320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    persse nah vaatan ülepikaaja mängu ja jälle see II poolaeg,milleks lastakse vastasel mängida mai saa aru ja oma mängu ei mängita edasi ,kus esimeselpoolajal pooleli jäi mystika.lutti ka veel bye bye tiitel nüüd 100%,millesse ise nyyd tänasega ei usu.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Yep, nõustun kaitziga. Schalke 04 teeb ära korraliku mängu, et röövida Dortmundilt punkte ja järgmine päev ise kaitsega mängime oma võimalused maha. Üks asi mis kõige rohkem mind II poolaeg marru ajas oli see et tsenderduste ajal pandi silmad kinni ja umbes lahmiti karistusala suunas. Teine oli see et Tymoschuki ja Badstuberi keskkaitse paar on täielik toimimatus. 3 värava puhul lihtsalt Tymo jooksis lootusetult palli peale jättes oma mehe üksinda ja Badstuber oli kuskil omades mõttetes ja ei julgestanud seljatagust nähes et paariline jookseb minema. See on ju täielik lollus ka LvG poolt panna see aasta kaitsev poolkaitse ja vasakkaitse keskkaitsesse kellel puudub eelnevalt hea kogemus sellel kohal. Ma ei saa aru miks ei tahetud teha pakkumist ühele korralikule keskkaitsjale transferi ajal?
      + pannakse veel väike õbluke Pranjic ja TAJUR Ottl kaitsvateks poolkaitsetes, jube jube.

      Kommentaar


        Ottl - 90 mintsa! kläp-kläp-kläp!! Nahhui... nujoptvõ..miks peame 90 mintsa vähemuses mängima. Ja siis loomulikult vahetused, mis on täiesti mõistusevastased. Ära tüübid kes ka viletsa vormiga midagi jagavad ja asemele alavormis ja poolvigased mängupraktikata hädapätakad. Noh..Interilt tuleb "ilus" kott see on kindel. Kalanäo viimane võimalus on karikas, aga vaadanuna eilast Schalke pusimist Dortmundi vastu, siis ka see tundub üsna ebatõenäoline.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Mõistlikkust.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Teine poolaeg oli Kölni poolelt vaadatuna ikka täiesti fantastiline. 0:2 pealt ei osanud küll arvatagi, et nad suudavad üldse mängu tagasi tulla, kõik tundus olema Bayerni käes. Teisel poolajal olid meeskonnad aga nagu ümbervahetunud.

            Neutraalse vaataja jaoks super mäng!
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Wtf?
              See on okei, et mingi vähe kogenenud tüüp paneb niimoodi "noore nolgi" paika?? Avalikult teisel kõrist kinni haarates?
              Ma pidasin temast varem lugu. Nüüd on temast täielikult pohhui. Mõttetu psühhopaat. Pole vaja selliseid tiimi lõhestajaid tiimi.
              Ahah, et selliseid pole vaja. No tore, ainult et ilma Robbenita poleks eelmisel aastal tulnud ei karikat, ei meisritiitlit ja CL finaalist oleks võinud märga und näha. Sinu tekst on umbes sama mõistlik kui need sajad postitused mille 14 aastased CR7 fannboyd kuskile kommentaariumutesse panevad. Tegelikult sellised paanitsejad ajavad mind umbes sama närvi, kui Lotila suutis Oja Petsi ajada, kui ei ole teemaga kursis, vaata TV3 arhiivist.

              Tänase mänguga läks närvide suhtes küll hästi, kuna ma teist poolaega ei näinud ja mängupilti vaadates tundus, et mäng peaks nagu kontrolli alla olema, aga selline seis... meeletult ärritav.

              Kommentaar


                Võimalus oli ju jõuda praktiliselt kõikidele konkurentidele lähemale või siis mööda. Nii kuradi kahju, et kaitse ja kaitsvad poolkaitsjad sitad on (v.a Lahm ja minu silmis Breno). Kas Breno on olnud kergelt vigastatud või tõbine, et LvG teda mängu ei pane või ta eelistabki Tymoschukk'i ja Badstuberit?

                See hooaeg on kõike muud kui rõõmus ja ootuspärane

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Võimalus oli ju jõuda praktiliselt kõikidele konkurentidele lähemale või siis mööda. Nii kuradi kahju, et kaitse ja kaitsvad poolkaitsjad sitad on (v.a Lahm ja minu silmis Breno). Kas Breno on olnud kergelt vigastatud või tõbine, et LvG teda mängu ei pane või ta eelistabki Tymoschukk'i ja Badstuberit?

                  See hooaeg on kõike muud kui rõõmus ja ootuspärane
                  Niipalju kui mina aru olen saanud, siis LvG esimene eelistus keskkaitsepaari jaoks oleks ikka Breno-Badstuber, niiet juu siis mingi häda Brenot vaevab, aga päris kindel selles pole.

                  Kahjuks peab viimase lausega täielikult nõustuma.

                  Kommentaar


                    Koosseis Hoffenheimi vastu:

                    -------------------Kraft----------------
                    --Lahm--Tymoschuk--Badstuber--Gustavo
                    --------Schweinsteiger--Pranjic---------
                    --Robben--------- Müller-----------Ribery
                    ------------------Gomez----------------

                    Varus: Breno, Butt, Ottl, DvB, Altintop, Klose

                    E: Oleme siis koduseinte toel kiirelt asunud Gomez'i väravast juhtima. 1 - 0
                    2 - 0 Müller , hea algus meie poolt.

                    Kommentaar


                      Ja Robbenilt veel 2. Robben neljas BL mängus see hooaeg mänginud ja 4 väravat. Igati rahul tänase mänguga. Ainult osad mängijad tundub et vajavad varem puhkust kui 90. minutil. Liiga palju vigu viimasel 20l minutil.

                      Kommentaar


                        Tänane 4-0 võit Hoffenheimi üle annab lootust saada Champions Leagues järgmisesse vooru. Mäng oli üsna jõuline ja ohtlik ning vahepeal tundus küll, et vastastel sõidab katus ära. Vaatamata võidust tahaksin Interi vastu näha veidi teistsugust koosseisu. Kritiseerima tänases mängus omasid ei pea kuna kõik olid omal tasemel. Võib rahule jääda tänase mänguga.

                        Kommentaar


                          Robben on tõesti tuline hetkel, ainus variant on IronHair tema vastu saata vasakule, ainuke ravim tema vastu.

                          Kommentaar


                            eelnevalt eelmise nädala mängust jätkus seee,kus esimesel pooleli jäi,mängiti täie rauaga edasi,mitte ei jäätud puhkama,tundub vigadest on õppust võetud ja muidugi Robbeni Ribery koost66 on muljeltavaldav.Tore,et Gomez taas võrku sahistas ja Muller tundis ka siiralt rõõmu värava üle,mis oli Ribery t66võit.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Jr kas ta natuke aeglaseks ei jää ? Vanust on ju turjal kõvasti.

                              Kommentaar


                                Ütleme nii, et alguses oli küll palju pallikaotuseid ja väga palju 1-1 ei läind vastastega. Lõpus aga tuli kuskilt motti ja tegi töö ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X