320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänaseks ülioluliseks mänguks Dortmundi Borussia vastu on saatnud LvG väljakule sellise rivistuse:
    Koosseis millega võideti San Sirol Inter. Pranjic on siiski väljakul, Interi vastu I poolajal lahkunud mees on rivistuses.

    ------------------Kraft-------------------
    --Lahm--Tymoschuk--Badstuber--Pranjic--
    -----------Gustavo--Schweinsteiger------
    --Robben--------Müller-----------Ribery--
    ----------------Gomez-------------------

    Kommentaar


      Schweini on ikka krdima kehva täna.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Poolaaeg märkamatylt läbi 1:2 taga,Swaini eksimus maksis meile avavärava,Gomezilt "rööviti" kindel koll,kus lipumehe arvates oli suluseis,mida ilmselgelt ei olnud,pen oleks tõesti natuke kergelt antud,Dortmundi teine värav oli ilus,teine poolaeg on veel ees ja mõlemad võistkonnad pakuvad suurepärast jalgpalli.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Saime 1:3 lutti,teine poolaeg polnud enam nii hea kui esimene,aga mis siin enam nutta keskendume MeistriteLiigale ja võitleme teise koha eest liigas,muidugi on veel Karikas.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            võitleme teise koha eest liigas
            Kolmanda. Teine koht kuulub Leverkusenile!
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kolmanda. Teine koht kuulub Leverkusenile!
              Seda veel vaatame
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Olgem ausad liiga oli nagunii juba suht läinud... Küll aga võiks peale kümmet aastat mõelda cli peale:P Sest no tegelikult peale Barca pole seal ju kedagi Bayernist selgelt tugevamat ja Barcagi ju võidetav Igaljuhul nyyd vast lõppeb see teoreetiliste võimaluste arvutamine ära ja saame keskenduda neile kahele tiitlile, mis veel võimalikud(H)

                Kommentaar


                  Seks korraks siis on rong lännu jep.
                  Euroopa tuleb nüüd kottu ää tuua.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Hilised kommentaarid mängust. Swaini oli eile täielik luuser ja enda hale vari platsil. Robbenit polnud üldse näha ja esimese värava puhul ei julgenud ta anda Gorsbkreuzile (vist) keha. Keskkaitse paar Tymoschuk ja Badstuber on ikka erakordselt kehvad olnud, Breno on nendest märgatavalt parem, aga LvG ei kasuta teda. Miks kurat peab hakkama LvG lõhkuma eelmise hooaja keskkaitse paari, olgu Demichelis oli sitt, aga DvB tajub keskkaites rohkem kui Badstuber. Badstuber ei ole ilmselgelt põhikeskkaitsja rolliks valmis. Järgmiseks mänguks soovin näha keskkaites paari Breno - DvB.
                    Pigem võiks veel kasutada Gustavot keskel ja Pranjicit äärel. Gustavol on olemas ju täitsa hea kauglöök ja parem oskus keskväljal joonistada.

                    P.S - Südames ma ei vihka neid keda ma täna kritiseerisin kuna näen, et nad ei ole piisavalt heal tasemel veel, on olemas minu silmis paremaid mängijaid valikust mängu panna kui need keda LvG kasutab.

                    Kommentaar


                      Igakord kui ma Pranjicit olen äärel näinud on andnud tsenderduse mis viib 90%lisele väravavõimalusele. Keskel on ta nagu Ottl olnud.

                      Kommentaar


                        keegi oskaks öelda kust schalke 04- ga mängu vaadata saaka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                          keegi oskaks öelda kust schalke 04- ga mängu vaadata saaka?
                          Saksa kanal ZDF näiteks näitab.

                          Kommentaar


                            Samuti peaks mängu näitama ka Viasat Sport Baltic. Kui soovid streami siis selle võin visata vahetult enne mängu siia.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Samuti peaks mängu näitama ka Viasat Sport Baltic. Kui soovid streami siis selle võin visata vahetult enne mängu siia.

                              Viska jah
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Nii, üks võimalikke streame :

                                http://www.jouj.eu/ch1.htm - minul jookseb see päris kenasti.

                                Kui see ei sobi võin veel midagi vaadata, mis leida annab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X