320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimeste andmete järgi peab Schweinsteiger 4-6 nädalat eemal olema.

    Kommentaar


      Ma olen viimasel ajal suht Schweinit kritiseerind küll (ei tea kui valjult siin), aga just viimastest mängudes on ta palju parem olnud kui hooaja alhul. Praegu tunneks temast just eriti puudust. Loodan et Müller suudab ka kuidagi nii üles ärgata. Tema on teine nõrgem lüli olnud meil. Schweinile on õnneks asendus täitsa olemas. Prjanic on ka veel teine variant mis pole kõige hullem.

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Esimeste andmete järgi peab Schweinsteiger 4-6 nädalat eemal olema.
        Issand see on terve igavik:S
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tuul on vist koleda logoga asjamehe selleks korraks ära viinud.
          Eile esimene poolaeg väga super.
          Teine väga masendav.
          Tymo oli eile imo väga hea.
          Gomez sai kunagi mult kriitikat, praegu kiidan taevani - the best in the box.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            esimene poolaeg - no tõesti super.
            teine poolaeg - oi kuidas interi mäng meelde tuli
            tv6 kommentaarid - what the actual fuck?

            ja tymo oli ju seepärast nii hea, et ta alekokil mängimas käis. telekat ei kuulan´'d vä?
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Schweini väljas kaks kuud, bollocks. CL'i play-offid õnneks alles veebruaris, Tymoka ja Gustavo kaitsvate poolikute paar siis ilmselt nii kaua, mõlemad Schweini kõrval tasemel, a koos ... veits pelgan.
              Pranijc keskväljal... Pranijc on CL'i võidu peale minevas meeskonnas tasemel kahjuks aint oma tsenderdustega, liigas ja Pokalis las möllab.
              Kroos on nr 10 peal nii hea prg, et teda ma ka poolikuks ei tahaks prg, Müller saab ilmselt ennast näidata aint äärel prg, kui Jupp eelistaks hetke Müllerit nr10'l Kroosile siis... !!
              Boateng oli essa poolaeg jumala spets eile, peale selle Cavani lükkamise, kuigi sellised asju juhtub Itaalia tiimidega, õnneks nendega mängud läbi.

              Kommentaar


                Pakun, et peale Schweini näeb ka Robbenit alles järgmisel aastal. Pole mõtet Robbenil uue vigastusega riskida nagu viimati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Mulle jääb siin kohal arusaamatuks, mis see sulle annab, kui sa saad siin enda põhjendamatut raevu välja elada? Kas sul hakkab siis parem, kui sa saad oma arvamust avaldada, kui su isiksus on tuvastamatu ja kindel tunne, et kolki ei saa? Kas sa rahuldad ennast nii?

                  Ja noh täna peab selle kolme mehelise "armee" seal laiaks litsuma, muud varianti enam pole.
                  Ei salli Bayernit, seda tulingi siia ütlema ( Ja usu mind, ma ütleks kõike seda sulle seda otse näkku ka ja siis annaksid mulle kolki? Tõeline intelligentne inimene oled sina! ) Ei, teid ei pea see üldse huvitama, aga nagu näha siis mingil määral see ikkagi riivab teid. Saan aru, mind riivaks ka kui keegi tuleks Roma teemasse samasugust juttu ajama nagu mina siin.

                  E: Roma teemas käivad inimesed ja räägivad veel lollimat ja ajuvabamat juttu kui mina siin.
                  Last edited by Francesco; 03.11.11, 19:41. Põhjus: Uuu
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Ei salli Bayernit, seda tulingi siia ütlema ( Ja usu mind, ma ütleks kõike seda sulle seda otse näkku ka ja siis annaksid mulle kolki? Tõeline intelligentne inimene oled sina! ) Ei, teid ei pea see üldse huvitama, aga nagu näha siis mingil määral see ikkagi riivab teid. Saan aru, mind riivaks ka kui keegi tuleks Roma teemasse samasugust juttu ajama nagu mina siin.

                    E: Roma teemas käivad inimesed ja räägivad veel lollimat ja ajuvabamat juttu kui mina siin.
                    palju õnne
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      Aitäh armas bundesliiga fänn
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Ei salli Bayernit, seda tulingi siia ütlema ( Ja usu mind, ma ütleks kõike seda sulle seda otse näkku ka ja siis annaksid mulle kolki? Tõeline intelligentne inimene oled sina! ) Ei, teid ei pea see üldse huvitama, aga nagu näha siis mingil määral see ikkagi riivab teid. Saan aru, mind riivaks ka kui keegi tuleks Roma teemasse samasugust juttu ajama nagu mina siin.

                        E: Roma teemas käivad inimesed ja räägivad veel lollimat ja ajuvabamat juttu kui mina siin.
                        C*unt on küll ära kadunud aga ega loodus tühja kohta ei salli. Kui igaüks käiks klubide teemas, kes neile ei meeldi (vabandust väljenduse pärast) lihtsalt sital, siis muutuks see foorum ikka täielikuks peldikuks. Itaalia alafoorumit juba võib selle nimega kutsuda.

