320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No krt mu pessimismianum ajab küll vist juba üle, aga selline lahendus on küll nutune. Pangu siis abitreener või keegi selline niikauaks meeskonna pulti. Praegune seis on umbes sama hea, kui perekonnal sureb koer ära ja siis laps läheb vanemate juurde ja küsib ikkagi "Kas me võime ta endale jätta".

    Kommentaar


      Abitreeneri kohta öeldi ju ka, et on väga sarnane LvG-le ja siis oleks juba kasulikum hoida kogenum mees puldis kui keegi, kes sama teeb aga vähemate kogemustega.

      Kommentaar


        Sellel juhul tõesti. Aga no üldiselt võttes pole praegu just kõige roosilisemad väljavaated ülejäänud hooajaks.

        Sellest on juba juttu olnud, keda oleks vaja juurde osta, aga äkki peaks kellegi minema ka saatma? No Ottlist oleks vaja ilmselgelt lahti saada, aga kas kedagi veel ? Kui keegi pakuks Ribery eest veel sellist hinda, mis Real enne eelmist hooaega, siis oleks kohe hoobilt raha mille eest uusi mehi osta. Ega Abramovitšil juhuslikult mingit riberyfetishit ei ole torresefetishi kõrval ?

        Kommentaar


          Kõige tähtsam on see, et LvG vähemalt hundipassi saab ja suvel kaob. See on ikka jube mis ta seal kaitses on viimasel ajal korraldanud. Mängijate tahe mängida ei ole ka just viimasel ajal kuigi suur olnud, et lähevad sära silmis ja taovad puuri täis. Muidugi on olnud meil ka vigastustega probleeme aga praegu kus praktiliselt kõik on terved siis tulemused on ikka nadid.
          Mängijate kohapealt niipalju, et mina ei süüdistaks sittades tulemustes mängijaid vaid pigem LvG valesid otsuseid. Kui hakata, aga mängijateturul kaubisema siis tuleks ümber vahetada umbes pool tuumikut. 3-4 korralikku kaitset ja loov tipuründaja. Selle koha pealt aga kipun arvama, et klubi ei osta üle 2 uue mängija vaid loodetakse akadeemiast mõne uue noore esiletõusu, mida hetkel vist loota ei ole.
          Eks näis mis saab, toome selle Champions League koha ära ja siis uuel hooajal uue hooga. Ei tahaks ju jääda välja järgmise aasta Champions Leaguest, kus finaal peetakse Allianz Arenal.

          Kommentaar


            Alles suvel! LvGl on suht palju motivatsiooni midagi parandada ja paremaks muuta, ma arvan et, kui CLis edasi saame jääme järgmise aasta CList välja ja loomulikult kelle vastu järgmises voorus me selle aasta CLis sellise vormiga saame? 9 vooru lõpuni, muidugi oleks super kui CLi kvalifitseerume ja interile ära paneme, kasvõi ainult põhimõtte pärast, pohh ülejäänud CList, molluski ego arvestades on üsna raske midagi positiivset loota, aga lootus sureb viimasena ja ma arvan et, H96 ja Mainz euroopa liigas ja meie Leverkusen ja BvB CLis hoiame uued euroopa kohad ilusti alles.

            Kommentaar


              Äkki nad tahtsid van Gaali pärast Interiga mängu vallandada, kuid hollandlane lasi püksid rebadele ja pärast mõningast piilumist jõuti otsusele, et ilusad munad, ning jäeti kenakott suveni?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Äkki nad tahtsid van Gaali pärast Interiga mängu vallandada, kuid hollandlane lasi püksid rebadele ja pärast mõningast piilumist jõuti otsusele, et ilusad munad, ning jäeti kenakott suveni?
                Pigem leiti et, mitte ilusaid munad vaid, raseeritud munad ja eeldati et, LvG välja raseerimis isu on täis ja tekkis lootuse hetk ja otsustati, et kui mees on 59 aastaselt nii ettevõtlik, et suudab kotte raseerida siis inter ei ole mingi probleem maha raseerida, kindlasti kaasati otsustusprotsessi Luca ainuke-kellele-LvG-kotid-ei-meeldi Toni ja tulemus on ju väga puhas, kas pole?

