320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu pole kohtunikul hädamidagi,ise ei suuda pallikontrolli alla saada,esimene puude nii must(Müller),aga Buyten on hunnik si..a kaitseliinis,üldiselt kindlasti me väravad ära lööme.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      4-1 võit tuli. üle pika aja korralik mäng. Tymoschuk oli täna väga hea. Tavaliselt oleme selle hooaja jooksul näinud rohkem Pranijcit tõusmas, aga täna töötas teisel äärel tõusudel kaasa väga hästi Lahm. Kas lõpuks hakkame nüüd oma tasemele vastavat mängu näitama? Breno on praegu kõige kindlam keskkaitse. DvB tegi täna üsnagi kahvatu mängu ja teisel poolajal teda asendanud Demichelis tegi jällegist üsna sümpaatse partii. Jääme huviga ootama järgmist mängu Schalke 04 vastu kes täielikult hävis 5-0 võõrsil vooru ühe suurima üllatusmänguna Kaiserlauterni vastu.

      Kommentaar


        Demichelis oli jah täitsa vahva täna, väga tahtis skoorida...lõi värava ka, aga kohtunik näitas, et suluseis, kuigi tema ise ei olnud sulus vist..
        van Bommel oli kah natsa roostes, tekitas paar ohtliku olukorda Bayerni kahjuks.
        Ja Gomes ikka on olukordade ära putertamiste maailmameister.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Demichelis oli jah täitsa vahva täna, väga tahtis skoorida...lõi värava ka, aga kohtunik näitas, et suluseis, kuigi tema ise ei olnud sulus vist..
          van Bommel oli kah natsa roostes, tekitas paar ohtliku olukorda Bayerni kahjuks.
          Ja Gomes ikka on olukordade ära putertamiste maailmameister.
          Super Mariol ei olnd häda midagi minu meelest väga korralik mäng ja Bayerni lootuskiir
          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Demichelis oli jah täitsa vahva täna, väga tahtis skoorida...lõi värava ka, aga kohtunik näitas, et suluseis, kuigi tema ise ei olnud sulus vist..
            van Bommel oli kah natsa roostes, tekitas paar ohtliku olukorda Bayerni kahjuks.
            Ja Gomes ikka on olukordade ära putertamiste maailmameister.
            Senikaua, kui ta oma puterdamiste vahepeal stabiilselt skoorib pole hullu midagi. Ja kolmas koht on nüüd juba täiesti käeulatuses(vahe 3 punkti). Mitte, et see koht yldkokkuvõttes peaks klubi rahuldama.

            Kommentaar


              Tahaks ka loota, et saame rohkem kui 3. koha see aasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Tahaks ka loota, et saame rohkem kui 3. koha see aasta.
                Ma oleksin kolmanda kohaga rohkem kui rahul, kui selle kõrvalt CLi ära võidaks !

                Kommentaar


                  Täna siis kerget viisi tõehetk.
                  Schalke vastu oleks magus võita, olgugi et nad kriisis siplevad.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    ma ei saa aru, kus siin tõehetk on. kui täna omadegi eriti perse schalke vastu kaotatakse, on nad madalamad kui muru ja ma vaesem kui kirikurott.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      kui täna omadegi eriti perse schalke vastu kaotatakse, on nad madalamad kui muru ja ma vaesem kui kirikurott.
                      Tõlgi see lause eesti keelde, sellest ei saa midagi aru.

                      I poolaja mängust nii palju, et täitsa võrdne mäng kohati nagu Premier League, aga paremaid võimalusi omasime meie. Pall käis korra ka Schalke ristlatis. Neuer on seni omad vee peal hoidnud. Võit on täitsa reaalne võõrsilt.

                      Kommentaar


                        ja gomez tegi gomezit...

                        Kommentaar


                          Sisse imesime. Tore.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            teise ka

                            Kommentaar


                              Täitsa kummaline vahetus Swaini > van Buyten.Kummalised väravad olid ka Schalke poolt. II poolaeg oli täielik katastroof ja muidugi tuleb kiita Neuerit Schalke väravas. Gomez on ikka pask mis pask. See hooaeg tundub tõsiselt p__sse minevat kui mitte pole läinud juba.

                              Kommentaar


                                Kuna tänase kaotsuega on ilmvõimatu talvevaheajaks koguda 30 punkti, mida Bayerni board nõudis, siis kuuleme tõenäoliselt peagi ka LvG hundipassi saamisloo.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X