320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eurosport 2 pealt peaks siis meie mängu Mainzi vastu näitama Mis need koefitsendid olla ka võiksid arvestades, et Mainz on praegune üllatus liider ja Bayern eelmise aasta võitja kes pole oma rütmi selgelt veel leidnud + põhi ääred väljas.

    Kommentaar


      jummal kyll laseme kannaga värava lüüa nu mida veel,enne seda luhtas Klose ideaalse võimaluse.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kaotada kodus võidetav mäng,lihtsalt masendav
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          aga tublite olete,suutsite liidriga nagu võrdne võrdsega mängida aga vastane oli lihtsalt parem
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kes siis järgmisena treenerileiba saab Bayernis mekkida?
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ma ei usu, et van Gaal VEEL minema pekstakse. Kui niimoodi veel pikalt jätkub, siis võib tõesti tal jalgealune tuliseks minna.

              Seis on nukker tõesti. Siiani 2 lisaajal napsatud võitu, 2 väravateta viiki, 2 teenitud kaotust. Täna ei saa midagi öelda, vastane oli lihtsalt parem. Tänase mängu kohta tuleb öelda seda, mida ma poleks uskunud, et Bayerni kohta öelda saab, aga keskväli oli kõige nõrgem koht. Näiteks kiirrünnakusse minnes ei oska keegi mitte midagi ette võtta. Enne söödu andmist peab seisma jääma ja kolm korda ringi vaatama. Ja kui siia lisada veel meeletult palju valesööte. Jama värk. Aga van Gaalilt oli päris kaval lüke panna Tymo keskpoolikusse ja Swaini äärele. Kuna Kroos on olnud tõeliselt kehv ja seisudega pole kiita, siis näeksin järgmises mängus hea meelega sellist koosseisu keskväljal ja ründes :
              --------Olic----------
              Pranjic--Swaini---Müller
              ---Tymo--van Bommel-
              Vahetusest võiks Pranjici välja võtta ja Altintopi sisse panna.Lisaks on pingil veel nooruke Alaba, kes eelmisel hooajal ühes CL mängus päris hea. Igastahes selge on see, et midagi muutma peab, niimoodi edasi ei saa minna. Ees on CL mäng Baseliga, siis Bundesligas teisel kohal oleva Dortmundiga ja siis juba uuesti CL mäng Cluj-iga.

              Kommentaar


                Van Gaal on öelnud, et seoses selle hooaja omapäraga(MM), siis tema Bayern hakkab õiget mängu näitama kuuendast voorust alates.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  --------Olic----------
                  Pranjic--Swaini---Müller
                  ---Tymo--van Bommel-
                  Vahetusest võiks Pranjici välja võtta ja Altintopi sisse panna.Lisaks on pingil veel nooruke Alaba, kes eelmisel hooajal ühes CL mängus päris hea. Igastahes selge on see, et midagi muutma peab, niimoodi edasi ei saa minna. Ees on CL mäng Baseliga, siis Bundesligas teisel kohal oleva Dortmundiga ja siis juba uuesti CL mäng Cluj-iga.
                  Blää...minu vanaemaga suudab võibolla see koosesis võidu joosta. Pangu seeneuimas tüüp tippu , Olic alla Altintop ja Müller äärtele ning Kroosihaip kogu pundi taha vabalt siblima. Koristagu faking švaini ja van pomm sealt platsilt üldse ära...paras paar rätikuid ulatama. Poleks tänast omaväravat olnud, oleksime konkurentsitult viletsaima rünnakuga meeskond kogu BL -is. A no kes meid siiin ikka kuulab.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Blää...minu vanaemaga suudab võibolla see koosesis võidu joosta. Pangu seeneuimas tüüp tippu , Olic alla Altintop ja Müller äärtele ning Kroosihaip kogu pundi taha vabalt siblima. Koristagu faking švaini ja van pomm sealt platsilt üldse ära...paras paar rätikuid ulatama. Poleks tänast omaväravat olnud, oleksime konkurentsitult viletsaima rünnakuga meeskond kogu BL -is. A no kes meid siiin ikka kuulab.
                    Palju enne võtsid, kui selle postituse kirjutasid ?
                    Mis kuradi kiirust ja jooksmis Sa taga ajad, kaks konkurentsitult kiireimat meest on vigastustega väljas. Altintopi füüsilne vorm on nigel, tema ei jookse ka seal kellegiga eriti pikalt võidu. Swaini on üks meeskonna parimatest mängijatest, tema väljavõtmine oleks lausidiootsus. Ja muide, kes on üldse "seeneuimas tüüp" kui küsida tohib. Ükskõik kes ette panna, ühtegi tõeliselt kiiret tipuründajat Bayernis nagunii ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ma ei usu, et van Gaal VEEL minema pekstakse. Kui niimoodi veel pikalt jätkub, siis võib tõesti tal jalgealune tuliseks minna.

