320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mulle tundus ka et 2x suluseis oli viimase värava puhul.. aga eks ma kunagi mingist videost selle täpsemalt järgi vaatan

    Kommentaar


      Kahekordne sulg jah.
      Vahest patuga pooleks ka võitu.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Nüüd oleks küll aasta lõpuni nutune kui meil vasak äär ka väljas on. Ei ole see Altintop ründes ikka pooltki nii hea kui meie prantslane. Vitt ja hobused - vähemalt tuli võit ära!
        Kui nüüd tõele au anda, siis ega see "meie prantslane" ka suurem asi pole olnud viimasel ajal (võrreldes enda varasemate hooaegadega). Ma usun, et praegu on Ribery ja Altintopi tasemevahe kordi väiksem kui Ribery tippvormi ajal. See väravaolukord oli põhimõtteliselt ainuke hea võimalus ja liigutus Ribery-lt mängu jooksul.

        Muide äkki keegi, kes on kõiki mänge jälginud, okab öelda, millal viimati skooris Bayern sellisest löögist, mis saadeti teele väljaspoolt karistusala ?

        Aa ja eilse mängu juures jäi silma, et van Gaal muutis taktikalist formatsiooni, mis pole tema puhul kuigi tavaline. Poolajal võttis Contento ja Kroosi välja ning pani Olici ja Pranjici sisse.

        Kommentaar


          Ja kus sa nägid taktikalise formatsiooni muutust???

          Üldse ma ei saa aru kriitikast. Meeskond ei mängi halvasti. Altintopi puhul on halb see, et nagu prantsuse poiss pole ka tema eriti heas füüsilsies vormis. Usun, et ta jah pole oluliselt kehvem vend.

          Kommentaar


            Nojah, okei võib öelda, et Olic oli siis vasak äär, aga rohkem tegutses ikka Klose kõrval teise ründajana.

            Muide, kas järgmises mängus van Bommel osaleda saab ? Sai I vooru mängus kollase ja Hoffenheimi vastu ka. Kuidas see reegel Bundesligas on ?

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nojah, okei võib öelda, et Olic oli siis vasak äär, aga rohkem tegutses ikka Klose kõrval teise ründajana.

              Muide, kas järgmises mängus van Bommel osaleda saab ? Sai I vooru mängus kollase ja Hoffenheimi vastu ka. Kuidas see reegel Bundesligas on ?
              Viis kollast on puhkusepäevaks vaja.

              Aga Bayern on jälle õõvastav 90+ minuti meeskond. Neli punkti juba sellega krabatud. Meenuvad hooaja 2000/01 viimased sekundid, õudne...
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                Räägitakse, et Ribery 4 nädalat väljas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kui nüüd tõele au anda, siis ega see "meie prantslane" ka suurem asi pole olnud viimasel ajal (võrreldes enda varasemate hooaegadega). Ma usun, et praegu on Ribery ja Altintopi tasemevahe kordi väiksem kui Ribery tippvormi ajal. See väravaolukord oli põhimõtteliselt ainuke hea võimalus ja liigutus Ribery-lt mängu jooksul.
                  No ütleme nii, et ründesse minnes on Ribery tase sitematel päevadel ka Altintopi headest päevadest üle. Igaüks oskab äärel palli vastu võtta ja suvaliselt keskele tsenderdada, kus pall kellegini ei jõua. Ma ei mäleta ühtegi olukorda kus Altintopi tekitatud olukorrast oleks väravale ohtlik situatsioon tekkinud. Ma ütlen ausalt ka et mul on sitt mälu, aga nii sitt ta nüüd ka pole, et meest millegi pärast nüüd kiitma peaks. Jah nagu ka ülejäänud meeskond oskab ta palli vastu võtta ja edasi mängida... aga kui läheb olukorra tekitamiseks aeg, siis ei tule kunagi hessugi välja.

                  Ma ei vaidle mingil juhul vasta, et ribery tase oli praegu pask võrreldes 2a tagusega ntx, aga meil on 3-4 meest kes võtavad mängu enda peale ja tekitavad olukordi. Ribery on üks kahest/kolmest kes seda proovib pea iga mäng.

                  Kommentaar


                    Uuest verest ja loovusest on puudu, eelmise aasta sats ei löö enam läbi kui kaua nii jätkatakse. Talvel peab ikka mõned ostud ja korrektiivid tegema kui tahetakse kevadel midagi võita. Raha taha pugeda nüüd küll ei saa.

                    Praegu ongi see koht kus varumeestel on võimalus end tõestada kui senised põhimehed vigastusi ravivad. Kui aga varumehed selgelt varju jäävad siis pole neil hiljem erilist kasu klubi panusesse oodata kui just mingit imet ei juhtu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      No ütleme nii, et ründesse minnes on Ribery tase sitematel päevadel ka Altintopi headest päevadest üle. Igaüks oskab äärel palli vastu võtta ja suvaliselt keskele tsenderdada, kus pall kellegini ei jõua. Ma ei mäleta ühtegi olukorda kus Altintopi tekitatud olukorrast oleks väravale ohtlik situatsioon tekkinud. Ma ütlen ausalt ka et mul on sitt mälu, aga nii sitt ta nüüd ka pole, et meest millegi pärast nüüd kiitma peaks. Jah nagu ka ülejäänud meeskond oskab ta palli vastu võtta ja edasi mängida... aga kui läheb olukorra tekitamiseks aeg, siis ei tule kunagi hessugi välja.

