320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh selge on see, et sakslased ei saa olla igas liinis parimad. Ütleme siis nii, et peale väravavahi polegi teist liini, kus "me" isegi kandideeriks. Nii, et see on selline suht pimesi öeldud väide. Neuer ei ole kindlasti piisavalt kogenud, et olla vaieldamatu nr 1 ... Aga ma ei usu, et see race on võimalik üldse teha, et need mehed joonel oleks. Ehk siis ei lahenda seda asja siin see vaidlus. Üks asi, millega Neuer lisaks kõigele muule, mis ka Ikeril olemas on, silma paistab on tema lahtivise - ei usu, et ükski tippväravavaht lähedale ka saab selle ajastatusele, täpsusele ja ka kaugusele.

    Kommentaar


      Kellele ema, kellele tütar, mis te vaidlete siin nüüd. Nii Neuer kui Casillas on superhead väravavahid ja punkt.

      P.S Kuhu Kraft siirdumas on, kas sellest on juttu olnud ?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Kellele ema, kellele tütar, mis te vaidlete siin nüüd. Nii Neuer kui Casillas on superhead väravavahid ja punkt.

        P.S Kuhu Kraft siirdumas on, kas sellest on juttu olnud ?
        Herta.

        101010
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Uudiseid:
          1. Man. City ei müü Boatengi Bayernile.
          2. Bayerni esindajad on õelnud, et Adebayor sobiks nende meeskonda, City on ka nõus müüma.
          JK Welco Elekter

          Kommentaar


            Neid videotõestuseid võib muidugi ka Ikeri ja kasvõi eeeee Barthezi kohta tuua.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Nii ulmelisi tõrjeid olen ma ainult Jerzy Dudeki esituses näinud, kui ta veel Liverpoolis mängis. Muidugi on Ikerman hea väravavaht ja ma usun, et ka tema häid tõrjeid on vidjodena jäädvustatud, aga osad olukorrad Neueri vidjodes on sellised millega konureerivaid tõrjeid pole teinud ei Lev Yashin, ei Sepp Maier, ei Fabien Barthez, ei Oliver Kahn, ei Gianluigi Buffon, ei Iker Cassilas, ei Petr Cech. Ainuke keda praegusel hetkel saab Neueriga võrrelda on mees, kes suure tõenäosusega täna Schalke vastu mineva meeskonna väravat kaitseb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tim6 Vaata postitust
                Uudiseid:
                1. Man. City ei müü Boatengi Bayernile.
                2. Bayerni esindajad on õelnud, et Adebayor sobiks nende meeskonda, City on ka nõus müüma.
                Adebayor oli City-s mängides tase. Nüüd viimased mängud Barca vastu ta küll hakkama ei saanud millegagi. Selline nii ja naa oleks tema meil. Peale Mülleri, keegi meil seal ründes praegu tööd küll ei tee nagu Ade tavaliselt teeb.

                Ikerist võisite paar aastat tagasi rääkida. Minumeelest paneks tema praegu samale tasemele Butt-i, Lehmanni ja Van der Saar-iga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                  Nii ulmelisi tõrjeid olen ma ainult Jerzy Dudeki esituses näinud, kui ta veel Liverpoolis mängis. Muidugi on Ikerman hea väravavaht ja ma usun, et ka tema häid tõrjeid on vidjodena jäädvustatud, aga osad olukorrad Neueri vidjodes on sellised millega konureerivaid tõrjeid pole teinud ei Lev Yashin, ei Sepp Maier, ei Fabien Barthez, ei Oliver Kahn, ei Gianluigi Buffon, ei Iker Cassilas, ei Petr Cech. Ainuke keda praegusel hetkel saab Neueriga võrrelda on mees, kes suure tõenäosusega täna Schalke vastu mineva meeskonna väravat kaitseb.
                  Sellist jama on raske kommenteerida. Vb sa oled lihtsalt tüüpiline haugi mäluga inimene.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                    Ainuke keda praegusel hetkel saab Neueriga võrrelda on mees, kes suure tõenäosusega täna Schalke vastu mineva meeskonna väravat kaitseb.
                    Kui sa Edwin van der Sar-i mõtled, siis ta ei ole täna põhis.
                    JK Welco Elekter