                      Seis on nukker tõesti. Siiani 2 lisaajal napsatud võitu, 2 väravateta viiki, 2 teenitud kaotust. Täna ei saa midagi öelda, vastane oli lihtsalt parem. Tänase mängu kohta tuleb öelda seda, mida ma poleks uskunud, et Bayerni kohta öelda saab, aga keskväli oli kõige nõrgem koht. Näiteks kiirrünnakusse minnes ei oska keegi mitte midagi ette võtta. Enne söödu andmist peab seisma jääma ja kolm korda ringi vaatama. Ja kui siia lisada veel meeletult palju valesööte. Jama värk. Aga van Gaalilt oli päris kaval lüke panna Tymo keskpoolikusse ja Swaini äärele. Kuna Kroos on olnud tõeliselt kehv ja seisudega pole kiita, siis näeksin järgmises mängus hea meelega sellist koosseisu keskväljal ja ründes :
                      --------Olic----------
                      Pranjic--Swaini---Müller
                      ---Tymo--van Bommel-
                      Vahetusest võiks Pranjici välja võtta ja Altintopi sisse panna.Lisaks on pingil veel nooruke Alaba, kes eelmisel hooajal ühes CL mängus päris hea. Igastahes selge on see, et midagi muutma peab, niimoodi edasi ei saa minna. Ees on CL mäng Baseliga, siis Bundesligas teisel kohal oleva Dortmundiga ja siis juba uuesti CL mäng Cluj-iga.
                      Nuu kusotsast vastane parem mänguliselt,nujh arvestades nende realiseerimist siis kyll 4 korrast 2 taha löödud,aga keskvälja söödud ja see idee oli täiesti olenematu ees liikumised jne,õhesõnaga pask,jääme ootama järgmist nädalavahetust ja lootus sureb viimasena on alles algfaas.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Palju enne võtsid, kui selle postituse kirjutasid ?
                        Mis kuradi kiirust ja jooksmis Sa taga ajad, kaks konkurentsitult kiireimat meest on vigastustega väljas. Altintopi füüsilne vorm on nigel, tema ei jookse ka seal kellegiga eriti pikalt võidu. Swaini on üks meeskonna parimatest mängijatest, tema väljavõtmine oleks lausidiootsus. Ja muide, kes on üldse "seeneuimas tüüp" kui küsida tohib. Ükskõik kes ette panna, ühtegi tõeliselt kiiret tipuründajat Bayernis nagunii ei ole.
                        Teretulemast teemasse kus mina ruulin juba aastast 2004 ja sina teed alles esimesi postitusi. Praegune kooseis on paigalseisev ja üritab 6345,5 sööduga vastasest läbi mängida. Vastane aga teeb kaitsjatele kõrgemat pressingut ja seetõttu käib mingi paanitsemine ning ründamine ja läbimurdmine jääb tahaplaanile. Ma muidugi kahtlustan, et Gomez leidis kusagilt veel paremaid seeni ja jagas neid ka meeskonakaaslastega...
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Ahjaa. Minuarust on šwaini saast juba ammusest ajast aga kuna tegu on Saksa klubiga siis pingile teda eluilmas ei panda.

                          PS. Ma ei joo alkoholi. Peaaegu...üldse...
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Minu hinnangul ei ole probleem füüsises, vaid on tüüpide peas kinni (nad on vaimselt väsinud - pole ideid ja ettevõtlikkust). Miks näiteks ei ole Gomez üldse skoorinud, olgugi et tal on olnud väga palju võimalusi (parim viimane oli Werderi vastu)? Tal on lihtsalt mingi blokk peal. Niipea, kui see blokk maha tuleb, saab ka väravaid lüüa ja mängu nautida - praegu käib lihtsalt tuim pallikõigutamine.

                            Bayerni kõige suurem viga on MvB, veel suurem viga on tema kapteniks tegemine. Nüüd on temast veel raskem lahti saada. Ta sobib mängupilti vaid juhul, kui keegi teine keskväljal toob mängu piisavalt kiirust (nt Robben ja Ribery koos). Siis võib ta seal rahulikult tšillida. Ma olen kogu aeg lootnud, et MvB kaob algkoosseisust ning tema koha saab endale Kroos (ükskõik kuhu ta siis lõpuks täpsemalt "maandub"). Bayernil puudub keskel Scholesi tüüpi mootor ning ehk saaks Kroos sellega hakkama.

                            Praegu puudub mängus igasugune kiirus ja loovus, sest MvB ja Schweini söödavad vaid tagasi kaitsjatele või teevad ebaõnnestunud tsenderdusi kasti. Samuti valitseb kõigi mängijate hulgas teadmatus, mitte konkurents. Keegi ei tea, miks ta mängu ei saa, ega oska seetõttu midagi ette võtta.

