320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Demi - poh, pinki hakkab ta nii-ehk-na soendama.
    Neuer - Koligu manussse.
    Hummels < Subotic
    Coentrao - Ja. Kohe. Praegu. Aga ma kardan, et kolmepeaga draakon otsib oma sendikoti koopast ülesse ja siis lööb ihnuse pisik jälle välja, jne.
    1) Pinki hakkab ta soendama Sinu silmis, aga äkki treener annab võimaluse tõestada, ja siis veel 20 võimalust, kuna ei raatsita korralikke keskkaitsjaid osta ?
    2) Koligu Bayernisse
    3) Hummels > kõik Bayerni keskkaitsjad kokku

    Aga jah, eks tõenäolsus ole ka tõenäoliselt sinna Viking Loto jackpoti (koos õnnenumbriga) võitmise tõenäolsusega suht ühte auku. Aga samas sellessuhtes muidugi boobekiga nõus, et Coentraod ja Hummelsit kindlasti rohkem vaja kui Neuerit.

    Kommentaar


      Ei maksa boobeki Neueri vastuseisu väga tähele panna.
      Ilmselgelt on viimane ta ema solvanud vms.
      Silmaklapid on toredad asjad, kas pole?
      Hummels ise on ju välistanud Bayernisse tagasituleku.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Ei maksa boobeki Neueri vastuseisu väga tähele panna.
        Ilmselgelt on viimane ta ema solvanud vms.
        Silmaklapid on toredad asjad, kas pole?
        Hummels ise on ju välistanud Bayernisse tagasituleku.
        Pigem on Hummels nagu Vahur Kersna oma Pealtnägija saates Vene piiril (mille pärast tal hiljem ka jama tuli). Kord ühel, kord teisel pool.
        Hooaja alguses ütles, et kaaluks Bayernisse tagasitulekut, siis ütles, et on rahul Dortmundis ning Bayerni välistaks ja nüüd ütles, et "kaaluks suurema klubi pakkumist".

        Kommentaar


          Minu meelest ei teeks paha, et mängijatel on seljatagav väravavaht keda võib usaldada ja tunda kindlustunnet, selge on see et Butt on juba liiga vana ja Kraft liiga noor (kogenematu).
          Hummels ei oleks minu meelest see õige, kes teeb meil keskkaitses tegusid, tänu Dortmundi heale hoole pole temal ju keskkaites nii suur roll ka olnud ja seega ei näe mina temas seda "suurte mängude" meest.
          Coentrao suhtes olen nõus, et seda meest oleks vasakule äärele vaja, mees on ennast tõestanud kui head vasakkaitset.

          Ja mis puudutab CL'i siis mina olen veel positiivsel joonel ja usun, et selle koha võtame siiski ära, kolmanda kohaga pääseme juba ju CL'i kvalifikatsiooni mängudele ja siis alagruppi saamiseks ei näe mina raskusi. Vahe on ju siiski liigas väga väike eespool oleva Hannoveriga. Saksamaale oleks see ka ju katastroof kui üks lootustandvamaid klubisid CL'i ei jõuaks. Vaevalt Mainz või Hannover suudaks seal midagi korda saata.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Vaevalt Mainz või Hannover suudaks seal midagi korda saata.
            Nojah, samamoodi nagu osa Premieri fänne naeris enne CLi algust Tottenhami välja...

            Kommentaar


              Ma arvan, et Hannover ja Mainz ei suuda omale 8 miljoni naela eest Van der Vaarti või Sandrot osta. Neil on pigem raskusi oma "staaride" hoidmisega. Schürrle juba näiteks suvel minemas Mainzist. samas Tottenhami koosseis on vägagi tugev ja mina küll ei kahelnud nende edukuses CL-is. Ja neil on ka krõbisevat kordades rohkem, kui enamus bundesliga klubidel.

              Kommentaar


                Saksa klubidega tihtipeale nii, et pärast Euroopasse pääsemist ei suudeta järgneval hooajal samasugust hoogu säilitada. Loodetavasti läheb praeguste kohanõudlejatega paremini.

                Kommentaar


                  Tottenham ikka pisut teine tera, kui Hannover v Mainz.

                  Kommentaar


                    Goal.comi spekulatsioonid nii varases faasis pole eriti usaldusväärsed. Ja väga sooviks, et Hummels jääks Borussiasse ja nad ka kogu oma ülejäänud tuumiku säilitaksid.

                    Kommentaar


                      Hummelsi leping on pikendatud 2014 aastani Dortmundis, seega see spekulatsioon on õnneks õhkõrn. Paksud punapõsksed nahkpükslased võiks mujale oma küüned suunata

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Nii, Neuer-Hummels-Coentrao kolmikust pean ma kõige tõenäolisemaks Coentrao tulekut, aga kui, siis üsnagi suure summa eest, kui mõned kuud tagasi jutud käisid siis isegi 30 milkust ? Kas mitte Hummelsi lepingu pikendus ei olnudki vastus meie Mats-tule-tagasi´le ? Neueri sisse toomine oleks minu arust mahlakas näkku sülitamine Kraftile, mees andnud ju igatepidi märku, et tahab jääda ja ennast rohkem tõestada, nii heade esitustega kui ja selgelt välja öeldes. Iga noor, talendikas ja mõtlev väravaht lahkuks klubist mängupraktika nimel kui sisse toodaks maailma parim GK. Või mis?

                        Kommentaar


                          Coentraole on ka Milan pilgu peale heitnud nii, et võib rebimiseks minna.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Muhe pilguheit Uli Hoeneßi maailma.

                            [Kui muidu lugeda ei viitsi, siis päevakajalisematest asjaoludest vihjab Klose lahkumisele.]
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              Kroos uuendas lepingu.
                              Seegi asi.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                                Nii, Neuer-Hummels-Coentrao kolmikust pean ma kõige tõenäolisemaks Coentrao tulekut, aga kui, siis üsnagi suure summa eest, kui mõned kuud tagasi jutud käisid siis isegi 30 milkust ? Kas mitte Hummelsi lepingu pikendus ei olnudki vastus meie Mats-tule-tagasi´le ? Neueri sisse toomine oleks minu arust mahlakas näkku sülitamine Kraftile, mees andnud ju igatepidi märku, et tahab jääda ja ennast rohkem tõestada, nii heade esitustega kui ja selgelt välja öeldes. Iga noor, talendikas ja mõtlev väravaht lahkuks klubist mängupraktika nimel kui sisse toodaks maailma parim GK. Või mis?
                                Apsoluutselt nõus.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X