                Kommentaar


                  Mulle selline asjade käik meeldib. Üsna kummaline, et see teatavaks praegusel hetkel tehti. Oodanud siis vähemalt paar mängu enne hooaega vms. Hetkel on liigas veel 9 mängu mängida, CL koht pole absoluutselt kindel veel, Interiga mäng ei tule üldsegi mitte kerge. Kui Bayern ka Hamburgi vastu täispasandab ennast siis hakkavad alarmid ikka täiega undama.

                  Kommentaar


                    Aga huvitav, keda siis asemele nillitakse või kes oleksid üldse võimalikud kandidaadid?
                    Kõlas küll sallimehe nimi, kuid tema vaevalt praegu.
                    Mõni treener, kes sel aastal BLis mõttetu klubiga hea tulemuse suudab teha ehk?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Mõni treener, kes sel aastal BLis mõttetu klubiga hea tulemuse suudab teha ehk?
                      Van Gaal Bayerniga? Sorry aga pidin seda ütlema sellise veidi ülbe/üleoleva kommentaari peale. (Bayernit vastu pole absoluutselt mitte midagi)

                      Üldiselt ajab veidi hämmingusse, et ennem nii tähtsat mängu Interiga soovitakse siin uut peatreenerit. Hamburg proovis ka seda eelmine hooaeg ja lõikas näppu. Või on soov Stuttgarti sarnaseks saada, kes hooajal 2-3 korda peatreenerit vahetab?

                      Aga noh, ühe kaotus on teise võit. Keegi teine saab siis Van Gaali tööd nautida.

                      Kommentaar


                        Tundub, et olukorra võib võtta kokku ühe lausega - "From hero to zero!"

                        Aga see on tõesti imelik, et avalikuks tehti see. Avalikusamise asja ma mõtlesingi selle "surnud koera allesjätmise" all rohkem.

                        Kommentaar


                          See polnud ülbe ega üleolev kommentaar.
                          Reaalsus on selline, nagu ta on.
                          Ja ma oleks vb sama sinu asemel vastuseks öelnud
                          Aga ma olen vist ainus, kes just kahe käega ei poolda LvG minekut, aga arutelu mõttes keerutan treeneriteemat.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Aga huvitav, keda siis asemele nillitakse või kes oleksid üldse võimalikud kandidaadid?
                            Kõlas küll sallimehe nimi, kuid tema vaevalt praegu.
                            Mõni treener, kes sel aastal BLis mõttetu klubiga hea tulemuse suudab teha ehk?
                            Ikka usual suspects: Rangnick, Sammer, Jol. Teen panuse R.R.-ile.

                            Edit: Stern on lausa kandidaatide galerii kokku pannud.
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                              Ikka usual suspects: Rangnick, Sammer, Jol. Teen panuse R.R.-ile.

                              Edit: Stern on lausa kandidaatide galerii kokku pannud.
                              Seal valikus oli sees ka Rafa Benitez - TÄNAN EI .
                              Selles osas olen muidugi kalmaariga nõus, et LvG pole kindlasti ainukene süüdlane selle hooaja "great success"-is. Kuid ometigi see koguaeg ainult ühe taktikaga tuimalt mängimine ja kindlate mängijate (vahel täiesti asjatu) soosimine ja see "ma-olen-täiesti-rahul-meestega-kes-mul-on-ja-mul-pole-vaja-kedagi-juurde-kuigi-raha-jätkub" suhtumine on minu jaoks piisavad argumendid, tema peatreeneri toolilt lahtikangutamiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                                Ikka usual suspects: Rangnick, Sammer, Jol. Teen panuse R.R.-ile.

                                Edit: Stern on lausa kandidaatide galerii kokku pannud.
                                Rangnick oleks ainus normaalne variant. Kahjuks seda ei juhtu kuna Ulli peaks sellisel juhul oma lõuad koos hoidma aga seda ta ei oska. Khaniga oleks sama jama. Ülejäänud on puhas aur, kellest mittemingit kasu poleks.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X