320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide, mul pole olnud väga võimalik ühtegi kolmest Jonikeri juhendatavast mängust näha.
    Äkki keegi, kes seda on suutnud teha, võtab vaevaks natuke kirjeldada, mis meie mängus muutunud on?
    Ikka veeretatakse kaitsjate vahel palli ja ei julgeta vastaseid ette võtta?
    On meil hakanud tekkima selline tähtis element, kui seda on loovus?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      No ma olen näinud kahte viimast mängu täies pikkuses ja nendele eelnevat vist umbes poole jagu.
      Mingit ühest muutust nagu ei oska väga öelda, I ja III mäng olid ilusa mängupildiga mängiti aktiivselt ja loodi palju võimalusi, aga samas keskmine mäng oli jälle ülimalt tujutu ja laisk, väga palju tehnilist praaki, sööduvead...jne. Samas ega eilses mängus muutus ka peale kaheväravalisse eduseisu asumist kohati mäng laisaks. Üldiselt ma ütleks, et mängupilt on ikka enam vähem sama, kui edasi ei saa, siis liigub sööt kaitseliini tagasi aga näiteks eile kasutati rohkem ettesööte ja Robbery kiirust.

      Kommentaar


        Minule tundub, et Joncker lubab mängijatel ka natuke oma positsioonilt eemale liikuda nt. Ribery ja Robben liikusid vahepeal igal pool, vahetasid positsioone, van Buyten liikus suhteliselt ette mitmel korral jne. Aga van Gaali käe all pidid kõik rangelt oma positsioonil püsima.

        Kommentaar


          Rainis, ma saan su vihast mu üle aru, et miks ma Robbeni kallal virisesin. Mina olen selline nagu Igor Prinsilik, kes tahab näha oma meeskonnalt mänguvile algusest lõpuni töökust ja mitte laisaks laskmiks. Seega mulle hakkas natuke vastukarva see väike etendus. Paratamatult võib selline asi isegi 2,3 väravalises edus millalgi kätte maksta kui nii hakataksegi mängima - lööme alguses puuri täis ja siis naudime. Vastased saavad väravast indu ja lootust ja noh, mis meie kaitse siis üle mängida on.
          Sama ütles ka Jonker: I reckon we have huge potential. We’re capable of winning everything there is to win, but to play to our potential, we have to be up for it over the full 90 minutes.

          Jonkeri mängustiilist ei ole, aga mina veel väga täpselt aru saanud, tundub et see on veel kergelt otsiv. Seda on aga jah näha et meestele on antud vabad käed ja võivad koguaeg kohti vahetada. See oli väga positiivne, sest enam ei olnud sellist äärele naelutatud Robbenit vaid ka nagu kerget playmakeri Robbenit. Viimase kolme mänguga kus Jonker on olnud peatreener on meie väravatevahe 10:3. Tundub, et Jonker on öelnud, et proovime rünnata ja mitte palli nii palju kaitses veeretada. Midagi on ju siiski võrreldes LvG muutunud.

          Kommentaar


            Pigem on nii-öelda mängutaktika puudumine, see mis on andnud sellise vabaduse mängijatele. Viimaste mängude edu ka osaliselt vastaste kaitsetaktikatel, peale teisepoolaja alguse eile Schakle vastu ja Frankfurdi mängu on pmst kogu aeg olnud lahja press vastas, kindla ründejooniseta on ju lihtne arutada kaitset, mis kindlalt liinis seisab. Sellise kaitse-kontra meeskonna vastu nagu Frankfurt oli, jäi just sellisest ründejoonisest vajaka. Oli selgelt näha, et Frankfurt oli valmistunud kaitsma ning nende press ja kaitsetaktika(d) töötas(id) väga hästi, lisaks pold Robbenit ja sealt ka see viik. LvG'ga oleks selle mängu suuretõenäosusega võitnud ja keegi poleks osanud hinnata seda, sest vastas oli ju tabeli tagaosa meeskond. Praegu aga on Jonker pukis ja oluline on need kaks järelejäänud mängu võita. St. Pauli vastu võib samamoodi asi kusiseks minna, kui 3 v 4 ründepositsioonide mängijat teevad aktiivselt pressi ja ülejäänd meeskond kaitseb, kardangi järgmist mängu rohkem, Sutt on ju terve hooaja oma kaitsega "hiilanud" ja meil on kaitse viimasel ajal isegi üsna okei olnud kui käimasolevale hooajale tagasi vaadata.

            Kommentaar


              Minu jaoks üks mängu highlightse oli ka kui robbery olid mõlemad vasakul ja kokku mängisid. Väravat sealt ei tulnud, aga päästis vist aint Neuer ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                Rainis, ma saan su vihast mu üle aru, et miks ma Robbeni kallal virisesin. Mina olen selline nagu Igor Prinsilik, kes tahab näha oma meeskonnalt mänguvile algusest lõpuni töökust ja mitte laisaks laskmiks. Seega mulle hakkas natuke vastukarva see väike etendus. Paratamatult võib selline asi isegi 2,3 väravalises edus millalgi kätte maksta kui nii hakataksegi mängima - lööme alguses puuri täis ja siis naudime. Vastased saavad väravast indu ja lootust ja noh, mis meie kaitse siis üle mängida on.
                Sama ütles ka Jonker: I reckon we have huge potential. We’re capable of winning everything there is to win, but to play to our potential, we have to be up for it over the full 90 minutes.
                Ei ole sugugi vihane, aga lihtsalt ei ole mõtet loota, et Robben jookseks 90 minutit nagu orav rattas (v siis nagu Olic platsil). Vähekene sloppy-ks läks see mäng ründefaasis, aga samas oli ikkagi Neuer see, kes oma meeskonna mitmel korral päästis. Aga Robbenit võiks aeg-ajalt playmakeri rollis näha tulevikuski !

                Kommentaar


                  Butt jääb Kraft läheb - Kahju et ta enne lepingut ei pikendand - oleks ehk raha ta eest ka saand.

                  Kommentaar


                    Annab lootust, et tuleval hooajal seisab väravas maailma parim väravavaht ja tema varus istub vana ja kogemustega kala.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar



                      Audi Cup 2011
                      Bayern versus Barça, Milan and Porto Alegre

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Annab lootust, et tuleval hooajal seisab väravas maailma parim väravavaht ja tema varus istub vana ja kogemustega kala.
                        Casillas on maailma parim ja punkt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas molbert Vaata postitust
                          Casillas on maailma parim ja punkt.
                          Tõesta!

                          --- mina arvan ka et Neuer on hetkel parim.

                          Kommentaar


                            Ei ole Iker
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Ise Reali fänn ei ole, aga reaalselt hinnates ei ole kahtlustki, kes on parim. Aga teatud saksa patriootide arust on alati sakslased igas asjas parimad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Ise Reali fänn ei ole, aga reaalselt hinnates ei ole kahtlustki, kes on parim. Aga teatud saksa patriootide arust on alati sakslased igas asjas parimad.
                                Neuer > Ikerman. "Reaalselt hinnates ei ole kahtlustki, kes on parem" Jep, aint, et vastupidi.
                                Tõestus Nr. 1
                                Tõestus Nr. 2
                                Tõestus Nr. 3
                                Tõestus Nr. 4

                                Aga kui teatud isikud arvavad, et kui meeskond on maailma parim, siis on väravavaht samuti parim, siis mis teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X