320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Häid uudiseid vigastuste osakonnast. Kroos ja Contento on naasmas vigastuspausilt.
    Vigastuste lainest hakkame üle saama, jääb vaid loota et keegi enam idiootseid vigastusi üles ei korja.

    Kommentaar


      Tänane koosseis Mainzi vastu :

      --------------------Kraft-------------------
      --Lahm---Tymoschuk--Badstuber--Gustavo--
      --------Schweinsteiger--Pranjic-------------
      --Robben----------Müller----------Ribery--
      ------------------Gomez-------------------

      Pingil: Kroos, DvB, Ottl, Butt, Klose, Breno, Altintop

      Kommentaar


        Mitte just kõige aktiivsemad peapallurid Robben ja Schweini kõksisid kastis 1-0 meile

        Kommentaar


          Mäng on vaadatud rahul võõrsilt 3-1 saadud võidu üle,aga rahul ei ole II poolaja viimase 25 min,andsime jälle vastasele mängida,millest ühe karistasid.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Kerge mäng suhteliselt,
            edu on toonud Ottli istumine pingil!

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Mäng on vaadatud rahul võõrsilt 3-1 saadud võidu üle,aga rahul ei ole II poolaja viimase 25 min,andsime jälle vastasele mängida,millest ühe karistasid.
              Küsisime suht palju lõpus jh, 1 karistati vedas, et rohkem ei löödud (Kölni mäng). Teine värav Müller, Robbeni assistist. Kolmas kiirrünnakust Gomez, mülleri söödust.

              Kommentaar


                Mina olen tänase võõrsil esitusega enam vähem rahul. Positiivsust andis ka see, et Kroos, Breno ja Butt said mänguaeg. Seoses butti II poolajal sisse toomisega võib ka seda järeldada, et LvG võib eelistada Interi vastu kogemustega Butti. Või sai Kraft I poolaja kokkupõrkest kerge kopsu ja ei suutnud mänida edasi? Interi vastu sooviks loota, et ka Pranjic istutatakse pingile. Minu jaoks oli, aga mängu kõige olilisem sündmus, see et Swaini sai kirja värava ja seoses sellega tugevnes tema enesekindlus ja julgus dirigeerida keskvälja. Peale kaotust Kölnile on mehed ennast kokku võtnud ja hakanud näitama omale kohast taset ja vastaste loputamist. Loodame nüüd, et peale sügisringi põrumist ja Robbeni comebacki suudame ka CL-is eelmise aasta eest Interile kätte maksta ja järgmisesse ringi edeneda. Lootust ju on!

                Kommentaar


                  Eem Kraft on esialgsetel andmetel out 7 päeva. nujh ega se epole Pranj koht ka,kus ta mängima peab,aga muidu õige tähelepanek,täiesti nõus.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Mnu jaoks võiks ideaalis sealkeskel olla Schweini ja Kroos, aga ma kardan, et Toni pole veel valmis selleks. Kui on tugev ja ründav vastane, siis Schweini ja Timo peaks seal olema. Mure on ikkagi selles keskkaitses - Holger tegi täna ka paar ebamäärast liigutust, mida ei saa heaks kiita.

                    Kommentaar




                      Highlightsid siis ka

                      Kommentaar


                        Tulemus, millelt on hea Internazionalele külla sõita.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Eem Kraft on esialgsetel andmetel out 7 päeva. nujh ega se epole Pranj koht ka,kus ta mängima peab,aga muidu õige tähelepanek,täiesti nõus.
                          Õnneks siiski varem korras,sest antud hetkel on Kraft nr1.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            suht offtopic küsimus, aga kas keegi teab, mis "fännitoodet" müüb FCB kõige rohkem läbi ehk mille peale kõige rohkem teenib ja palju see olla võiks? Ootan arvamusi:P

                            Kommentaar


                              See peab olema Ottl, sest see on ainuke seletes, miks teda veel maha müüdud pole

                              Kommentaar


                                Hea
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X