320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bai - bai



    Viimased kaks aastat olid ikka väga kehvad ja oli aeg need piinad lõpetada. Milanile penskarid nagunii meeldivad niiet edu.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Tore uudis jah, et penskar lõpuks omale väärika vanurite klubi leidis, kus ta saab teiste vanadekodulistega mürgeldada.
      Ainuke asi mis mulle selle juures ei meeldinud on see, et tänu sellele suureneb Ottl'i võimalus saada mängu. okei mees on löönud küll see hooaeg minu meelest Bayerni ilusaima värava, aga passiivsust pole vaja.. Kroos tuleb saada terveks nüüd ja keskväljal paistab tunneli lõpust valgus .

      Kommentaar


        Mingi päris mängija on hoopis asemele vaja osta.
        Siis on tunneli lõpus Päike.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Mingi päris mängija on hoopis asemele vaja osta.
          Siis on tunneli lõpus Päike.
          Yeah, right. What are the odds ?
          Aga kui Ottl hakkab nüüd mänguaega saama, siis on MvB lahkumine õige kurb uudis. Mina eelistaks pigem lokkis juustega pensionäri, Ottl-ile. Loodame siiski, et Swaini partneriks keskel saab Tymo või siis Gustavo või Kroos, aga mitte Ottl.

          Kommentaar


            Kui Kroos terveks saab siis ta suht loogiline number 1 valik ju? Ja kui Gustavo ei mängi kaitses siis peaks ka tema eespool olema valikus, kui Ottl. Ja vahetusse sobib Ottl kyll. Nii kehv ta ka nyyd pole.

            Kommentaar


              no meil endal üks koondise mees samale pos-le lepinguta, ta oleks ka parem kui Ottl minu silmis

              Kommentaar


                Niisiis Braatheid ka Babeli kõrvale Hoffenheimi. Bayern ja eriti LVG peaks olema rahul - pausi ajal laeti maha mõnedki mängijad mis viib meeskonna suurusse nendesse numbritesse, millega Van Gaalil meeldib opereerida.
                Homme on mäng Tivolil ja kahju, et Ojamaa poiss sellest suursündmusest osa ei saa. Kuigi kes teab - äkki sõidab vaatama. Pole just kauge.
                Aga jah, kicker arvab et keskel on kahekesi Luis ja Tymo. Väga ok oleks - Schweini nende ees ja Robben-Müller äärtel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Kui Kroos terveks saab siis ta suht loogiline number 1 valik ju? Ja kui Gustavo ei mängi kaitses siis peaks ka tema eespool olema valikus, kui Ottl. Ja vahetusse sobib Ottl kyll. Nii kehv ta ka nyyd pole.
                  Ei tea midagi, MvB oli selline lihuniku tüüpi vend, kes kõvasti vastaste keskvälja lõhkus ja rabas kaitsetööd teha. Ma pole nii väga kindel, kas Kroos sinna nii ülihästi sobib, ta rohkem ründav mängija ju. Ma lihtsalt sellesmõttes kahtlen, et pole teda eriti tihti sel positsioonil näinud mängimas. Loodan muidugi, et saab hästi hakkama. Ega Ottl-i tase minusilmis ongi olla Bayernis neljas valik oma positsioonile.


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Niisiis Braatheid ka Babeli kõrvale Hoffenheimi. Bayern ja eriti LVG peaks olema rahul - pausi ajal laeti maha mõnedki mängijad mis viib meeskonna suurusse nendesse numbritesse, millega Van Gaalil meeldib opereerida.
                  Homme on mäng Tivolil ja kahju, et Ojamaa poiss sellest suursündmusest osa ei saa. Kuigi kes teab - äkki sõidab vaatama. Pole just kauge.
                  Aga jah, kicker arvab et keskel on kahekesi Luis ja Tymo. Väga ok oleks - Schweini nende ees ja Robben-Müller äärtel.
                  See oleks ikka väga äss variant. Niikaua kui Ribery väljas on, võikski sellise taktikaga mängida minu meelest !

                  Kommentaar


                    Mis kanalid täna mängu näitavad?

                    Kommentaar


                      Eesti kanalid vaevalt mängu näitavad kui nt VSB-kus on täielik kossu õhtu , aga kui sul olemas saksa kanal nimega 1 ARD siis näed eeldatavasti (ei olnud kirjutatud mis mängu kantakse). Tuleb seega panustada streamidest vaatamisele.

                      Kommentaar


                        Njh kahjuks siis Tymo on keskkaitsesse pantud ja Ottl on algkoosseisus.

                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Erinevalt teistest Bundesliga klubidest ei jäta meie midagi juhuse hooleks. Gomes lööb Gustavo vasakult poolt sooritatud tsenterdusest endale tüüpiliselt peaga taha nurka ära. 1 - 0

                          Gustavo mängib vasakkaitses ja Pranjic keskel

                          Kommentaar


                            Uh pääsesime just penaltist. Minu silmis tegi küll seal kastis Gustavo vea.

                            Aga see värav...tõestas, et vastas on 2. bundesliga meeskond ikka. Gomez jäeti seal 3-4m kauguselt väravast nii üksi.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Minu arust küll pennalt väärt olukord polnud, selgelt oli puusade kokkupõrge hiljem kui aacheni kapteni plaan daivida. Paremäär Lahm-Müller töötas väga hästi minu arust, Gustavo veidi passiivne ründefaasis ja see Raul Velbaumi moodi Aacheni treener jättis ka üsna ebasümpaatse mulje.

                              Kommentaar


                                Tegelt oli puhas pennal, Gustavo küll kogematta aga segelt pani jala ette, meie õnneks kohtunik(ud) ei näinud hästi olukorda.
                                Mis mõttes Gustavo oli ründefaasis passiivne? Vasakkaitsjalt ei eeldagi väga, et ta võtaks palli ja hakkaks triblama. Ottl'i esimene puude on ikka roostes mis roostes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X