320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Gomeze sita mängu põhjus (pilt oli päris sobiv): http://www.maaleht.ee/news/uudised/a....d?id=34271441
    See on siis põhjuseks, et ta on tegelikult Tšiili kaevur, mitte jalgpallur :P?
    Suhteliselt Delfilik või Õhtulehelik artikkel muidu.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Põnevusmängu link:

      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Teisest ringist edasi 2-1 võiduga Werderi üle,aga mängu ikka veeel ei ole, Swaini võidukoll oli imeline,meie avavärav oli kerge kahtlus suluseisuks.
        Oli ka palju õnne,et Werder ei suutnud võimalusi realiseerida,teiselpoolajal oli neid vääääga palju.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Läbi suurte suurte hädade tuli see oluline 2-1 võit Bremeni üle. Jumal tänatud, et Swaini vigastatud ei ole, 2. värav oli ikka tõeline ilu litter.
          Tore on kuulda, et vigastuste olukord hakkab mõne võrra jällegi paranema. Keskkaitse oli ka ikka kohutav nagu läbisõidu hoov. Gomez oli jälle lootusetu nagu pea iga kord.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            meie avavärav oli kerge kahtlus suluseisuks.
            Silvester kattis puhtalt ära. Ta lonkis vaevaliselt sealt nurga lipu juurest ära kui Kroos failis oma löögiga.

            Kommentaar


              Vähemalt midagi positiivset.
              Ei tea, kas LvG ka kires, et need on tema jaoks surnud, kes tiimi kaotuse puhul platsil on?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Hea meel on näha, et Schweini toob teist mängu järjest kastanid tulest välja!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Silvester kattis puhtalt ära. Ta lonkis vaevaliselt sealt nurga lipu juurest ära kui Kroos failis oma löögiga.
                  Selge esimese korraga nagu ei pannud tähele,aga nyyd kui mängu parimaid hetki sai nautida,siis jh nii ta tõepoolest oli ja muidugi veelkord Swaini värav, meil oli ikka õnne,aga jalgpall ongi selline vahel peab õnne ka olema.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    muidugi, LvG tegi kõik, et Werder saaks ikka viigivärava ära lüüa(loe: tõi lõpus van Buyteni sisse)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reio Vaata postitust
                      muidugi, LvG tegi kõik, et Werder saaks ikka viigivärava ära lüüa(loe: tõi lõpus van Buyteni sisse)
                      Buyten oli need paar minutit täitsa oki-doki. Pigem ukraina kuljuus ja noor-saksa "äss" tekitasid toredat närvikõdi. Pealegi Werder ju lõi teise värava aga kohtunik nägi vist Oksmaad või midagi sellist ja vilistas vea.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        schweini on boss! täielik kunn! kõik mis nimest ja näost puudu on jäänud, katab jalg kümnekordselt
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Kuidagi imelik oli vaadata et kuidas Schweini palli küsis just enne kui lõi. Nagu oleks teadnud et nüüd tuleb ära. See oli küll super!

                          Mida see Butt seal täna väravas korraldas? Mingid imelikud väljajooksud. Tõesti vedas et need karistatud ei saanud.

                          Bayerni kohta veel niipalju, et klassi on meeskonnal ikka niipalju, et tähtsad mängud suudetakse nagu vist ikka ära võtta. Nüüd kui vaikselt mehed ka terveks hakkavad saama, saame ehk ilusti hooaja ära mängitud ka.

                          Kommentaar


                            rääkides buttist, siis ma vaatasin mängu viimast 20-25minutit ja minu meelest ta väljalöögid olid ka väga kahtlased

                            Kommentaar


                              Eriti sellepärast et tavaliselt on nad just super head.

                              Kommentaar


                                Jällegi tuleb kasutada sel hooajal juba tavaks saanud lauset "Peaasi, et võit ära tuli". Äkki keegi oskab mulle seletada, mis oli viga vastaste nurgalöögijärgsest olukorrast löödud väraval, et seda ära ei loetud ? Kas tõesti Bayernil pole raha, et mängijaid osta, aga jätkub selleks, et kohtunikke ära osta ?

                                Keskkaitse oli kahjuks täiesti masendav. Gomez, Bayerni-lunastaja-raskel-hetkel-väravatelööja-superskoorija, tegi jälle oma tavalise mängu, mingid imelikud söödud mehi täis vastase karistusalas näiteks. Aga kokkuvõttes tuleb tunnistada, et Bayernil on sellel hooajal veel halvemaid mänge olnud. Swaini teine löök oli ikka ülihea. Kui mu mälu mind ei peta, on see Bayerni esimene väljastpoolt kasti löödud värav alates 21. aprillist kui Arjen "King of the wing" Robben sahistas Lyoni väravavõrke (kui eksin, siis parandage). Kas mitte Swaini ei ole selle hooaja resultatiivsem mängija Bayernis ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X