320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Tuult tiibadesse talle ja edu.
    Tahtsin ka just öelda, et head teed talle minna !

    Muidugi mees tegi häid mänge, aga ego tõusis tal ka ikka ülikiirelt ära ! Mis ta oli siis mõned kuud Bayerni esikinnas ja kujutas eiteamida ette juba. Sellegipoolest edu talle, kuhuiganes ta ka ei läheks.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Tahtsin ka just öelda, et head teed talle minna !

      Muidugi mees tegi häid mänge, aga ego tõusis tal ka ikka ülikiirelt ära ! Mis ta oli siis mõned kuud Bayerni esikinnas ja kujutas eiteamida ette juba. Sellegipoolest edu talle, kuhuiganes ta ka ei läheks.
      Ja - jah. 7 aastat klubis. Duublist end ülesse töötanud. Noortekoondises mänginud. Elu võimalus ... Ja siis tehakse peamiseks süüdlaseks kõiges mis klubis valesti on kuna kõrgepalgalisi "kogenud" kaitsetolasid ja lambast peatreenerit ei saa selleks teha. Enne võiks ikka mõelda mida öelda kui mingit suvalist iba internetti postitada. Pakun, et kahe aasta pärast juhtkond tönnib jälle, et tehti samasugune sitt diili nagu Hummelsiga tehti.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Neueri eest tehti Schalkele 21 miljoni euro suurune pakkumine.

        Sellise hinnaga oleks küll hästi saadud.
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Enne võiks ikka mõelda mida öelda kui mingit suvalist iba internetti postitada.
          Aga tee siis seda vahest sinagi.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Ja - jah. 7 aastat klubis. Duublist end ülesse töötanud. Noortekoondises mänginud. Elu võimalus ... Ja siis tehakse peamiseks süüdlaseks kõiges mis klubis valesti on kuna kõrgepalgalisi "kogenud" kaitsetolasid ja lambast peatreenerit ei saa selleks teha. Enne võiks ikka mõelda mida öelda kui mingit suvalist iba internetti postitada. Pakun, et kahe aasta pärast juhtkond tönnib jälle, et tehti samasugune sitt diili nagu Hummelsiga tehti.
            Ma saan aru, et Sul on mingi meeletu Krafti fetiš ja Neueri vihkamine, aga mina leian, et Kraft ei ole veel Bayerni suuruse meeskonna esikinda kohaks valmis. Sellega olen muidugi nõus, et kõikides meeskonna hädades teda süüdistada oli ebaõiglane. Ja mina räägin sellest, mida ma olen näinud (ehk siis need mõned kuud, mis ta Bayerni esikinnas oli, mingist varasemast duublites mängimisest ja muust pole mul õrna aimugi). Aga mis siis klubi juhtkond oleks pidanud tegema ? Minu meelest on Neuer selge samm kvaliteedis edasi, aga Kraftil muidugi jälle sellessuhtes õige otsus lahkuda, et arvatavasti on Bayernil järgnevaks kümnendiks puurivaht olemas ja nii pikalt pingil istuda oleks mõttetu.

            Kommentaar


              Väidetavalt pakuti Bayernile praegust Arsenali mängijat Bacary Sagna-d. Kuna on otsustatud, et Lahm läheb järgmisest hooajast tagasi vasakkaitsesse, võiks Sagna Bayernile huvi pakkuda. Ise arvan, et Vidali tulek on ka üpris tõenäoline, sest ta tahab Leverkusenist lahkuda ning Heynckes on temast ainult head rääkinud ning arvab, et ta sobiks ideaalselt Schweinsteigeri partneriks keskväljale.
              JK Welco Elekter

              Kommentaar


                No Vidal oleks kuld. Puhs kuld. Ainuke mees, kelle vastu ma saadaks Timo minema. Kaitsvaid poolkaitsjaid nagu omal ajal olid(R.Keane ntx) pole eriti turgudel näha ja Vidal on väga hea. Ma hindan kõrgelt neid mängijaid, kes suudavad kahevõistlusi võita ja palli vastaselt keskväljal ära võtta ja Vidal seda oskab. Leverkuseni asemel ma küsiks muidugi väga korraliku summa. Vidal pole lähedalegi nii kõva playmaker nagu Sahin, aga kaitsvad omadused tõstavad tema minu jaoks samale hinnatasemele.

                Kommentaar


                  Värsked uudised, et Nürnbergi laenatud ja seal väga hea hooaja teinud Ekici läheb Werder Bremenisse. Ja Hertha ostab Ottli lõplikult endale välja.

                  Kommentaar


                    Breno neljaks nädalaks põlvevigastusega väljas. Õnneks ei ole tegemist just teab, mis suure kaoutsega tiimile.

                    Kommentaar


                      Lähtudes saksa meediast, siis on meil Neuer olemas

                      Kommentaar


                        Nils Petersen ka.
                        Huvitav küll, kto eto.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Nils Petersen ka.
                          Huvitav küll, kto eto.
                          2. Bundesliga suurim väravakütt. 24 väravat.
                          JK Welco Elekter

                          Kommentaar


                            Seda ma tean, aga see on ka kõik.
                            Äkki jälle sama teema, mis Schaludraffiga oli?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Vägisi tundub, et Altintop vahetabki punase särgi valge vastu ja liitub Realiga. Minu jaoks suhteliselt utoopiline üleminek, liigub ühest klubist, kus ta praktiliselt mänguaega ei saagi, teise, samasugusesse. Muidugi on see tema enda valik ja kui vaadata kui vähe ta viimasel ajal väljakule on saanud, siis ei saa lahkumist sugugi pahaks panna.

                              Nüüd võib juba suht kindel olla väravavahtide tehingutes : Neuer Schalkest Bayernisse ja Kraft Bayernist Berliini Hertasse.
                              Lisaks näeb klubi juhtkond kõvasti vaeva Coentrao muretsemisega, kuigi minumeelest oleks siiski kõigepealt vaja lahendada keskkaitse probleemid, mis on palju suuremad, kui äärekaitsega. Loodame, et omanikud väga kitsid ei ole ja leiavad piisavalt vahendeid, et keskkaitse ka korda saada !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Seda ma tean, aga see on ka kõik.
                                Äkki jälle sama teema, mis Schaludraffiga oli?
                                Ilmselt ta põhiründaja rolli ei hakka täitma, aga äkki toob vahetusest teravust ja lisab natuke konkurentsi meeskonda. Sest kui Klose ära läheb, jääks Gomezi kõrvale ainult Olic puhta ründajana, kes ka teatavasti on pikalt vigastatud olnud ja alles hakkab vormi koguma.
                                JK Welco Elekter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X