320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Avati siis uus online fanshop. Vist isegi tellin endale tagant järgi sünnipäevakingi. http://shop.fcbayern.de/

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Avati siis uus online fanshop. Vist isegi tellin endale tagant järgi sünnipäevakingi. http://shop.fcbayern.de/
      Ei ütleks küll, et see väga uus on.

      Kommentaar


        FB reklaamiti uuena. Ei old varem näind niiet tuli see lause selle kohta selline.

        edit. See ka siis et poole tunni pärast on meil mäng Freiburgiga. Kardan et sellest nüüd midagi head küll ei tule. Hakkan parem kohe jooma.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          FB reklaamiti uuena. Ei old varem näind niiet tuli see lause selle kohta selline.

          edit. See ka siis et poole tunni pärast on meil mäng Freiburgiga. Kardan et sellest nüüd midagi head küll ei tule. Hakkan parem kohe jooma.
          Ära hakka naudi eurosport2 pealt mängu ja paneme koos selle mängu kotti
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Ära hakka naudi eurosport2 pealt mängu ja paneme koos selle mängu kotti
            Kuna telekat pole, siis pean läpakast vaatama ja ikka läks esimeselt viinapudelilt kork maha. Vähemalt on seis meile sobiv. Ma veel ütlesin kui Demichelisele sisse sõideti et loodetavasti läheb välja. Loodame et tulemusest rääkides panin ka mööda.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Kuna telekat pole, siis pean läpakast vaatama ja ikka läks esimeselt viinapudelilt kork maha. Vähemalt on seis meile sobiv. Ma veel ütlesin kui Demichelisele sisse sõideti et loodetavasti läheb välja. Loodame et tulemusest rääkides panin ka mööda.
              Nu tublid 4-2 Freiburg kotis ,hetkel tabelis tõusime 6.reale,kylaliste teine värav jääb Butti hingele tundub,et hakkab vanaks jääma,aga värvatest kaks esimest nurgalöökidest ja oma avamängu teinud Demi sai pea valgeks(heaüllatus) Gomez skooris,vastaste värav oli ka ilus,aga ainuke jäi mõistmatuks,kus oli meie kaitseliin,mis täna oli või noh on seda koguaeg olnud nõrk.Dimo üle hea meel suutis kylmavereliselt võidukolli lüüa ja maasikas oli Kroosi löök ala teisip mängus Swaini. Omavärav Raffaelilt nagu enne ütlesin paneks Butti hingele.Aga ei hakka võitijate üle rohkem kohut mõistma saame ainult paremaks minna. Hea tunne ja nädalalõpp juba korda läinuks.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                vastaste värav oli ka ilus,aga ainuke jäi mõistmatuks,kus oli meie kaitseliin
                Seal oli mingi pallikaotus/kaitsjate segadus kaitses olemise ja ründesse minemise ajal. Ilus värav tõesti, aga tõesti tahaks teada kelle süü see palli kaotus oli.

                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Dimo üle hea meel suutis kylmavereliselt võidukolli lüüa
                Tymo ütleks et oli MoM. 3 assisti ja üldse hea töö ka kaitses. Arvan et tema koht tegelikult olekski keskväljal van Buyteni asemel. Ilusasti ehitab rünnakuid ja kaitse on tal ka super. Mitte ainult selle mängu põhjal vaid üldse on tema häid mänge näidanud.

                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                ja maasikas oli Kroosi löök ala teisip mängus Swaini.
                Räägitakse ju küll koguaeg Tonist et super mängu näidanud eelmis(t)el hooaegadel ja ma temas näen isegi potensiaali et võib avaneda see hooaeg. Nagu Gomezest ma näen et tema eest võib natuke raha saada kätte teistele maha parseldades siis Kroosil on potensiaali veel meie ridades head mängu näidata ja ründesse särtsu sisse tuua. Mõtelge vaid kui on meil heas hoos korraga sellised mehed nagu Kroos, Müller, Schweini, Ribery ja Robben.

                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Hea tunne ja nädalalõpp juba korda läinuks.
                See on minu eelmine hooaeg. Ei osanud Bayernilt midagi head oodata ja siis olime CL finaalis. Tõesti hea meel tänase üle!!!

                Kommentaar


                  Muidugi hea meel võidu üle, aga ei saa mitte mainimata jätta, et Mülleri kaks viimast mängu on olnud absoluutselt alla igasugust arvestust, mitte millegiga pole hakkama saanud ja ebasakslaslikult palju murul vedelenud ainult.
                  Van Gaal pani siis täna väljakule Demi ja too suutis kohe esimeses mängus skoorida- läks hästi. Samuti tore, et Gomez ikka vahetevahel skoorib ka, aga endiselt minu veenmiseks, et ta kolmandikkugi oma hinnast väärt oli, on sellest vähe, et 9-st mängus kahes skoorida.
                  Tymo värav oli väga hästi ära lahendatud. Mehe esimene värav Bundesligas!
                  Kroosi värav oli tõeline iludus, tundub et mehed on kauglööke harjutanud vahepeal. Vastaste teine värav oli jah puhtalt Butti eksimus, Braafheidil polnud midagi teha, oleks ta läbi lasknud oleks ka värav olnud. Aga vähemalt oli mida vaadata (II poolajal) ja nagu ma eelmises postituses mainisin, hakkab tunneli lõpus valgus paistma juba. Nüüd samas vaimus edasi, järgmistes mängudes vaja rumeenlased korra veel kotti pista ja siis mitte nii hullud liigamängud Borussia M ja Nurnbergi vastu, enne kui Leverkuseniga madistada tuleb. Loodame parimat !

