320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Werderi logoga ja loodab bayerni võitu...

    Kommentaar


      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
      Werderi logoga ja loodab bayerni võitu...
      Saksamaa jalgpalli fänn Meistrite Liigas ju toetab ikka omasid.


      Ega sa taha öelda, et sina hoiad kolmapäeval pöialt, et Inter kaotaks
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Just just Maarek .
        Kui Robben peaks eemale jääma, siis on arvatavasti ikka väga raske vastu saada . Huvitav kuidas Bayerni niigi hädine kaitseliini Rooneyga hakkama saab , loodame et ei saa nii puuga pähe kui AC Milan viimases kohtumises unitediga .

        Kommentaar


          Tõotab õuduste õhtut.

          Kommentaar


            Mina ei saa ka neist inimestest aru, nagu praegu Delfinaariumis praegu mningid Rocki kallal ilkujad. Mismoodi sa Balti Liiga mängus oled eesti satsi vastu? Sama ka Bundesliga meeskonnaga Euroopas.

            No mäng saab huvitav olema. Kas nüüd õuduste öö - saab näha. Mina arvan, et Manu stiil on üks kõige sobivamaid Bayernile. Vajadusel võivad vabalt kobistada low score viigi ja mina ikka veel loodan Miro väravasoone leidmisele.

            Kommentaar


              Eks minagi hoian nagu alati saksa klubile pöialt aga suhteliselt kõhe on see tunne tõesti, eriti viimaste liigamängude valguses. Sisimas ma loodan, et saadakse kaitse kinni ikka.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Mina loodan igal juhul head mängu ja rohkelt väravavõimalusi.
                Ei viitsiks eriti mingit löökidevaest kiigutamist vaadatagi.

                Sisimas sooviks ikka võitu, sest kodus suudame me kõigile vastu panna, ma usun. Oleks Gomezest või Klosest ainult meest omal kohal, kes olukorrad ära koksaks.

                Kui Ribery (ja mängimise korral ka Robben) suudavad end mitte nurka kinni joosta, võib ka kõike juhtuda. Ehk oleks 4-4-2 täna parim lahendus. Üksikründajaga on suhteliselt mõttetu.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  No mis matusemeeleolud need siis olgu. Pole see Bayern nii kehv midagi, ei tasu ka ManU jõudu ülehinnata.

                  Tuleb võrdsete lahing, kus määravaks saavad pisiasjad. Kindlasti peetakse ManU siin paaris favoriidiks, aga Bayernil on oma šanss olemas.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Kui tulevaks hooajaks 4 päris kaitsjat + väravavaht ostetaks, võiks ju millelegi loota ka Euroopa väljakutel.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Arvasin alguses päris katastroofi, aga Bayern suutis rongi alt ikkagi välja tulla. Võiduks on aga kaks korda enamat vaja.

                      Nõustun sellega, et kaitseliin on täiesti kohutav. Van Buyten ja Demichelis on ennast juba tükk aega tagasi ammendanud - esimene HSV-s ning teine siis, kui ta veel DM-i mängis.

                      Kommentaar


                        mis selle Demichelise maskiga on?

                        Kommentaar


                          Hea töö, midagi öelda pole. Esile tuleks tõsta eelkõige üüratut võitlusvaimu

                          Kommentaar


                            Täiesti suurepärane tulemus, absoluutselt üle ootuste! Ootan juba Old Traffordi madinat, ehk on selleks ajaks Robben ka rivis. Nagu näha, siis Rooney'ga läks kehvasti.

                            Kommentaar


                              no tõesõna olic oli selle ära teeninud, saja kuuekümne viie protsendi ulatuses!

                              Kommentaar


                                Väga magus. Väga.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X