320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Mõmmik peaks ennast imema?
    Ma olen ka südamest rahul, et need jobud välja langevad.
    Nii ei saa ju mängida.
    Meil oli võimalus poolajale 6-1 seisul minna, aga lihtsalt ise ei tahetud.
    Teenitud kaotus ja olgem ausad, teenisime selle kuhjaga ära ka.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Väga-väga-väga raiskav mäng Bayerni poolt. Pärast 2-1 seisu oli sihuke jalg sirgu olek. Vägisi üritati palliga väravasse trügida. Üldse oli mäng kuidagi kohmakas. Palju pallikaotusi, käega mängimisi ja muid kehvi puuteid. Sellise mängu põhjal ei näe ma ka Interil väga lootust järgmistes ringides.

      Kommentaar


        Jjh aga avatari võiks ikkagi vahetada see on kohatu mingi võhik. OK nyyd vahetan ka avatari ja hakkn Madrid Real fänniks.(mis on nali)

        Muidugi võimalused olid head ja pidanuks ära lööma jne,aga pall oli seekord meie jaoks kandiline,mis ühtlasi lõpetas meie teekonna.
        Head ööd tõsised Fännid,elu läheb edasi,teistele võhikutele olge rõõmsad Interi võidu üle,kes võitlesid "auga" välja.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Robben annab 10st korrast healjuhul ühe korra söödu, kui annab siis muidugi hästi, kuid kui palju ta jätab löömata ning võtab liialt enda peale? Kahju muidugi, et langesite : (

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Täiesti teenitult.
            Mul on isegi hea meel, et need pedepojad välja langevad.
            Tõeline fänn?

            Kommentaar


              van Gaal ja tema super vahetused, Robben<->Altintop - väga hea, kuigi mees eriti silma ei paistnud millegi säravaga.
              DvB<->Holger - no mida hobusefallost? Ok, lootsin, et hoiame 2-2 pealt ära, aga mis tulemas oli se tulemata ei jäänd. Peaaegu alati, kes keerab kaitses sitta? HOGER. Lihtsalt ei näe positivset temas midagi, isegi hea Bayerni perioodil roojas Holger vedelat kuis jaksas, värav azerbatsia..le koondises seselleks, meil DvB kes on samuti hea ründekaitsja. Kõik on ikkagi kinni kaitses, see isetsemine ja kas söödad v lööd see tuleb üles alles siis kui kaotad ja neid võimalusi taga nutad, oleks kaitse korras ei tuleks neid olukordi meenutada, aga oleks tädil munad oleks ta onu või oleks Inter eesel ja meie shrekid v vastupidi vahetpole. Kes omasid maha teevad, olime sitad jh, aga elu läheb edasi, oleme Bayerniga edasi, lihtsalt Inter suutis sisse jobistada täna, pealelöögid 3, on target samuti 3 ja ohh imet väravasse ka 3. Ega midagi muud pole kui tuleb 3nda koha peale liigas minna ja paremat uut uuelt hooajalt oodata.

              Kommentaar


                Bayern langes kahtlemata välja teenitult ja omaenese vigade tõttu, kuid olla SIIRALT RAHUL selle üle on küll pisut jama väide Bayerni avatariga isikutelt.

                Kommentaar


                  Olen küll jah.
                  Aga mõistlik fänn ei ole pimesi oma klubi taga, vaid saab aru, kui tiim ise kogu hingest soovib kaotada, peab ka tema sama tegema.
                  Ei väärtusta ma neid, kes peaks tulema siia ja ütlema, et küll on kurb ja kole see elu.
                  Pole ju, saime, mida taheti.

                  Bayern’s Champions League adventure ended cruelly and totally unnecessarily on Tuesday night, as Louis van Gaal’s team utterly dominated holders Inter for an hour, but were left to rue a host of missed chances and watch in dismay as the Italians clinically converted theirs.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Viga oli see,et 14 võimalusest realiseeriti aint 2 ja Inter 5 võimalusest kolm ja muidugi vahetused arusaamatud,aga see selleks.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Olen küll jah.
                      Aga mõistlik fänn ei ole pimesi oma klubi taga, vaid saab aru, kui tiim ise kogu hingest soovib kaotada, peab ka tema sama tegema.
                      Ei väärtusta ma neid, kes peaks tulema siia ja ütlema, et küll on kurb ja kole see elu.
                      Pole ju, saime, mida taheti.