                      Ma ei vaidle mingil juhul vasta, et ribery tase oli praegu pask võrreldes 2a tagusega ntx, aga meil on 3-4 meest kes võtavad mängu enda peale ja tekitavad olukordi. Ribery on üks kahest/kolmest kes seda proovib pea iga mäng.
                      Jutt rumal või pole lihtsalt Altintopi mängimas näinud (viimane mäng ei loe). Heas vormis Altintop on vähemalt sama hea kui keskpärases vormis Ribery. Paraku hetkel võime und näha heast vormist, ent samas 2-3 nädalat järjest mängu ja miks mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Nojah, okei võib öelda, et Olic oli siis vasak äär, aga rohkem tegutses ikka Klose kõrval teise ründajana.

                        Muide, kas järgmises mängus van Bommel osaleda saab ? Sai I vooru mängus kollase ja Hoffenheimi vastu ka. Kuidas see reegel Bundesligas on ?
                        Mis vasak äär? Ribery ja hiljem Altintop olid vasakud ääred.
                        Mängiti praktiliselt samas süsteemis, aga lihtsalt mängijad olid teised. JA tänu sellele oli mulje nagu oleks kaks tipuründajat, aga selgelt oli antud käsk neil kordamööda tulla tegema nr 10-t ehk pallile väga kaugele vastu. Eriti paistis see silma Klose puhul. Ennem Kroosiga platsil ta seda tegema ei pidanud, siis teisel poolajal käisid korda mööda Oliciga keskel palli hoidmas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Mis vasak äär? Ribery ja hiljem Altintop olid vasakud ääred.
                          Mängiti praktiliselt samas süsteemis, aga lihtsalt mängijad olid teised. JA tänu sellele oli mulje nagu oleks kaks tipuründajat, aga selgelt oli antud käsk neil kordamööda tulla tegema nr 10-t ehk pallile väga kaugele vastu. Eriti paistis see silma Klose puhul. Ennem Kroosiga platsil ta seda tegema ei pidanud, siis teisel poolajal käisid korda mööda Oliciga keskel palli hoidmas.
                          Jah, muidugi parem äär. Läksin natukene ähmi täis oma arvamuse põhjendamisega . Võib-olla on Sul õigus ja ma ei pannud tähele seda, mingi hetk tundus nagu mängiks kahe ründajaga .

                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          No ütleme nii, et ründesse minnes on Ribery tase sitematel päevadel ka Altintopi headest päevadest üle. Igaüks oskab äärel palli vastu võtta ja suvaliselt keskele tsenderdada, kus pall kellegini ei jõua. Ma ei mäleta ühtegi olukorda kus Altintopi tekitatud olukorrast oleks väravale ohtlik situatsioon tekkinud. Ma ütlen ausalt ka et mul on sitt mälu, aga nii sitt ta nüüd ka pole, et meest millegi pärast nüüd kiitma peaks. Jah nagu ka ülejäänud meeskond oskab ta palli vastu võtta ja edasi mängida... aga kui läheb olukorra tekitamiseks aeg, siis ei tule kunagi hessugi välja.

                          Ma ei vaidle mingil juhul vasta, et ribery tase oli praegu pask võrreldes 2a tagusega ntx, aga meil on 3-4 meest kes võtavad mängu enda peale ja tekitavad olukordi. Ribery on üks kahest/kolmest kes seda proovib pea iga mäng.
                          Kuule, vabandust väljenduse eest, aga sellist jama on ikka raske kommenteerida. Altintop pole saanud regulaarset mänguaega viimasel ajal. Ja tema füüsiline vorm ei paista eriti hea olema, aga tegemist on ikkagi hea mängijaga. Selliste asjade peale pole mul just kõige parem mälu, aga äkki oli see CL-i II mäng Lyoni vastu, kus Altintop asendas Riberyd ja tegi parema partii, kui Ribery eelnevates mängudes. Vot ei oska tõesti öelda, kas mõni resultatiivne sööt seal jäi tema arvele. Tundub, et Sa teed teda selle pärast maha, et ta pole nii tuntud nimi lihtsalt. Lisaks räägib Altintopi kasuks tema universaalsus, häda pärast võib ta mängida iga positsiooni keskväljal. Ja kaitsefaasis on temast ka rohkem kasu kui Riberyst. Ma ei taha muidugi Franki maha teha ja kui ma peaks nende kahe vahel valima, valiksin ka Ribery, aga väita, et Altintop on kehv, see on küll ebaobjektiivne.

                          Kommentaar


                            Ühineks eelkõnelejaga. Altintop kaitses on selgelt parem Riberyst. Kui ta vähegi keghaliselt vormis on, siis paneb väga hästi keha ja suudab palli ära võtta. JA ründeosas alahinnatakse tema oskust seina mängida ja kaugelt peale lüüa. Mingit Pranjiciga võrdväärset vasaku jala tsenderdust tal pole, aga no kellel oleks.

                            Kommentaar


                              Järgmine mäng ülehomme saab huvitav tulema. Siis liigaliidrid, Mainz vastas..
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Tundub, et Sa teed teda selle pärast maha, et ta pole nii tuntud nimi lihtsalt.
                                ta on mulle sama tuntud nimi kui 3 aastat tagasi oli Ribery. Jah, olen ma näind teda mängimas ainult eelmisest hooajast saati, aga kõige positiivsema omadussõna mis tema kohta ütleks oleks solid. Ei midagi rohkem ei midagi vähem. Ja ma mäletan neid mänge küll kus ta parem oli prantslasest. Ütleme nii, et nii kehvas vormis ma pole Riberyd kunagi näinud kui eelmise aasta CL keskfaasis. Oi kus ma kirusin teda siis. Seal polnud palju vaja et temast paremini mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X