320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma lugesin täna mõndasid saksa meedia intervjuusid Bayerni tegelastega. Seal ühes ütles van Gaal, et kuna Görlitz ja Lell lahkuvad, siis soovitakse uue kaitsja liitumist. Teises intervjuus ütles Christian Nerlinger, et üks äärekaitsja hangitakse kindlasti juurde, aga uut keskkaitsjat ei tule, sest Breno naaseb ja sellest piisab. Eks näis kui tõsiseltvõetavad need ütlused on.

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      Ma lugesin täna mõndasid saksa meedia intervjuusid Bayerni tegelastega. Seal ühes ütles van Gaal, et kuna Görlitz ja Lell lahkuvad, siis soovitakse uue kaitsja liitumist. Teises intervjuus ütles Christian Nerlinger, et üks äärekaitsja hangitakse kindlasti juurde, aga uut keskkaitsjat ei tule, sest Breno naaseb ja sellest piisab. Eks näis kui tõsiseltvõetavad need ütlused on.
      ...kuid "õnneks" Braafheid tuleb tagasi ja on saamas teist võimalust. Samas vägagi võimalik, et rohkem kaitsjaid suvel ei tulegi. Iseenesest muidugi positiivne, juhul kui Badstuber ja nüüd ka Contento saavad edaspidi rohkem mänguaega, kuid teistkordselt sellise kaitseliiniga Meistrite Liiga finaali küll asja pole. Krabisevat on nüüd €-väljakutelt päris korralikult kasseeritud, aga eks näha ole, kas selle eest suvel mõnda suuremat ostu ka tehakse või jätkatakse selle pundiga.

      Kroosi saabumine tagasi nahkpükstesse tähendab seda, et triost (Goméz, Olic, Müller) ainult üks mahub edaspidi platsile (eeldades siinkohal seda, et Klo$e kupatatakse suvel minema). Olic ja Müller muidugi võivad aegajalt vajadusel ka äärtel opereerida.

      Kommentaar


        ma olen kuulnud, et mingi lazio vasakaitse vist on bayerni huviorbiidis...

        Kommentaar


          Algselt postitas reio Vaata postitust
          ma olen kuulnud, et mingi lazio vasakaitse vist on bayerni huviorbiidis...
          Niivõrd kuivõrd see vajalik on, arvestades et Contento pikendas alles hiljuti lepingut 2013-ni. Fännidelt saab kindlasti positiivse vastuvõtu, sedavõrd paljulubava mulje Diego Armando endast kord jättis kevadhooaja viimastes mängudes. Nii et, kui areng jätkub samas vaimus mängupraktikat kogudes, pole sinna mingisugust suuremat investeeringut tingimata vaja. Keskkaitsega on veidi teine teema ning Lahmile kuluks Görlitzi ja Lelli lahkumise järel samuti mingisugune kvaliteetsem back-up marjaks ära.

          Kommentaar


            Kommentaar


              See peaaegu nagu meie neemelo juba.

              Kommentaar


                Luca Tonile siis tšau-paka. Leping siis lõpetamisel/lõpetatud.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Oli ka aeg.

                  Kommentaar


                    Lellile siis tšau-paka. Hoolimata minu arvamusest, siiski ta vist tahtis jalkat mängida. Herta siis uueks koduks.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      David Alabaga see-eest on profi-leping sõlmitud bis 2013

                      AILTON

                      Kommentaar


                        Naised saunas räägivad, et 22 aastase Ajaxi kaitsja ja tuleviku talendi Gregory van der Wieli eest on bavaarialased välja köhinud mitme Pemm X6 jagu tugrikuid. Kahel vananeval hipil läheks kuulujutu tõeks osutumisel, platsile saamisega raskeks. Ja veel see ülekaaluline brasiilia poiss - tema ka peaks närvitsema.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Fábio Coentrão eest on Benficale pakutud 20 milli + hollandlasest mustanahiline poiss. Kiidan heaks.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Kindlasti oleks vaja juurde üht tasemel CB. Äärekaitsja tuleb üks nagunii juurde, olgu selleks siis van der Wiel või Coentrao (eelistaks viimast varianti) või hoopis keegi kolmas. Lisaks oleks vaja üht väga head ründajat, aga ei oska öelda, kust sellist võtta ? Praegused (puhtakujulised)ründajad on ju sellised :

                            Olic - võimas tööloom ja hea ründaja, aga sügisel saab juba 31 .
                            Klose - kui ta näitaks selliseid mänge nagu rahvuskoondises, poleks midagi halba öelda. Oleks hea kui ta suudaks ennast uueks hooajaks vormi ajada (st et ta jalad oleks sama teravad kui ta pea), aga ta hakkab ka vaikselt juba vanaks jääma.
                            Gomez - minusilmis tõeline naljanumber. Ja veel üks suur nali on see, et Bayern oli nõus tema eest maksma 35 M eurot ! See mees ei saanud eelmisel hooajal tühjale väravale ka pihta. Ma ei usu, et uus hooaeg sellesosas mingeid muutusi toob.

                            Seega on puhaste ründajate osas lood üsna kehvad. Kui peaks juhtuma, et Olic saab vigastada ja Klose jätkab samamoodi nagu eelmisel hooajal on seis küllaltki nutune.
                            Keskväljaga olen enam kui rahul, uut väravavahti vaevalt et soetatakse, kuigi Bayern võiks proovida Stekelenburgi endale meelitada.
                            Aga järgmise hooaja koosseisu näeksin mina sellisena (esialgu)

                            -----------------------Olic-------------------------
                            Ribery-----------------Müller----------------Robben
                            -----------------Swaini-----MvB-------------------
                            Coentrao-----Badstuber---Uus Keskkaitse-------Lahm
                            -----------------------Butt------------------------

                            Pingilt oleks võtta siis Klose, Altintop, Tymoshchuk, Kroos, Contento. Lisaks veel Gomez, van Buyten, Pranjić, Alaba ja Kraft.
                            Real tahaks küll hirmsasti näha Swainit ja Müllerit enda ridades, aga kahtlen sügavalt et Bayern nad ära müüb. Ja muidugi loodan ka, et ei müü.

                            P.S On olnud juba erinevaid spekulatsioone uute keskkaitsjate osas. Läbi on käinud sellised nimed nagu Chiellini, Mamadou Sakho, Martín Cáceres, Nicolas Pareja.
                            P.S.S Lugemist Bundesliga üleminekute kohta : http://www.goal.com/en/news/15/germa...ve-of-progress

                            Kommentaar


                              Kroosi võiks pigem edasi laenule jätta, kui pingile tuua.

                              Kommentaar


                                Viimaste andmete põhjal loobutakse seekord uute mängijate ostust.

                                Nüüd on väljas ka uue hooaja võõrsilvormi esimesed pildid:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X