320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Kui sul minuga mingi probleem on, siis palun pmi ja arutame need asjad ära, ei viitsi solkida seda teemat. Ning see, et mul on sust 4500 postitust vähem ei tee mind vähem fänniks kui sind, nii et suu kinni tolvan.
    Asi pole ju postides ja fännluses, vaid sa rääkisid endast mööda ju, mind ajab rohkem närvi see, et mingid vennad kutsuvad oma meeskonna mängijaid pededeks ja mis iganes veel, öeldes, et jah olen fänn ja muu blabla, kui see, et me just CList välja langesime.

    Kommentaar


      Noh jah. Sellessuhtes nõustun osade eelkõnelejatega, et ega selles väljalangemises eriti pettunud pole küll. Õnnelik ka muidugi ei ole, aga objektiivselt vaadates pääses täna õige tiim edasi, Bayern ju ei tahtnud absoluutselt edaso pääseda. Täiesti müstika, kuidas jäeti võimalusi kasutamata ikka. Esimesel poolajal Bayern võitles ilusti ja läks vaheajale teenitud eduseisus aga teisel poolajal loodeti vist, et Inter loobub ilma igasuguse võitluseta. Läks nii siis läks, ega's midagi. Muide minu arvates ei olnud küll mõtet Robbenit välja võtta sellise seisu peal. Olgu, ta oli kahvatuvõitu, aga Robbenile piisab ühest hetkest ja pall ongi võrgus. Teda võetakse kaitses ju eriti hoolikalt ja kahtlemata olid vastased ettevaatlikumad kui pidid arvestama sellega, et Robben võib kontrasse joosta. Tänane mäng kinnitas seda ka, et kui lased peatreeneri lahti, siis KOHE. Sellises seisus pole nüüd ju kellelgi motti pingutada. Ja olgugi, et teine treener on sarnase käekirjaga, praeguses seisus oleks võinud kasvõi Swaini võtta treenerikohustused üle, kuna taktika on nagunii koguaeg üks, vahetused on nagunii skisofreenilised ja motivatsiooni kellelgi nagunii ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Aga mõistlik fänn ei ole pimesi oma klubi taga, vaid saab aru, kui tiim ise kogu hingest soovib kaotada, peab ka tema sama tegema.
        Ei väärtusta ma neid, kes peaks tulema siia ja ütlema, et küll on kurb ja kole see elu.
        Pole ju, saime, mida taheti.

        .
        Noo kas ikka taheti kogu hingest kaotada? Näiteks Mülleri ja mõne teise mängu järgne olek rääkis millestki muust... Kaotati, sest tehti uskumatult nõrk mäng, kuid ,et mindi enne mängu hingega nimelt kaotama?Kamoon, sa ei usu ju ise ka.

        Kommentaar


          Kui nad ei tahtnud, siis kuradi hästi näitlesid küll.
          Millegi muuga ei oska seletada seda, mis platsil tehti.
          Tõesti siis treener KEELAS väravale lüüa või sööta ülekaalus rünnakutel?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
            Noo kas ikka taheti kogu hingest kaotada? Näiteks Mülleri ja mõne teise mängu järgne olek rääkis millestki muust... Kaotati, sest tehti uskumatult nõrk mäng, kuid ,et mindi enne mängu hingega nimelt kaotama?Kamoon, sa ei usu ju ise ka.
            Natuke parandama Delfino usumatult nõrk II poolaeg,alates 55min,mis paraku pole esmane kord on juhtunud sellieid asju Bundesliigas ja eks oma syyd ole tõesti LVG.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ok ajudeta kana,miks sa räägid nyyd endale vastu? lisa msn räägime seal: pestilenze@hotmail.com
              Kuidas ma vastu räägin ? Ma ei ole kordagi maininud, et mängijad jobud vms on. Lihtsalt hävisime ja soovisin, et kukume CList välja, sest me EI väärinud seda kohta, see pidi varem või hiljem tulema, tuli varem.
              Kukkusime välja ning nüüd on aeg muutusteks, LvG minema ja ostame ehk omale mõne keskkaitsja.
              Siiralt ma muidugi ei tahtnud, et me välja kukuksime, hetkeemotsioon oli see vast, mäng oli lihtsalt nii tähtis ja no tõesti ma ei näinud mitte mingit tahet seda võita.
              Andke andeks kui keegi minu eelnevast väljaütlemisest kuidagi valesti aru sai, võibolla tõesti väljendasin end kuidagi liiga keeruliselt, aga fakt on see, et Bayern on minu jaoks nr1 ning tänases mängus ma tõesti ei näinud, et nad oleks väärinud edasipääsu.

