320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jonker pani siis välja klassikalises 4-4-2 taktikas mehed. Ribery ja Schweinsteiger ikkagist platsil. Huvitav koosseis.

    ---------------------Butt----------------------
    -- Lahm -------DvB-----Gustavo---------Pranjic
    --Müller --Tymoschuk ---Scwheinsteiger--Ribery
    ---------------Gomez------Klose--------------------

    Kommentaar


      Super algus! 1-0 ees. Leverkusen lõi oma värava nurgalöögist.

      2-0 Leverkuseni kaitsed sittusid ära ja Gomez endale kohaselt värava eest Mülleri söödust suht tühja väravasse!

      Gomeeez 3-0, DvB lõikab söödu vahelt ja annab 16 kasti juures Müllerile kes söödab markeerimata Gomezele!

      4-0, Gomez lööb hattricki esimese poolaja lõpuks, 22 liigavärav!

      Kommentaar


        Gomeze kübar.
        Müstika, kuidas pannakse.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Kes oleks uskunud, et Bayern lööb Leverkusenile esimese poolajaga 4 VÄRAVAT!

          VÕIMAS!

          Kommentaar


            Kuradi hästi, mehed!
            Ja mul on kuradi kahju, et jõudsin alles siis mängu vaatama kui juba I poolaeg läbi .
            Aga mis peamine-nüüd oleme jälle CL kohal !

            Kommentaar


              Vahepeal lõi Derdiyok ühe tagasi, aga Ribery taastas nüüd 4 väravalise eduseisu.

              Jonker andis Heynecksile märku, et mina olen siin praegu peatreener ja ära sina loodagi siia peatreeneriks enam tulla Üle pika aja hea esitus taas meeskonnalt, mängiti tiimina ja võitlustahet oli. Kiitus Müllerile, et võitles olukorrad lõpuni ja see tõi ka edu.
              Suurepärane algus Jonkerilt, tundub et tegi vajalikud muudatused tiimis mis tõid ka edu. Nüüd tuleb ilusti CL ära võtta ja läbi pasa saab hooaja päästetud.

              Kommentaar


                Väga hea tulemus tõepoolest.
                Sajaprotsendilist rahulolu mängupilt ei pakkunud, kuid kaitse oli kindlam ja ka ründes mängiti lustlikumalt.
                Meestel polnud enam sellist sunnitöölise ilmet.
                Annab lootust lõpetada hooaeg võib-olla teiselgi tabelireal.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Super!!! Esimene poolaeg oli kõige parem asi sellel hooajal. Kaalub üles kõik Interi võidu, 6 väravat HSV'le, Robbeni ime kolli 4-0 võidumängus Hoffenheimi vastu ja kõikkõik muu. Täpselt selline mäng kuidas oleks pidand Interi kodus maaalla lööma, mingit suurt domineerimist ei olnud, aga kui võimalus tuli siis löömata ei jäetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Gomeze kübar.
                    Müstika, kuidas pannakse.

                    Keegi võiks mängust ülevaate üles panna mängu krt ei näinud t66kohustused.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Aga palun, tipphetked siin.

                      Kommentaar


                        41 - Bayern controlled only 41 percent of the possession, their lowest figure of the season.

                        1,035,000 - As of Sunday, more than a million customers have attended matches at the Allianz Arena this term. Munich’s last 146 home and away league matches have been played to sell-out crowds.
                        Tehke järgi Serie A tiimid!
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          41 - Bayern controlled only 41 percent of the possession, their lowest figure of the season.

                          1,035,000 - As of Sunday, more than a million customers have attended matches at the Allianz Arena this term. Munich’s last 146 home and away league matches have been played to sell-out crowds.
                          Tehke järgi Serie A tiimid!
                          Mitte ainult, ka enamus Premieri ja La Liga satse ei myy staadionit stabiilselt välja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Aga palun, tipphetked siin.



                            Ehhh,esimesed kaks väravat olid tõesti sõnaotseses mõttes huumor ju jääb mulje nagu oleks tegu ......... aga seda ei usu,est Leverkusenil püsis ju veel tiitlilootused. Üldiselt ega huvita ka,oluline on võita kõiki järgnevates mängudes.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              Mitte ainult, ka enamus Premieri ja La Liga satse ei myy staadionit stabiilselt välja.
                              Premieris asi ikka tunduvalt parem kui Seria A's ja La Ligas. Ei tohiks muidu erilise üllatusena tulla, et me Bundesliga maailma suurima pealtvaatajate hulgaga jalgpalli liiga on . Spordialade võrdluses jääme terves maailmas alla ainult ühele teisele "jalgpalli liigale", kus peaeesmärk on vastane seljatagant pikali hüpata ja "touchdown" hüüda.

                              Kommentaar


                                Uue hooaja koduvorm:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X