320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mannetu,mannetu ründeteravus ju täielikult 0 lähedane:S
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      ohjah. ootasin bayernist see hooaeg palju rohkem, aga kõik pole veel läbi..

      Jah, nüüd siis 0:2. Kõik. : (

      Kommentaar


        Jeesus...nii masendav olukord ei olnud isegi Klinsmani ajal..
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Täiesti haledad,nutt tuleb peale:s
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Malendustermineid kasutades: "Tuli!"
            AILTON

            Kommentaar


              Seis päris nutune hetkel Bayerni jaoks. Kui järgmises voorus peaks Juve Bordeauxd võitma siis on Bayernil edasipääsu lootustega selleks korraks kõik.

              Kaua veel Ribbery vigastatud on?

              Kommentaar


                Ei muuda see Ribery midagi, kuni lollakaid, aeglaseid sakslasest puukujusid meeskonda ostetakse. Eriti ründeliini.

                Täiesti haige ikka, kui mõttetuks see Bayern on muutunud. Ja see pole enam treeneri, vaid pigem nende peedinägude kätetöö, kes end klubi juhtkonnaks nimetada julgevad.

                Viimaste aastate ainukesed positiivsed uudised on olnud Ribery ja Robben, ülejäänd ostud on ikka täielikult absurdi valdkonda kuuluvad.
                Gomez who? Arvata ju võis, et ta läbi ei löö siin...
                Timosch..misiganes..uk??? Kto eto??
                Braafheid? Pranjc?

                Oleks nende asemel jalgpallurid, siis võiks ehk unistada ka järgmise hooaja Meistrite Liiga kohast.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Ootan Vähetuntud Vutivaatleja sisukat analüüsi mängule, mängijatele, treeneri taktikale ja vastasvõistkonna vastutööle.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Mina ei ootaks sinu asemel. Ja Bayern edasisaamise reaalne võimalus on kuskil 1% ... Ma arvan, et Juve teeb küll Bordooga viigi, aga no Bayern ei võida Juvet nii või teisiti. Nad ei tee midagi õigesti ja pilt on masendav - vanasti vana hea Effenbergi juhtmisel oleks Toni ja Gomeze suguse pika ründajate paari peale viimased 10 minutit antud pikka palli ja armutult - minutis kolm tükk vähemalt, aga täna kus oli vaja rünnata ja selle asemel oldi eriti hambutud. Kurb oli pilt, kurb.

                    Kommentaar


                      Õnneks on ju suurepärane "pisike" kopsik olemas, mille pärast sitsida, Grün-Weissid olid päris lähedal ehk õnnestub teil
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Õnneks on ju suurepärane "pisike" kopsik olemas, mille pärast sitsida, Grün-Weissid olid päris lähedal ehk õnnestub teil
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Vanasti vana hea Effenbergi juhtimisel oleks Elber teinud hattricki?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kõik hakkas persse minema aastal 2007 kui Höönes & ko jõulupohmast toibudes avastas, et Magath polegi suutnud sitast saia teha ja viimasele kinga andis. Otto ei loe kuna tema sai väikse prantslase kes suutis terve hooaja meeskona mootor olla.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Ootan Vähetuntud Vutivaatleja sisukat analüüsi mängule, mängijatele, treeneri taktikale ja vastasvõistkonna vastutööle.
                              Sellest jääd sa ilma, sest ei ole viimasel ajal Bayerni mänge näinud ja puudub ka vastav oskus.

                              Kommentaar


                                Njah, tegelikult Magathi käe all mängis Bayern üsna kindlalt ju. Kaks hooaega tehti kodumaal duubel, korra jõuti CL-is peaaegu poolfinaali, kui kokkuvõttes 6-5 Chelseale alla vannuti.

                                Kuid praegu on lihtsalt mängijate tase niivõrd madalaks aetud, et ei saagi midagi suurt soovida.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X