              Kommentaar


                Seda mängiajte kohta teravate sõnade asja tegin mina, ärge tema kraesse sellega minge väga.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Kui nad ei tahtnud, siis kuradi hästi näitlesid küll.
                  Millegi muuga ei oska seletada seda, mis platsil tehti.
                  Tõesti siis treener KEELAS väravale lüüa või sööta ülekaalus rünnakutel?
                  Jahh kalmaar,neil oli makstud selle eest et lööks meelega mööda ja ülekaalus rünnakuid tuleb lahendada nagu C klassi poistel.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Sa, kaitz, ikka ei taha aru saada, ega?
                    Nii kinnine ei saaks ikka olla.
                    Muidugi vanust ei tea, ehk õigustatud.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Kuidas ma vastu räägin ? Ma ei ole kordagi maininud, et mängijad jobud vms on. Lihtsalt hävisime ja soovisin, et kukume CList välja, sest me EI väärinud seda kohta, see pidi varem või hiljem tulema, tuli varem.
                      Kukkusime välja ning nüüd on aeg muutusteks, LvG minema ja ostame ehk omale mõne keskkaitsja.
                      Siiralt ma muidugi ei tahtnud, et me välja kukuksime, hetkeemotsioon oli see vast, mäng oli lihtsalt nii tähtis ja no tõesti ma ei näinud mitte mingit tahet seda võita.
                      Andke andeks kui keegi minu eelnevast väljaütlemisest kuidagi valesti aru sai, võibolla tõesti väljendasin end kuidagi liiga keeruliselt, aga fakt on see, et Bayern on minu jaoks nr1 ning tänases mängus ma tõesti ei näinud, et nad oleks väärinud edasipääsu.
                      Ok Mõmmik mina andestan sulle,aga edaspidi kontrolli mida kribad Peace!
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Noh jah. Sellessuhtes nõustun osade eelkõnelejatega, et ega selles väljalangemises eriti pettunud pole küll. Õnnelik ka muidugi ei ole, aga objektiivselt vaadates pääses täna õige tiim edasi, Bayern ju ei tahtnud absoluutselt edaso pääseda. Täiesti müstika, kuidas jäeti võimalusi kasutamata ikka. Esimesel poolajal Bayern võitles ilusti ja läks vaheajale teenitud eduseisus aga teisel poolajal loodeti vist, et Inter loobub ilma igasuguse võitluseta. Läks nii siis läks, ega's midagi. Muide minu arvates ei olnud küll mõtet Robbenit välja võtta sellise seisu peal. Olgu, ta oli kahvatuvõitu, aga Robbenile piisab ühest hetkest ja pall ongi võrgus. Teda võetakse kaitses ju eriti hoolikalt ja kahtlemata olid vastased ettevaatlikumad kui pidid arvestama sellega, et Robben võib kontrasse joosta. Tänane mäng kinnitas seda ka, et kui lased peatreeneri lahti, siis KOHE. Sellises seisus pole nüüd ju kellelgi motti pingutada. Ja olgugi, et teine treener on sarnase käekirjaga, praeguses seisus oleks võinud kasvõi Swaini võtta treenerikohustused üle, kuna taktika on nagunii koguaeg üks, vahetused on nagunii skisofreenilised ja motivatsiooni kellelgi nagunii ei ole.
                        Ma arvan, et LvG lootis Altintopilt sellist viimseni võitlemist, mida ka oli, aga mis enamasti lõppesid vea saamisega, ise on mehe mängitamata jätnud. Mai tea midagi headid mõtllesid kui kokkuleppisid, et mollusk hooaja lõpuni jätta ses mõttes igati nõus, kui keegi talt nüüd sõimu saab siis loodame, et kellegil on kotte kottmees molluskile neid näidata ja öelda kes tegelt süüdi on.

                        Kommentaar


                          Tahtsin veel küsida, et kuskil mainiti, et kalamees saadetakse suvel alles minema, kas mingit võimalust varasemalt teda tulpidemaa poole saata pole ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Tahtsin veel küsida, et kuskil mainiti, et kalamees saadetakse suvel alles minema, kas mingit võimalust varasemalt teda tulpidemaa poole saata pole ?
                            No eks me näe, ei imestaks kui homme tuleb uudis, et van Gaal kohe minema pekstakse.

                            Aga ma ei tea, hakkame äkki piletiraha koguma, ma võiks omalt poolt paari EURiga toetada küll.

                            Kommentaar


                              Kas praegu on keegi etem varnast võtta, kui juba homme talle tulbid antakse?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Natuke parandama Delfino usumatult nõrk II poolaeg,alates 55min,mis paraku pole esmane kord on juhtunud sellieid asju Bundesliigas ja eks oma syyd ole tõesti LVG.
                                Jah muidugi. Teise poolaja halvad emotsioonid, kustutasid esimese poolaja head Eks järgmine hooaeg saame vast uuesti Interilt revanši nõutada!Loodetavasti siis juba uue kaitseliini ja peatreeriga.See viimane muidugi kindel. Siin keegi eelkõneleja mainis sellise olukorra veidrust, et peatreenerile teatatakse, et alates suvest on ta ametist prii, kuid jäetakse senikaua siiski pukki... Ka minu meelest on see äärmine rumalus. Sellises olukorras ei vastutagi ju keegi vga millegi eest...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X