320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praeguse kaitseliiniga saame võõrsil rumeenlastelt küll kotti. Ja ega Romagi mingi nõrguke ole.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Rääkimata tänasest Hamburgi mängust. See oleks ime kui siit 1gi punkt Bayernile kukub.
      Aga eks me oleme ülikriitilised ka siin foorumis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Aga eks me oleme ülikriitilised ka siin foorumis.
        Ega ei ole ka. Suht perses on praegu Bayernil kõik. Meil veab mingi suva riigi suva meeskonna vastu - muidu poleks võitnud. Pooled mehed on vigastustega väljas ja BL-s on meil kaheksast mängust 11 punkti.

        Kommentaar


          Noh, suva riik ei maksaks ikka öelda, ma arvan. Aga noh, fakt jääb faktiks.

          Kommentaar


            Jalgpalli kontekstis ikka küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Ega ei ole ka. Suht perses on praegu Bayernil kõik. Meil veab mingi suva riigi suva meeskonna vastu - muidu poleks võitnud. Pooled mehed on vigastustega väljas ja BL-s on meil kaheksast mängust 11 punkti.
              Nu loodame täna võõrsilt lisa Hamburgeri vastu,hetkel 28' mängitud 0-0,mängu näitab eurosport2.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Ei näegi kõige hullem pilt välja praegu. Üle ei olda, aga mitte mingil juhul ei jääda alla ka. Teine pool läheb huvitavaks.

                Kommentaar


                  Nu teinepoolaeg oli päris hull,ühtegi teistpalli kätte ei saanud ja lööke vastase väravale ka ei tee siis ei saagi midagi tulla,aga ok hea,et väravateta viigiga võõrsilt naaseme,sest oli meil õnne kui 1vs1 ei suutnud HSV kindlasti üks paremaid väljakul võrku sahistada,vaid tabas posti.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Jõudsin hakata mängu vaatama 30+ min ja panin kohe tähele, et mustad leinalindid käe ümber mängijatel, oskad sa Aramis öelda millest on see tingitud?
                    Rääkides mängust, siis rünnak hakkab muutuma kiiremaks ja paremaks aegamisi, siht on suunatud väravale, ainult viimasel väljaku osal palli töötlemine jätab soovida. Altintop on ka hakanud peale põhimängijate vigastusi muutuma konkreetsemaks ja julgemaks. Lõpuks ikka vedas ka meil, et HSV ei löönud kolli ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Ei näegi kõige hullem pilt välja praegu. Üle ei olda, aga mitte mingil juhul ei jääda alla ka. Teine pool läheb huvitavaks.
                      Kustotsast siis alla ei jäädud ? Mängu vaatasid ikka ?
                      Muidugi kõige tähtsam on tulemus ja selle mängu vastast ning seda, et mäng toimus võõrsil, võib lugeda tänase plaanis normaalseks tulemuseks. Muidugi kui arvestada liiga üldist seisu, ei ole just lilleline seis. Kui Mainz ja Borussia oma vastaseid võidavad, on mõlemad Bayernist 12 p ees.

                      Aga mängupilt oli endiselt s*tt mis s*tt ! Kus oli ja mida tegi siis kõigi lunastaja ja raskel hetkel päästja Gomez ? Triblas nelja kaitse vahel ja tegi muid mõistetamatuid liigutusi. Ühes mängus tegi kübaratriki ja osad kiitsid juba taevani, kahes järgmises mängus oli jälle täiesti nähtamatu (no jah, selles väravaolukorras CL-is oli tal tõesti õnneks tahtmist ja seisis õiges kohas).

                      Ja muide, kes te siin Bayerni kaitset kirute (milleks tegelikult on muidugi ka põhjust), siis vähem väravaid kui Bayernile (8) on löödud ainult Borussiale (6). Kaitsmisest suurem probleem on ikkagi skoorimine. Kui ühes mängus lõi Gomez 3 väravat siis see tähendab, et ülejäänud 8-s mängus oleme löönud kokku 5 väravat. Kurb !

                      Kommentaar


                        Samuti on kurb see, et kuskilt ei tule sellist tuhinat nagu eelmisel aastal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kustotsast siis alla ei jäädud ? Mängu vaatasid ikka ?
                          Vaatasin nii esimest kui teist poolt ja kui sa paned tähele et mu kommentaar oli nende kahe vahel just tehtud. Ma küll nõustun sinu muu jutuga aga seda sa küll väita ei saa et esimesel poolel neile alla jäime. Teisel poolel ehk veel, aga esimesel mitte mingil juhul.

                          Gomeze kohta ütleks aga seda, et iga mäng ei saagi 3 väravat lüüa. Peale kahte tagasihoidlikku mängu/mängu kus ülejäänd meeskond ka millegagi hakkama ei saand, ei tohi tema pihta ka jälle kive kohe loopima hakata.

                          Kommentaar


                            Homme 21.30 on siis raske, kui mitte öelda üliraske DFB Pokal 2.ringi mäng Werderi Bremeniga.Mängu kannab üle Viasat Sport Baltic, alustades ülekandega 21.25.

                            Cup clashes between Bayern and Werder Bremen have popped up regularly down the years. The sides have met three times in the final, and six times altogether in the competition. Bayern, the most successful club in cup history, have won five of the six encounters, with the northerners victorious on just one occasion. The sides meet for the seventh time in the cup at the Allianz Arena on Tuesday evening.

                            Kommentaar


                              Selle nimel, et Gomez minu arvamust endast muuta suudaks, peab ta pingutama rohkem kui see praegune sähvatus.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Gomeze sita mängu põhjus (pilt oli päris sobiv): http://www.maaleht.ee/news/uudised/a....d?id=34271441

                                Kommentaar

                                Working...
                                X