320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No peab tunnistama, et Interil omajagu õnne ikka oli. Eto'o värav oli tõesti sulukas. Ehk kohtunik läks segadusse Pranjici või kellegi taha jäänud jala tõttu.

    Aga jah, ega kumbki tiim mingit imelist mängu ei mänginud, eriti kaitses. Aga vähemalt oli väravaid ja põnevust.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Kas praegu on keegi etem varnast võtta, kui juba homme talle tulbid antakse?
      Abitreener näiteks ? Praegune valitseb ju täielik kaos, meestel on igasugune mott kadunud. Seda ühte taktikat, mida nad juba kaks hooaega on mänginud, oskavad mehed isegi ilma treenerita mängida, kindlasti leidub ka keegi hea fantaasiaga tegelane, kes oskab täiesti skisofreenilisi vahetusi teha mängu ajal ja vahest siis pettunud nägu ka, kui kaamera teda filmib...

      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      No peab tunnistama, et Interil omajagu õnne ikka oli. Eto'o värav oli tõesti sulukas. Ehk kohtunik läks segadusse Pranjici või kellegi taha jäänud jala tõttu.

      Aga jah, ega kumbki tiim mingit imelist mängu ei mänginud, eriti kaitses. Aga vähemalt oli väravaid ja põnevust.
      Kuigi ma vaatan asjadele läbi puna-valgete prillide, ei ole ma selle väitaga siiski nõus. Vähemalt mingit 100% kindlat suluseisu küll ei olnud, pigem selline fifty-sixty olukord - mis põhiline jalad olid ühel joonel.

      Kommentaar


        Ma ütleks et ei olnud meie meeskonnal häda midagi. Taktika lihtsalt sakkis mune. Inter nägi, et Bayern enam ei ründa ja sealt oligi neile võimalus võtta. Jah, kaitsesid vähe paremini, ja meil oli lihtsam palli hoida ja kõigutada, aga kui meil oli enne parem taktika mis toimis, miks siis peaks minema üle taktika peale mis vb toimib, vb mitte. Eelmisest aastast teadsime juba, et Inter võib ära karistada. Miks me anname neile üldse võimaluse, et nad nii ligidale saavad?

        Mööda löödud löögid lääkideks. Minumeelest oleks võinud lihtsalt 5 veel mööda lüüa ja siis 1 sisse ja oleks juba korras olnud. Ründesse oli vaja kedagi, kes ei kaotaks palli nii kergesti ära nagu Gomes 3v2 olukorras lõi palli kaitse jalga. Oli jah hea alguses, aga meil oli ju veel vahetus, et see snoozer sealt välja tuua. Pole ta mees kes oskaks palli hoida ja pole ta ka kiir rünnakul ära lööja. Kahju et Robben ära väsis. Nii tähtsas mängus oleks talle võinud paar momenti anda himgata ja hoida palli teisel poolel ja siis oleks sama hooga edasi läind. Ütleme nii, et tore oleks muidugi olnud Bayernile veel edasi kaasa elada järgmistes ringides, aga sellise teise poolajaga me tõesti ei väärinud võitu.

        Kommentaar


          Ei tea, kas mina kui tuntud kritiseerija olen õige inimene sõna võtma, aga "fännid" mismõttes tiim ei tahtnud? See et olukordasid väravateks ei realiseeritud ning need ka tihtipeale üle mängiti, ei tähenda seda, et Bayerni mehed ei tahtnud. Ehk mõtleks seepeale, et üldse võimalusteni jõuda, tuleb miskit ka teha? Ja see on loomulik, et 90 minutit tänapäeva jalgpallis ei suuda ükski võistkond nii rünnata, nagu Bayern esimesel poolajal. Kui soovite tahtejõuetusest loengut, siis võite mu jutule tulla, aga siinkohal on teil küll emakeelsed mõisted väga sassis.

