320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures ma lähengi vist Udinese teemasse ja kirjutan et Bayern on sitt.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      kus ma veel enda arvamust avaldama tulen kui mitte siia foorumisse?
      Mine räägi emale, vanaemale, inka õpsile. Kraabi trolli istmetesse, tatoveeri otsaette endale. Sea ABC hommikusöögi helvestest tähtede kujul lauale.
      Vajad veel viise, kuidas ennast väljendada Väljaspool seda foorumit?

      Kommentaar


        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        Mine räägi emale, vanaemale, inka õpsile. Kraabi trolli istmetesse, tatoveeri otsaette endale. Sea ABC hommikusöögi helvestest tähtede kujul lauale.
        Vajad veel viise, kuidas ennast väljendada Väljaspool seda foorumit?
        Sa oled ikka täiesti debiilik endal ka natuke häbi on selle pärast kes sa oled ? Ma usun küll.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Sa oled ikka täiesti debiilik endal ka natuke häbi on selle pärast kes sa oled ? Ma usun küll.
          Õiged sõnad Roma fannilt, viska viis. Peegleid pidi tänapäeval tasuta ka saama, et võiks ikka üks kodus olla.

          Kommentaar


            Näed kus meil on Saksa liiga foorumisse uus poweruser tekkinud. Väga tervitatav.
            Eks väike värv kulub ära - siin on kõik nii intelligentsed (või eided), et ei viitsi käia kilkamas vastaste teemades. Eriti enne mängu.

            Kommentaar


              Mulle jääb siin kohal arusaamatuks, mis see sulle annab, kui sa saad siin enda põhjendamatut raevu välja elada? Kas sul hakkab siis parem, kui sa saad oma arvamust avaldada, kui su isiksus on tuvastamatu ja kindel tunne, et kolki ei saa? Kas sa rahuldad ennast nii?

              Ja noh täna peab selle kolme mehelise "armee" seal laiaks litsuma, muud varianti enam pole.

              Kommentaar


                Ma leian, et siinne intelligentne seltskond ei peaks vaevama enda sõrmi, kirjutamaks Francesco sugustele vastuseid.
                See on ju õigupoolest niisuguste tühikohtade eesmärk.
                Pealegi Eesti põhiseadus ei keela arvutite ja interneti omamist pubekatel, mistõttu on temal ja mõnel teiselgi vaba juurdepääas Soccerneti saidile ja Bayerni teemale.

                Fakt on see, et juba võõrsil Napoli vastu oli Bayern domineeriv ja võinuks vabalt suureskooriliselt võita.
                Seekord oli ebaõnn, mis ei tähenda, et täna sama ei peaks juhtuma.
                KUID usun, et 2-0 või 3-1 võit on täiesti reaalne.
                Kui Ribery suudab särada ja Gomez jätab penaltid kellegi teise kanda, võtame kolm punkti nii või teisiti.
                Praegu on Müncheni satsi enesekindlus lihtsalt liiga hea ja järjekordne täismaja publikut aitab meid edasi.
                Loodetavasti kuni mai kuuni välja. ;]
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Ma leian, et siinne intelligentne seltskond ei peaks vaevama enda sõrmi, kirjutamaks Francesco sugustele vastuseid.
                  See on ju õigupoolest niisuguste tühikohtade eesmärk.
                  Pealegi Eesti põhiseadus ei keela arvutite ja interneti omamist pubekatel, mistõttu on temal ja mõnel teiselgi vaba juurdepääas Soccerneti saidile ja Bayerni teemale.

                  Fakt on see, et juba võõrsil Napoli vastu oli Bayern domineeriv ja võinuks vabalt suureskooriliselt võita.
                  Seekord oli ebaõnn, mis ei tähenda, et täna sama ei peaks juhtuma.
                  KUID usun, et 2-0 või 3-1 võit on täiesti reaalne.
                  Kui Ribery suudab särada ja Gomez jätab penaltid kellegi teise kanda, võtame kolm punkti nii või teisiti.
                  Praegu on Müncheni satsi enesekindlus lihtsalt liiga hea ja järjekordne täismaja publikut aitab meid edasi.
                  Loodetavasti kuni mai kuuni välja. ;]


                  Agreed

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Ma leian, et siinne intelligentne seltskond ei peaks vaevama enda sõrmi, kirjutamaks Francesco sugustele vastuseid.
                    See on ju õigupoolest niisuguste tühikohtade eesmärk.
                    Pealegi Eesti põhiseadus ei keela arvutite ja interneti omamist pubekatel, mistõttu on temal ja mõnel teiselgi vaba juurdepääas Soccerneti saidile ja Bayerni teemale.

                    Sa vist tead kõike pubekatest. Õpi kõige pealt mängijate nimesi kirjutama, isegi lihtne nimi nagu Grosskreutz teikitab sinus tohutult raskusi. Aga ega viienda klassi emakeeles vist nii keerulisi tähti veel ei õpetata? tallalakkuja
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar




                      Roma fänn, cmon, lõpeta ära juba...

                      Kommentaar


                        Kellegil inglisekeelset striimi on anda? http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...97&part=sports siin saksa, hispaania ja venekeelsed.

                        Kommentaar


                          Hull mängutempo kaua sellise tempoga jätkatakse
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Olemas 1:0 gomez

                            Kommentaar


                              2-0 Gomez! Sauna Sauna!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Olemas 1:0 gomez
                                Duubeldan teistkorda
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X