                      Bayern’s Champions League adventure ended cruelly and totally unnecessarily on Tuesday night, as Louis van Gaal’s team utterly dominated holders Inter for an hour, but were left to rue a host of missed chances and watch in dismay as the Italians clinically converted theirs.
                      Kui olen fän siis toetan neid lõpuni nii heas kui halvas,antud olukorras paraku halvas,elu läheb edasi.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Olen küll jah.
                        Aga mõistlik fänn ei ole pimesi oma klubi taga, vaid saab aru, kui tiim ise kogu hingest soovib kaotada, peab ka tema sama tegema.
                        Ei väärtusta ma neid, kes peaks tulema siia ja ütlema, et küll on kurb ja kole see elu.
                        Pole ju, saime, mida taheti.

                        Bayern’s Champions League adventure ended cruelly and totally unnecessarily on Tuesday night, as Louis van Gaal’s team utterly dominated holders Inter for an hour, but were left to rue a host of missed chances and watch in dismay as the Italians clinically converted theirs.
                        Nõus!
                        Ma panin isegi Bayerni peale raha, kaotasin siis kaotasin, toetan edasi ikka, aga kus kurat te toote näite, et me(Bayern) tahtsime võita ?
                        MEIE kaotasime selle mängu, mitte Inter ei võitnud, meil oli suurepäraseid võimalusi kolme võistkonna jaoks, kuid me ju ei realiseerinud. Pärast esimest poolaega lasti jalg sirgu ning karistati ära, pärast Sneijderi väravat oli juba selline ehku peale minek ja no türa KALALÕUST, mis kuradi valemi järgi sa Holgeri sisse paned ? sambo jutt täiesti õige, ei lisa midagi.
                        Ma ei ole mingi hater ja ei ole muidugi SIIRALT õnnelik, et välja langesime, aga olgem ausad, sellise mänguga ei olekski pidanud edasi saama. Täiesti teenitud kaotus ning sööme nüüd seda suppi koos.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Nõus!
                          Ma panin isegi Bayerni peale raha, kaotasin siis kaotasin, toetan edasi ikka, aga kus kurat te toote näite, et me(Bayern) tahtsime võita ?
                          MEIE kaotasime selle mängu, mitte Inter ei võitnud, meil oli suurepäraseid võimalusi kolme võistkonna jaoks, kuid me ju ei realiseerinud. Pärast esimest poolaega lasti jalg sirgu ning karistati ära, pärast Sneijderi väravat oli juba selline ehku peale minek ja no türa KALALÕUST, mis kuradi valemi järgi sa Holgeri sisse paned ? sambo jutt täiesti õige, ei lisa midagi.
                          Ma ei ole mingi hater ja ei ole muidugi SIIRALT õnnelik, et välja langesime, aga olgem ausad, sellise mänguga ei olekski pidanud edasi saama. Täiesti teenitud kaotus ning sööme nüüd seda suppi koos.
                          Mida sa enne kirjutasid siis?
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Selle asemel, et siin teineteisi kritiseerida ja ajada juttu, mis niikuinii kedagi ei morjenda, võiks parem hakata mõtlema, kas Europa League kuskilt tuleval aastal näidatakse ka.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Mida sa enne kirjutasid siis?
                              Kui sul minuga mingi probleem on, siis palun pmi ja arutame need asjad ära, ei viitsi solkida seda teemat. Ning see, et mul on sust 4500 postitust vähem ei tee mind vähem fänniks kui sind, nii et suu kinni tolvan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Kui sul minuga mingi probleem on, siis palun pmi ja arutame need asjad ära, ei viitsi solkida seda teemat. Ning see, et mul on sust 4500 postitust vähem ei tee mind vähem fänniks kui sind, nii et suu kinni tolvan.
                                Ok ajudeta kana,miks sa räägid nyyd endale vastu? lisa msn räägime seal: pestilenze@hotmail.com
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X