          Muidugi selline labasus, mida siin oma mängijate aadressil pritsiti, ületab isegi minu kõige "tulihingelisemad" vaimusünnitised, ja kutid, leidke endale koduligas mõni lemmik, elage kaasa ning tulge foorumisse tagasi ja vaadake, kas olete jätkuvalt nii "ärahellitatud"

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ei tea, kas mina kui tuntud kritiseerija olen õige inimene sõna võtma, aga "fännid" mismõttes tiim ei tahtnud? See et olukordasid väravateks ei realiseeritud ning need ka tihtipeale üle mängiti, ei tähenda seda, et Bayerni mehed ei tahtnud. Ehk mõtleks seepeale, et üldse võimalusteni jõuda, tuleb miskit ka teha? Ja see on loomulik, et 90 minutit tänapäeva jalgpallis ei suuda ükski võistkond nii rünnata, nagu Bayern esimesel poolajal. Kui soovite tahtejõuetusest loengut, siis võite mu jutule tulla, aga siinkohal on teil küll emakeelsed mõisted väga sassis.
            Ei ole jah õige inimene. Selline "ei viitsi" sündroom on olnud juba terve hooaja ja viimastes mängudes on see ainult süvenenud. Eilne teine poolaeg oli kohutav. Nagu terve meeskond oleks kanepi laksu all või midagi sellist.

            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Muidugi selline labasus, mida siin oma mängijate aadressil pritsiti, ületab isegi minu kõige "tulihingelisemad" vaimusünnitised, ja kutid, leidke endale koduligas mõni lemmik, elage kaasa ning tulge foorumisse tagasi ja vaadake, kas olete jätkuvalt nii "ärahellitatud"


            Eesti jalgpall =>
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kuigi ma vaatan asjadele läbi puna-valgete prillide, ei ole ma selle väitaga siiski nõus. Vähemalt mingit 100% kindlat suluseisu küll ei olnud, pigem selline fifty-sixty olukord - mis põhiline jalad olid ühel joonel.
              siiski siiski, korrektne on harrastuskohtuniku Risto kommentaar, et kui ükskõik milline kehaosa, mis lubab palli mängida nagu näiteks pea, jalg, rind, põlv, õlg on lähemal vastasvõistkonna väravajoonele kui pall ja eelviimane vastasvõistkonna mängija siis on tegemist suluseisu reegli rikkumisega.

              Kommentaar


                Uskumatu mäng oli tõesti - nagu kaks kampa poisikesi oleks platsile saadetud - söödutäpsus oli alla igasugust arvestust. Ja kui mõelda mida Bayern ründefaasis veel tegi.. trahvikastis, ainult väravavaht ees teha tagasisööt??? Hakka või kihlveaomaailma karvast kätt uskuma.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Esimene poolaeg oli Bayernilt igal juhul väga nauditav. Rõõm sellist vutti näha. Pole miski lohutus, aga olgu siiski öeldud. Mis edasi sai? Seda tuleks mängijatelt ja treenerilt küsida. 60. minutiks pidanuks mäng ammu tehtud olema.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Kas praegu on keegi etem varnast võtta, kui juba homme talle tulbid antakse?
                    Suure klubi kogemusega treeneritest on vabad Benitez ja Domenech näiteks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fruit Vaata postitust
                      Suure klubi kogemusega treeneritest on vabad Benitez ja Domenech näiteks
                      Suurt klubi küll nimetaga pole, aga suurriigi koondis küll. Ja Hollandi meistritiitel. Peaks nagu Bayernile sobima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Suurt klubi küll nimetaga pole, aga suurriigi koondis küll. Ja Hollandi meistritiitel. Peaks nagu Bayernile sobima.


                        Didier Deschamps või Guus Hiddink paluks.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                          siiski siiski, korrektne on harrastuskohtuniku Risto kommentaar, et kui ükskõik milline kehaosa, mis lubab palli mängida nagu näiteks pea, jalg, rind, põlv, õlg on lähemal vastasvõistkonna väravajoonele kui pall ja eelviimane vastasvõistkonna mängija siis on tegemist suluseisu reegli rikkumisega.
                          Ma arutasin ka seda olukorda ühe tuttava kohtunikuga ja tema ütles ka, et nii ja naa olukord. Kui arvestada, et äärekohtunik peab langetama otsuse ülikiirelt, ei saa sellist valikut kindlasti pahaks panna.

                          Kommentaar


                            Äkki võtavad Felixi tagasi?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kindel on see, et saksa keelt peab valdama.

                              Kommentaar


                                Nu elame-näeme,oluline oleks siiski Bundesliigas järelejäänud mängudega oma ära võtta,agad muidugi jäävad pärast eilset
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X