                  Kommentaar


                    Kas Timo oli siis kaitses või keskväljal , jäi arusaamatuks ?
                    Gomezi puhul jääb alati selline mulje, et Van Gaal pole vist piisavalt vaadanud eelmise klubi mänge saamaks pihta ,millises süsteemis kutt kõikse paremini suudaks skoorida, ma võin muidugi eksida aga poleks esimene kord maailmas kui lihtsalt ei sobi sellesse mängujoonisesse,või on minu mõttetee liiga lihstameelne ?
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Esimesel poolajal mängis keskkaitses ja teisel, kui sisse tuli Van Buyten, liigutati ukrainlane keskväljale.

                      Kommentaar


                        Gomez oli vahepeal päris täkku täis, driblas kaitsjate vahel nagu Ronaldo ainult sihik oli paigast ära.
                        Mul on tunne, et Gomez toob kastanid tulest välja see aasta.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Kusjuures pärast Tymo liikumist keskväljale muutus mäng palju liikuvamaks (võib-olla oli see tingitud ka sellest, et mäng muutus ise lahtisemaks).

                          Seda mängu vaadates jäi tõesti mulje, et Gomez on vaid kohatäiteks. Kui pall äärele jõuab, ei ole samas kedagi kasti jooksmas (või siis jääb ta üksi kahe-kolme kaitsja vastu) jne. Minu meelest toimib see 4-2-3-1 vaid siis, kui keskväljal on piisavalt kiired ääred, kes suudavad mängu laiali tõmmata ning teravusi luua. Praegu toimubki see, et sellest nn 3-liinist ei olegi kuskile edasi minna ning ehk tuleks proovida vähemalt Robbeni tagasitulekuni Müllerit teise ründajana (või veidi ründajast allpool).

                          Kommentaar


                            Hetkel Nürnbergis laenul viibiv Mehmet Ekici on otsustanud figureerida edaspidi Türgi särgis, hoolimata sellest, et juuniorieas on Saksamaa eest pallinud - viimati alles hiljuti, mil pallis U-21 koondises. Vähemalt nõndaviisi on kebabimeistrite jalgpalliliit teada andnud ning juhul, kui nii ka on, siis eeldatavasti Hiddink valib nooruki juba novembri keskel Hollandiga pallitava kontrollkohtumise koosseisu. Suhteliselt varakult on otsuse igatahes langetanud, ehkki jah, sakslaste praegusesse koosseisu olnuks ennast võrdlemisi raske murda. Ja mäletatavasti alles hiljuti Diego Armando otsustas Itaalia kasuks.

                            Kommentaar


                              Demi värav päästis mehed kammitsaist. Sinnamaani oli juba -35 minutit ilma ühegi väravavõimaluseta. Teenitulyt välja vahetatud Altintopi asemele keskväljale tõusnud ukraina linalakk tegi tõesti hea mängu. Ja üllatavalt agressiivselt panustas ka ründesse. Gomez ja Schweini olid ka asjalikud. Kroos ilma väravata poleks eriti silma jäänud, aga noh kaks vastast järjest on jätnud Bayerni kaks ohtlikuimat kauglööjat vabaks ja pall on löödud enam vähem samasse kohta ja nii, et väravavahil sellele mingit sanssu pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Hetkel Nürnbergis laenul viibiv Mehmet Ekici on otsustanud figureerida edaspidi Türgi särgis, hoolimata sellest, et juuniorieas on Saksamaa eest pallinud - viimati alles hiljuti, mil pallis U-21 koondises. Vähemalt nõndaviisi on kebabimeistrite jalgpalliliit teada andnud ning juhul, kui nii ka on, siis eeldatavasti Hiddink valib nooruki juba novembri keskel Hollandiga pallitava kontrollkohtumise koosseisu. Suhteliselt varakult on otsuse igatahes langetanud, ehkki jah, sakslaste praegusesse koosseisu olnuks ennast võrdlemisi raske murda. Ja mäletatavasti alles hiljuti Diego Armando otsustas Itaalia kasuks.
                                See on veidi üllatav. Ma arvan, et ka sakslaste koosseisu oleks ta ka end suutnud murda. Hetkel vist polegi väga kindlat mängijat seal ääres. (Boatengi ja Janseni nimed tulevad meelde. Westermann on ka vist viimastes mängudes vasakul mänginud) Terve elu on elanud Saksamaal ja vaevalt ta eriti Itaalia keeltki oskab. Plus Saksamaa koondis on hetkel kõvasti tugeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X