                            Aga nagu Trapattoni omal ajal ütles: "Es gibt keine deutsche Mannschaft spiel offensiv und die Name offensiv wie Bayer..." Küll need väravad ka tulema hakkavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                              Bayerni kõige suurem viga on MvB, veel suurem viga on tema kapteniks tegemine. Nüüd on temast veel raskem lahti saada. Ta sobib mängupilti vaid juhul, kui keegi teine keskväljal toob mängu piisavalt kiirust (nt Robben ja Ribery koos). Siis võib ta seal rahulikult tšillida. Ma olen kogu aeg lootnud, et MvB kaob algkoosseisust ning tema koha saab endale Kroos (ükskõik kuhu ta siis lõpuks täpsemalt "maandub"). Bayernil puudub keskel Scholesi tüüpi mootor ning ehk saaks Kroos sellega hakkama.
                              Nõus sellega.

                              Schweini mulle ka kunagi ei meeldind aga nüüd hästi ja ilusti mängima hakanud. Eelmine hooaeg siis. Ei oskagi muud negatiivset öelda kui seda et tõesti mängib tagurpidi liiga palju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Nuu kusotsast vastane parem mänguliselt,nujh arvestades nende realiseerimist siis kyll 4 korrast 2 taha löödud,aga keskvälja söödud ja see idee oli täiesti olenematu ees liikumised jne,õhesõnaga pask,jääme ootama järgmist nädalavahetust ja lootus sureb viimasena on alles algfaas.
                                Kui tohib küsida, siis kustotsast Bayern üle oli ? Mainz oli mänguks selgelt paremini valmis ja Bayern oli alguses omadega põlvili. Realiseerimine oli neil ka muidugi parem jah. Ja Bayerni keskväli oli täpselt sama ideetu, hunnikute kaupa valesööte.

                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Teretulemast teemasse kus mina ruulin juba aastast 2004 ja sina teed alles esimesi postitusi. Praegune kooseis on paigalseisev ja üritab 6345,5 sööduga vastasest läbi mängida. Vastane aga teeb kaitsjatele kõrgemat pressingut ja seetõttu käib mingi paanitsemine ning ründamine ja läbimurdmine jääb tahaplaanile. Ma muidugi kahtlustan, et Gomez leidis kusagilt veel paremaid seeni ja jagas neid ka meeskonakaaslastega...
                                Tere ise kah .No nii on jah praegu, et puudu on nii kiirusest, loovusest kui ka võimest tabada väravaraame kauglöökidega. Koosseis on seisev ja mannetu. Ma ei jaga küll sugugi läbi mis Sul Swaini vastu on, aga varem ta mängis ju ääres ja tema kohta paigalseisev öelda on küll kohatu minumeelest.
                                Aga kui küsida tohib siis, mis värk on Gomezi ja seentega ?


                                Algselt postitas killerbug Vaata postitust
                                Minu hinnangul ei ole probleem füüsises, vaid on tüüpide peas kinni (nad on vaimselt väsinud - pole ideid ja ettevõtlikkust). Miks näiteks ei ole Gomez üldse skoorinud, olgugi et tal on olnud väga palju võimalusi (parim viimane oli Werderi vastu)? Tal on lihtsalt mingi blokk peal. Niipea, kui see blokk maha tuleb, saab ka väravaid lüüa ja mängu nautida - praegu käib lihtsalt tuim pallikõigutamine.

                                Bayerni kõige suurem viga on MvB, veel suurem viga on tema kapteniks tegemine. Nüüd on temast veel raskem lahti saada. Ta sobib mängupilti vaid juhul, kui keegi teine keskväljal toob mängu piisavalt kiirust (nt Robben ja Ribery koos). Siis võib ta seal rahulikult tšillida. Ma olen kogu aeg lootnud, et MvB kaob algkoosseisust ning tema koha saab endale Kroos (ükskõik kuhu ta siis lõpuks täpsemalt "maandub"). Bayernil puudub keskel Scholesi tüüpi mootor ning ehk saaks Kroos sellega hakkama.

                                Praegu puudub mängus igasugune kiirus ja loovus, sest MvB ja Schweini söödavad vaid tagasi kaitsjatele või teevad ebaõnnestunud tsenderdusi kasti. .
                                Muus osas, peale Gomezi "ploki" olen nõus. See mees on ise üks suur 35 miljonit eurot "väärt olnud" plokk Bayerni edu ees. Mõelda vaid, et selle raha eest oleks võinud mõne mängija osta. Aga jah, MvB osas võib Sul täitsa õigus olla !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X