommentaar


              Kui piletid ruttu otsa saavad miks ei võiks allianz arenat veel suuremaks teha nii kümne tuhande koha võrra.Ega see vist eriti staadioni ei rikkuks

              Kommentaar


                Miks üldse tehti 70000 kohaline staadion oleks kohe võinud kaheksakümnetuhandelise teha .Eelmine oli ka ju ligi 70000 kohaline

                Kommentaar


                  [QUOTE=Aramis;807445]No kogemused on suht värsked. Kui enamus Bundesliga klubide enamus mängudele saab netist osta pileti, siis hoolimata suurest staadionist saavad Bayerni piletid väga kiiresti otsa. Sellest hoolimata, kui minna kodukale ja vajutada "ticketing" peale ja minna sealt online sale peale siis näeb järgmise viie mängu seisu. Kui pole mõnda nõrka vastast siis ega üle paari päeva onlines pileteid saada pole. Muus osas on Bundesligas asi hästi inimesesõbralik - krediitkaardi olemasolul saab kõik väga lihtsalt ära ajada.

                  aga kui ma sealt ära ostan siis kuidas ma pileti kätte saan? sry lollide küsimustega kuid ei tahaks eriti eksida...ning kas teiste bundesliiga võistkondade piletimüügid käivad samuti kodulehelt?

                  Kommentaar


                    Keda lõunaosariigi kröösused ei huvita, siis näiteks Hertha pileteid saab ilusti neti kaudu, 10. septembril algab kõigi sügisringi mängude vabamüük. Nii et vana daami sõbrad, kiirustage, kui tahate kohta Ostkurvele saada.

                    (Lisaks saab pileteid suvaliselt teatri-, kontserdi vms. piletikassast üle linna.)

                    Samas pakuvad näiteks ka regionalligalased Dresdeni Dynamo ja Berliini Union netipileteid, nii et see kipub pigem reegel kui erand olema.
                    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      aga kui ma sealt ära ostan siis kuidas ma pileti kätte saan? sry lollide küsimustega kuid ei tahaks eriti eksida...ning kas teiste bundesliiga võistkondade piletimüügid käivad samuti kodulehelt?
                      Ma ei või kindlalt väita, kuidas see Münchenis käib, kuid näiteks Dortmundi puhul prindib ostja kodus ise pileti välja. Staadionil onud ja tädid loevad lihtsalt triipkoodi ja lasevad su sõbraliku naeratuse saatel staadionile.

                      Kommentaar


                        Ja sellega mindi koledasti alt, sest vana Olõmpiastaadion oli suur ja kõle kergejõustikustaadion, kus jalka vaatamaine pooltki nii lahe polnud kui praegu.

                        Herta piletid on jah kõige lihtsam teema ja kuna lennuühendus on ka Tallinnaga, siis on tõesti väga lihtne Berliini meeskonda vaatamas käia. Nii sai üleeelmine aasta Bremen seal nähtud ja eelmine aasta Hamburg. Esimesel korral lasin saata pileti tuttava aadressil, kes Berliinis elab, aga teine kord oli veel lihtsam variant - ehk ise staadionilt võtsin ära - seal on spetsiaalne kiosk ühe värava juures, kust netis ostetud pileti kätte saab.

                        Minu isiklik Bayern-Nürnburg asi on saamas positiivset lõppu. Nii, et edu teistelegi.

                        Kommentaar


                          Ok, oma kogemustest ka piletitega seoses.

                          1) Kõige lihtsam on muidugi internetist osta. Aga nagu juba eelnevalt mainitud, siis tipp-meeskondade tipp-mängude piletid online-müüki ei jõuagi või kui jõuavad, siis lähevad serveri suure ragisemise saatel tunniga või nii ära. Aga jah, isikliklikult on läbi neti piletid ostetud Hannoveri ja Dortmundi mängudele ja seda mitte väga pikalt ette vastavalt Stuttgarti ja Leverkuseni Bayeri vastu... seega ei ütleks, et need väga mõttetud mängud oleks olnud, üks isegi tulevase meistri osalusel. Ja piletid saab jah kätte vastavast putkast staadioni lähistel, kus peabki kätte saama internetist ostetud pileteid. Lihtne.

                          2) Mainitud Hannoveri-Stuttgarti mängule sai tegelikult piletit osta ka kohapealt, seega kui enne endale selgeks teha staadioni suurus, senised pealtvaatajate arvud ja tulevad vastased, siis võib hea planeerimise juures ka niisama kohale vajuda.

                          3) (Tipp-)mängude piletid tulevad usutavasti müüki (Werderi näitel) umbes 2 kuud enne mängu. Ja kuigi vist praegusel juhul pole kohapeal järjekorras seismine reaalne võimalus, siis nt veebruari keskpaigas toimunud Nord-Derby (Werder-HSV) piletid tulid müüki detsembri alguses hommikul kell 0900. Kui kell 0800 sabasse seista, siis kella 1100 paiku sai piletid ilusasti kätte. Mitte küll enam soovitud seisukohti Ostkurvele, aga kallimaid pileteid mujale küll.

                          4) Ebay. Ei ole ka ju variant, eks?

                          5) Meeskonna ametlik foorum (taaskord Werderi näitel). Postitades oma piletisoovi vastavasse teemasse, tuleb nähtavasti päris mitu pakkumist inimestelt, kes teatud põhjustel (haigus, graafik) ise mängule minna ei saa ja müüvad pileti originaalhinnaga maha. Ise sain näiteks ühele mängule (Hertha vastu vist oli) Ostkurvele (mis on loogiliselt võttes ju kõige parem koht üldse staadionil olemiseks) pileti 5 euriga, mis on umbes mittemidagi. Onju.
                          Werderi kodukal on samas ka koht, kus samasugused inimesed akuvad ise oma pileteid - originaalhinnaga või vähemalt selle lähedase hinnaga. Seega kõne või kiri neile võib ka aidata... kuigi seegi variant on vist kokkuvõttes raskendatud, kui resideeruda väljaspool Saksamaad. Aga ikkagi peaks olema teostatav.

                          Kommentaar


                            Kas homme loositakse meitele kah UEFA kopsiku vastane või midagi ve? Alagrupid selguvad vist hiljem.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Täna kell 14:00 algab loos...kuidas nüüd öelda...kolmandaks raundiks ja me vist peaks ka seal potis osalema. Esimene mäng on 20 september.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Vöimalikud vastased siis ka:
                                Toulouse
                                Brann
                                Aberdeen
                                Belenenses
                                Helsinborg

                                Kõige raskem vastane oleks siis prantsuse klubi ja nendest portukaalikatest kuulen ma küll esimest korda.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X