320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõike meie kaela ei saa ka panna, sest minu meelest mängis M'G väga hästi kaitses. robbenil oli alati vähemalt 3 meest vastas. Ribery tegi asja paremaks, aga algul kui teda polnud, oli Müller küll raisatud vasakul ääres. Ma oleks Robbenil ja Müllerile vabamad käed andnud ja las vahetavad kohti vahest.

    Mulle täitsa mängupilt mujal igalpool meeldis. Ainult sellest seinast tõestiu ei saadud läbi. Liiga vähe tsenderdusi. Minumeelest oli kaitsetöö ka meil super. Gustavo oli minujaoks parim meil. Hullult hästi tegi keskväljal kaitsetööd ikka.

    Usun et järgmistes mängudes loksub ka kõik paika.

    Kommentaar


      Gladbachi süsteem töötab tugeva vastase vastu ideaalselt. Hästi visalt kaitsvad kuus meest ja kaks enamvähem ründajat ja tippklassi ründavad ääred Arango ja Reusi näol. Midagi ei ole teha - tuleb läbi suruda sealt. Konkurentidele on punkte kaotatud, ennekõike Dortmundile.

      Kommentaar


        Tänane algkoosseis ka siis Wolfsburgi vastu :

        ----------------Neuer---------------
        --Lahm-Badstuber-Boateng-Rafinhka--
        ----------Swaini--Gustavo-----------
        --Ribery-------Kroos---------Müller----
        --------------Gomez-----------------

        Kommentaar


          Kuidas esimene poolaeg oli ka ?

          Kommentaar


            Kas kellegil streami on anda? Kuna kõik streamid, mis olen leidnud on kokku jooksnud siis vajaksin II poolajaks toimivat streami.

            Poolaeg siis Wolfidega 0:0. Korra käis ka pall meie väravas, aga loeti suluseis, mida tegelikult ei olnud - vedas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Kuidas esimene poolaeg oli ka ?

              Kommentaar


                Esaa poolaega ei näinud ,aga nyyd teiseks kohal ja tundub,et oli meil õnne ,et wolfide kolli olematu suluseisut6ttu ära võeti

                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Gustavooooooooooooooooooooooooooooooooooo 90´1 ja raske võõrsil hooaja esimene võit kotis,mängupildiga rahul ple aga nuh võit taskus
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Huh, 90' minutit palli veeretamist ja siis nagu välk selgest taevast lööb Gustavo u 20 meetri pealt Ribery söödust 0:1. Kuna normaalselt hakkasin mängu nägema 50' minutist siis võib tõesti öelda, et mängupilt ei ole päris see mida ootaks, aga hooaja algus ja äkki vajavad veel kohanemist uued mängijad. Neueril ka esimene nulli mäng kirjas Kas Olic üldse sai palli puutuda kui ta 85' minutil mängu tuli ?
                    Kaitse oli täna isegi täitsa tip-top ainult ründe teravusest on viimasel ajal puudust olnud.

                    Kokkuvõttes vedas, et esimene poolaeg äärekohtunik meile karuteene tegi ja värava neilt ära võttis.
                    Eelmine aasta võitsime ka Wolfsburgi 90' + minutitel. Siis oli seis 1:1 ja Swaini lõi tol hetkel meie võidu värava. Nii, et juba kaks korda oleme Wolfidelt viimaste minutidega viigipunkti ära napsanud.
                    Tore, et ka Hoffenheimi sõbrakesed kodus hea esituse tegid ja BVB-lt punktid röövisid.

                    E: Kel soovi veel mäng üle vaadata, siis Eurosport 2 näitab seda mängu nüüd ilusti ka korduses.

                    Kommentaar


                      Kas teie jaapanlane Usami sai lõpus vigastada või miks võeti ta 90 minutil välja? Alustas ta ju niigi kohtumist varumeeste pingilt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                        Kas teie jaapanlane Usami sai lõpus vigastada või miks võeti ta 90 minutil välja? Alustas ta ju niigi kohtumist varumeeste pingilt.
                        Kuna kaitse oli vaja lukku panna plus veel aega viita, siis toodigi ründava mängija asemel kaitsev Van Buyten

                        Kommentaar


                          Ma kuulsin, et ta oli lihtsas olukorras palli kaotanud ja seetõttu tekitas Wolfsburg poolohtliku olukorra. Sellepeale olid Lahm ja veel mõned talle oma arvamust avaldanud ja treener võttis ta selle peale välja kohe. Muidu vist oleks hoopis Gomeze välja võtnud. Seda lugesin mõndadelt saksa lehekülgedelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KID Vaata postitust
                            Ma kuulsin, et ta oli lihtsas olukorras palli kaotanud ja seetõttu tekitas Wolfsburg poolohtliku olukorra. Sellepeale olid Lahm ja veel mõned talle oma arvamust avaldanud ja treener võttis ta selle peale välja kohe. Muidu vist oleks hoopis Gomeze välja võtnud. Seda lugesin mõndadelt saksa lehekülgedelt.
                            Loodetavasti ei rikkunud see pallikaotus tema võimalusi järgmistes kohtumistes väljakule saada.

                            Kommentaar


                              Täna siis 21.45 mäng vs. Zurich - kes teie arvates platsile lähevad?

                              Ma tahaks näha alguses:

                              ------------------------Neuer----------------------
                              Rafinha---------Boateng-----Badstuber--------Lahm
                              -----------------------Gustavo---------------------
                              Robben----------------------Kroos------------Ribery
                              -----------------Mueller----------------------------
                              -------------------------Gomez---------------------

                              Kommentaar


                                No ma usun, et Kroosi kohal on siiski Schweinsteiger. Muidu arvatasti me ka sellist koosseisu täna nägema peaksime. Vaevalt, et siin tahetakse jätta mängu otsustamine Zürichisse.

                                Hea uudis on ka see, et Bayerni mängu kannab üle Viasat Sport Baltic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X