320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Schweinsteiger lõi siis hooaja esimeses ja viimases mängus otsustava värava, kui ma õigesti mäletan. Ja Riberyd ei olnud sellepärast, et sai eelmises mängus kollase ja pidi selle vooru vahele jätma.
    Tahtsin ka just sama ära märkida- hooaja esimeses Bundesliga mängus lõi tema otsustava värava ja nüüd viimases ka.
    Streamidega oli tõesti väga tuuga, see antud link mul ka ei jooksnud sugugi ja seega loobusin mängu vaatamisest ja jälgisin hoopis kossufinaali. Muidugi tänane midagi eriti ei otsustanud ka. Selle üle on küll hea meel, et Ottl lõpuks lahkub, Altintop võiks minna sellisesse klubisse, kus ta saaks ikka normaalselt mängida ka. Käimasoleval hooajal hoidis van Gaal minu meelest teda ebaõiglaselt pingil, siis kui Ribery väga tujutult ja kahvatult mängis, oleks võinud anda Türgi mehele mänguaega. Kraftist juba eespool piisavalt juttu olnud vist.

    Kommentaar


      Milles asi siis oli? Oma 30 sekki pidi ootama, et pilt ette tuleks, Myp2ps kõikide streamidega nii. Mul töötas link mängu ajal ja huvi pärast tsekkisin, töötas nüüd ka, vaatasin PSG - Lille't, mis parasjagu eetris oli, viimast 20 minutit, lõpp kujunes päris pingeliseks, aga see selleks.
      Teemasse ka: tänased highlightsid

      Kommentaar


        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        Milles asi siis oli? Oma 30 sekki pidi ootama, et pilt ette tuleks, Myp2ps kõikide streamidega nii. Mul töötas link mängu ajal ja huvi pärast tsekkisin, töötas nüüd ka, vaatasin PSG - Lille't, mis parasjagu eetris oli, viimast 20 minutit, lõpp kujunes päris pingeliseks, aga see selleks.
        Pilt tuli ette küll, aga mehed liikusid vahepeal lihtsalt aegluubis ja vahepeal üldse nagu robotid. Eks kui oleks kõigest väest viitsinud punnitada, oleks suutnud midagi paremat leida ka, aga kuna see mäng nagunii midagi ei otsustanud ja samal ajal veel koss ka telekast tuli, siis andsin alla.

        Esimese värava juures oli Robbenilt ikka väga ilus läbisööt. Kas keegi on lugenud, mitu väravat + väravasöötu ta nende viimaste mängudega jõudis lüüa/anda, pärast sellest rumalast mängukeelust vabanemist ?

        Kommentaar


          Ilusad särgid on küll.
          Tuleb enda sõnad ja kriitika tagasi võtta.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Nüüd võib siis vist 100% öelda, et Neuer on meie mängija
            Saaks nüüd vähemalt kaks korralikku kaitset ka oleks juba tipp-topp ja järgmiselt hooajalt võiks päris häid tulemusi oodata.

            Kommentaar



              Natukene (musta) huumorit ka siis siia !

              Kommentaar


                Huvitavat lugemist, kellega võime järgmine aasta CL-i qualifikatsiooni ringis kokku minna :

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Huvitavat lugemist, kellega võime järgmine aasta CL-i qualifikatsiooni ringis kokku minna :
                  Mis võiks olla magusam, kui see, et Bayern teeks minu sünnipäeval Man City maatasa... oleks kena kingitus .

                  Kommentaar


                    Hetkel käimas siis sõprusmäng Zeniidi vastu. Näha saab ntx siit: http://www.laola1.tv/en/int/soccer/i...989-51361.html

                    Kommentaar


                      Tänane koosseis Venemaal toimuvaks sõpruskohtumiseks Zeniidiga.

                      Butt, Lahm, van Buyten, Badstuber, Pranjic, Tymoshchuk, Kroos, Ribéry, Robben, Müller, Klose

                      Kommentaar


                        Väravad neile, kes siis mängu ei näinud.http://www.goalsarena.org/video/frie...iendly_en.html

                        Kommentaar


                          Prolific Petersen inks three-year deal with FCB

                          Kommentaar


                            Ja Altintop läks samas Real Madridi.

                            Kommentaar


                              Pehmelt öeldes kahju Altintopi mineku pärast, pold motti, et edasi oleskleda ilmselt. Ega vahet vist pole kummas klubis pingil oma perset kangestad, see Mourinhio fenomen, miks paljud Reali trügivad on ka ikka suuremalt jaolt õhk ja armastus - nihhuija mai või. Suure potensiaaliga ja heal päeval väga lähedal ideaalile olev ründemängijate (4-2-3-1) kooslus Bayernis, koos varumeestega, pole enam minu arvates nii ülim ilma Altintopita. Kuidas üks pinki nühkiv mees võib asju nii suures mahus nihutada.. Üks äär/nr. 10 vaja nüüd kiiremas korras soetada. Kedagi uut nendele positsioonidele või üldse lähiajal tulemas on? - No goal.com shit, please. Jällegi suurepärane mängija, kes niisama minema lastakse..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                                Pehmelt öeldes kahju Altintopi mineku pärast, pold motti, et edasi oleskleda ilmselt. Ega vahet vist pole kummas klubis pingil oma perset kangestad, see Mourinhio fenomen, miks paljud Reali trügivad on ka ikka suuremalt jaolt õhk ja armastus - nihhuija mai või. Suure potensiaaliga ja heal päeval väga lähedal ideaalile olev ründemängijate (4-2-3-1) kooslus Bayernis, koos varumeestega, pole enam minu arvates nii ülim ilma Altintopita. Kuidas üks pinki nühkiv mees võib asju nii suures mahus nihutada.. Üks äär/nr. 10 vaja nüüd kiiremas korras soetada. Kedagi uut nendele positsioonidele või üldse lähiajal tulemas on? - No goal.com shit, please. Jällegi suurepärane mängija, kes niisama minema lastakse..
                                Nojah, lastakse minema küll, aga temast endast tuleb ju ka aru saada. Mis motti see pingiotsal passimine talle ikka pakub ? Üllatav, et ta niigi kaua viitsis. Minu jaoks ka see natukene müsitline, miks ta Reali valis, kus saab samuti pinki nühkida, aga no juu tal on siis omad põhjused. Aitäh ja edu edaspidiseks, Hamit !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X