320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul pole saksa keel kodus, mida see tähendab?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Mul pole saksa keel kodus, mida see tähendab?
      Kogu jama algas sellest, kui Butt väravast ära võeti.
      JK Welco Elekter

      Kommentaar


        ei oleks sellega nõus,aga jäägu seee kuidas on.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Ma ka pole sellega nõus, tõlkimisega siis. Kogu SITT algas otsusega Butt väravast võtta. Aga kui nüüd reaalselt mõelda vallandamisest, siis see otsus ei muuda mitte midagi, 95% juhul abitreener=peatreener, eriti kui see on veel Van Gaali oma poiss.

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Ma ka pole sellega nõus, tõlkimisega siis. Kogu SITT algas otsusega Butt väravast võtta.
            Kui sa otsetõlkes tahad tõlkida, siis küll. Aga enamus kordadel ei saa sõna "Scheiße" eesti keelde tõlkida sõnana "sitt".
            JK Welco Elekter

            Kommentaar


              Eile eurospordist pressikat vaadates,Höeness nagu pigem jahh süüdistas vana kaali suutmatuses head kaitset orgunnida.
              b-day

              Kommentaar


                Nicer dicer ma ütlen... Robbenile määrati kaks mängu keeldu. Niiet ta saab osaleda järelejäänud mängudest vaid kolmes. Mitte just päeva parim uudis, aga ei saa süüdistada kedagi muud kui Robbenit ennast.

                Kommentaar


                  Ma ütleks, et Robbeni puudumine on küll kurb uudis, kuid alati olen uskunud Hamit Altintopi oskustesse.
                  Pealegi oma tehnilise mitmekülgsuse ja ilusa löögi kõrvalt on ta kaitsefaasis kindlasti veel kasulikum kui Robben.
                  Miks mitte nihutada Ribery paremale äärele ja Altintop vasakule.
                  Kuigi minu mäletamist mööda oskavad mõlemad nii vasakul kui ka paremal mängida.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Ma ütleks, et Robbeni puudumine on küll kurb uudis, kuid alati olen uskunud Hamit Altintopi oskustesse.
                    Pealegi oma tehnilise mitmekülgsuse ja ilusa löögi kõrvalt on ta kaitsefaasis kindlasti veel kasulikum kui Robben.
                    Miks mitte nihutada Ribery paremale äärele ja Altintop vasakule.
                    Kuigi minu mäletamist mööda oskavad mõlemad nii vasakul kui ka paremal mängida.
                    Peale Schweini, kes ammu äärel ei mängi on kõik me wingerid, Robben, Ribery, Altintop ja Müller nullilähedase kaitseteguriga, eriti Altintop. Muidgui see on hea, et nii wingerid kui ka äärekaitsjad on meil mitmekülgsed ja võivad sama heal tasemel mõlematel äärtel mängida.

                    Kommentaar


                      Altintop sul küll nüüd vähese kaitseteguriga pole, võrreldes Robbeniga ntx.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Altintop sul küll nüüd vähese kaitseteguriga pole, võrreldes Robbeniga ntx.
                        No eks me näe, aga tuleta mu postitust meelde kui teda jalg sirgelt ääre peal söötu ootamas näed . Võibolla Ribery koha pealt liialdasin, aga kui Hamit äärel on siis ta tagasi küll ei tööta (aegu mil ta keskel mängis eriti ei mäletagi) Robbenist ja Müllerist saab aru ja me äärekaitsjad on tasemel, niiet pole väga muretseda vaja. Äärtele jutt läks juba siis võiks Contentot mängimas näha, eelmises mängus oli pingil, niiet vigastatud vist ei ole.

                        Kommentaar


                          Terve teise poolaja mängis Contento eelmises mängus.
                          Väike meeldetuletus ajast mil muru oli väga roheline:
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Terve teise poolaja mängis Contento eelmises mängus.
                            Väike meeldetuletus ajast mil muru oli väga roheline:
                            http://www.youtube.com/watch?v=YfHDm...eature=related
                            - mulle ja + sellele, et mees algustab Leverkuseni vastu põhis. "Tehniliste põhjuste" pärast vaatasin aint esimest veerandtundi eelmisest, Nürnbergi vastu mängitud mängust.

                            Kommentaar


                              Olid ajad siis... meil oli väravavaht kunagi ja...
                              Ja Effenberg oli ja...
                              Ja Ottmar oli kaa veel ja...
                              Oeh
                              Oliver, Kahn, Fair, play, Award, Canizares, cl, 2001, Cheampions, League, Valencia, Mailand, 01, effenberg, elber, jancker, Bayern, munich, müchen, Bundesliga, fifa, uefa, cup, Barcelona, FCB, Finale, Meister, wolfsburg, WM, EM, WC, worldcup, weltmeister, dsds, best, player, ronaldo, hitzfeld, hoeneß, football, fußball, schiedsrichter, trainer, van, gaal, schweinsteiger, podolski, robben, ps3, xbox


                              Ja miks me enam nii skoorida ei oska?
                              Luca Toni compilation for the 2007-2008 season. All 39 of Toni's goals for Bayern Munich are included.**Update** January 2009I had to change the music becau...
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                1. Schweini on viimased paar kuud pask olnud.
                                2. Nõustun, et Butt oleks pidand värava jääma.
                                3. Praegu nagu ei viitsi keegi enam mängida eriti. Eelmist mängu ei viitsinud vaadatagi, kuna ühtegi elavat mängijat platsil polnud.
                                4. Kui nüüd Robbenit ka enam pole, siis loodame saada aastaks 2012 CL-i

                                Kommentaar

                                Working...
                                X