                        Üks Itaalia vuti normaalne fänn saatis mulle foorumis sõnumi nädala algul ja seletas veidi Cana lugu Lazios ja tema jutust jäi mulje, et ta ei postita foorumis (liige juba alates 2003. aastast) lihtsalt selle pärast, et seal midagi lugemisväärt kirjutades saaks ta Francesco ja counti suguste käest lihtsalt mingit labast teksti vastuseks. Näiteks kelle trussikud on pruunimad või mis uue (ropu) hüüdnimega erinevaid mängijaid võiks edaspidi kutsuda.


                        Aga et teemas püsida, siis ma arvan, et veidi kaitsvamate vastaste vastu võib ju Kroosi küll Schweini kohal kasutada ja Alaba algkoosseisu tuua (on ta ju vägagi positiivselt tavaliselt mängu sekkunud vahetusest). Tymo ja Gustavo kipuvad veidi liiga kaitsvad mängijad olevat minu arvates.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Ei salli Bayernit, seda tulingi siia ütlema ( Ja usu mind, ma ütleks kõike seda sulle seda otse näkku ka ja siis annaksid mulle kolki? Tõeline intelligentne inimene oled sina! ) Ei, teid ei pea see üldse huvitama, aga nagu näha siis mingil määral see ikkagi riivab teid. Saan aru, mind riivaks ka kui keegi tuleks Roma teemasse samasugust juttu ajama nagu mina siin.

                          E: Roma teemas käivad inimesed ja räägivad veel lollimat ja ajuvabamat juttu kui mina siin.
                          No, kurat, ütle siis see üks kord välja, et Bayern ei meeldi ja kao enda Itaalia teemadesse edasi mõttetust pasandama, mida sa solgid siin enda ajuvabat teksti. Kolki sa Eestis tõepoolest ei saa, aga mine nt kuskile Müncheni pubisse oma roostes roma salliga ja karju seal, et Bayern on sitt, küll siis saad vastu vahtimist sealt mõnelt Octoberfestist kainenevalt Bayerni fännilt.
                          Mind kui Bayerni fänni ei riiva see üldse, et mõni roma vend tuleb siia jubedusi kirjutama peale Roma derby kaotamist. Lihtsalt kaua võib idiootsust ajada ?

                          Ehk siis kui Roma teemas räägitakse lolli juttu siis tuleb Saksamaa teemades ajada veel lollimat juttu ? Palun, mainisid ise ju, et roma teemas räägitakse lolli juttu, see koht on just sobilik ju sinusugustele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            No, kurat, ütle siis see üks kord välja, et Bayern ei meeldi ja kao enda Itaalia teemadesse edasi mõttetust pasandama, mida sa solgid siin enda ajuvabat teksti. Kolki sa Eestis tõepoolest ei saa, aga mine nt kuskile Müncheni pubisse oma roostes roma salliga ja karju seal, et Bayern on sitt, küll siis saad vastu vahtimist sealt mõnelt Octoberfestist kainenevalt Bayerni fännilt.
                            Mind kui Bayerni fänni ei riiva see üldse, et mõni roma vend tuleb siia jubedusi kirjutama peale Roma derby kaotamist. Lihtsalt kaua võib idiootsust ajada ?

                            Ehk siis kui Roma teemas räägitakse lolli juttu siis tuleb Saksamaa teemades ajada veel lollimat juttu ? Palun, mainisid ise ju, et roma teemas räägitakse lolli juttu, see koht on just sobilik ju sinusugustele.

                            sind see ei riiva kohe mitte üldse! näha on Aga ma tahaks sulle öelda näkku seda et Bayern on sitt ja ma tahaks et sina selle eelneva teksti mulle ka näkku ütleks. Äkki mingi mängu ajal Hiiu pubis või kus iganes. Diil? 21.45 algavad mängud sulle arvatavasti ei sobi, aga päevasel ajal võid ikka korra õue tulla ju?
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Kas Bayern ja Roma on kokku loositud kusagil, et siin nii emotsionaalne väitlus käib?

                              Kommentaar


                                Count ei saa hetkel jah väga tihti siin käia (W)aga käskis edasi öelda et "soccerneti moderaatorid ja muud liikmed, I´ll be back. Forza Roma!" Ja Mask sulle eraldi kästi edasi öelda et kui sa tema järgi nii väga igatsed siis nimeta aeg ja koht Pärnus, PRILL!


                                Nüüd palun väga vabandust et vääääga OT oli. Aga tõstke see siis kuhugi mujale ümber. Ei tüüta teid enam.

                                PS. Mask kui koht ja aeg valmis mõeldud siis PM Countile
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X