                    Kommentaar


                      Sinul molbert on minu ja minu jutu kohta oma arvamus, minul sinu ja sinu jutu kohta täpselt samamoodi. Kui keegi julgeb mitte tunnustada mõnda Hispaania mängijat, antud juhul siis Cassilast, kargab ikka mingi lambi vend välja, kes sõimab teisiti arvajaid Saksa patriootideks kelle arust on Sakslased igal pool parimad ja haugi mäluga inimesteks. Selle haugi mälu all pead sa silmas seda, et mai mäleta neid 1-1 olukordi MM'i finaalis milled Cassilas Robbeni vastu ära võttis? Tee tipatapa oma Reali ja Liverpooli teemadesse ja katsu mõista, et kõigi arvates pole Hispaania ülimülimatest. Kindlasti sai vaevund vaatama neid vidjosid mis ma postitasin, rääkimata Liverpooli suure konkurendi Manchester Unitedi võõrsil peetud esimest CL'i poolfinaal mängu Gelsenkricheni Schalke vastu, kus Manuel Neuer näitas oma suurepäraste tõrjetega miks mina arvan, et ta hetkel maailma parim väravavaht on. Vaata esimest El Clasicot, mille Real 0-5 kaotas. 5 reegilte pärast ja üks suluseisust löödud värav, mida Ikerman tõrjuda ei suutnud, kas maailma parim väravavaht appeleerib tõrjumise asemel suluseisule? Kui minu järgnevat lauset ei tuleks, siis sa vajutaksid caps locki alla ja kirjutaksid MIDA TA SIIS TEGEMA OLEKS PIDANUD? Vastus on ära tõrjuma, minu arust maailma vaieldamatult parim väravavaht oleks sellised olukorrad pidanud ära võttma, kas just kõik, see on ise asi. Mis saa arvad, molbert, et oled esimene, kes väidab, et vähese postituste arvuga sambo on udu ja ta ei tea midagi? Jõuame jällegi selleni, et igal ühel on oma arvamus teiste foorumlaste kohta.

                      Kommentaar


                        Adebayor oleks Bayernis ilmselt täielik flop.

                        Kommentaar


                          Mulle meeldiks rohkem video ja Casillas.

                          See selleks.
                          Adebayori ostmisel suurt mõtet ei näe.
                          Kuigi ta on tõenäoliselt õhus üsna hea (pole tema mänge väga näinud), arvan ma, et Gomez on seda samavõrd edukalt.
                          Ehk võiks siiski panustada kiirele ja osavale ründajale, kes lisaks ründepartneri õhuvõitlusele ka grammivõrra kiirust ja tehnilisust ründesse juurde annaks.
                          Aga üldiselt siiski kaitsjaid palun...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Vabandust, kui teemast läbi käinud juba, aga miks Bayerni fännid Neuerit ei soovi endale? Või mis jama see Kruus seal tv6-s ajab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              Vabandust, kui teemast läbi käinud juba, aga miks Bayerni fännid Neuerit ei soovi endale? Või mis jama see Kruus seal tv6-s ajab?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                                Sinul molbert on minu ja minu jutu kohta oma arvamus, minul sinu ja sinu jutu kohta täpselt samamoodi. Kui keegi julgeb mitte tunnustada mõnda Hispaania mängijat, antud juhul siis Cassilast, kargab ikka mingi lambi vend välja, kes sõimab teisiti arvajaid Saksa patriootideks kelle arust on Sakslased igal pool parimad ja haugi mäluga inimesteks. Selle haugi mälu all pead sa silmas seda, et mai mäleta neid 1-1 olukordi MM'i finaalis milled Cassilas Robbeni vastu ära võttis? Tee tipatapa oma Reali ja Liverpooli teemadesse ja katsu mõista, et kõigi arvates pole Hispaania ülimülimatest. Kindlasti sai vaevund vaatama neid vidjosid mis ma postitasin, rääkimata Liverpooli suure konkurendi Manchester Unitedi võõrsil peetud esimest CL'i poolfinaal mängu Gelsenkricheni Schalke vastu, kus Manuel Neuer näitas oma suurepäraste tõrjetega miks mina arvan, et ta hetkel maailma parim väravavaht on. Vaata esimest El Clasicot, mille Real 0-5 kaotas. 5 reegilte pärast ja üks suluseisust löödud värav, mida Ikerman tõrjuda ei suutnud, kas maailma parim väravavaht appeleerib tõrjumise asemel suluseisule? Kui minu järgnevat lauset ei tuleks, siis sa vajutaksid caps locki alla ja kirjutaksid MIDA TA SIIS TEGEMA OLEKS PIDANUD? Vastus on ära tõrjuma, minu arust maailma vaieldamatult parim väravavaht oleks sellised olukorrad pidanud ära võttma, kas just kõik, see on ise asi. Mis saa arvad, molbert, et oled esimene, kes väidab, et vähese postituste arvuga sambo on udu ja ta ei tea midagi? Jõuame jällegi selleni, et igal ühel on oma arvamus teiste foorumlaste kohta.
                                1. Iga väravavahi kohta võib välja tuua videosi, mis näitavad teda just selles valguses, kus seda parasjagu vaja on.
                                2. Halbu mänge on nii Casillasel kui Neueril ja olen kindel, et Neueril on neid protsentuaalselt rohkem(Viimast ei pea kaugelt otsima)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X