320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värskuse mõttes oleks näiteks Bayern-Chelsea finaal ka minu arvates sümpaatsem. Barca vs Real näeb igal hooajal paar korda (viimasel ajal lausa 5-6 korda). Lisaks oleks ju ka toredam, kui finaalis kohtuksid erinevate riikide klubid. Pealegi Barca on viimasel kümnendil piisavalt finaalis mänginud ja võitnud. Real selles mõttes võib vahelduseks olla küll, kuid sel juhul võiks vastaseks ikkagi keegi teine olla. Mina isiklikult muidugi sooviks hoopis 93 aasta finaali kordust OM-Milan

    Aga Bayernile eilse eest kiitus, et võeti vastaste kingitused lahkelt vastu. Suure tõenäosusega on selles paaris asi otsustatud, kuigi OM on sel hooajal varemgi selg vastu seine olles jalad tagumiku alt välja võtnud (vs BVB võõrsil, PSG liigas pärast kehva hooaja algust, Inter võõrsil jne) ja imemängu teinud. Elame-näeme!

    Kommentaar


      Liiga kindel ei tasu selles olla, et Mourinho poisud meile sugeda teevad.
      Kahe võrdse kohtumise puhul enamasti võidab siiski see, kellel on parem päev.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Nonii, Stuttgart tegi kõva tööd ja viigistas BVB kodus nendega 4:4, st Dortmund kaotas kaks punkti, tabelis vahe 6p, kui homme tuleks kolm punkti koju, oleks vahe 3p ja omavaheline mäng veel ees.
        Ainukene, mida ma homse mängu juures kardan on see väga tihe graafik, mis meestel on olnud ja pikemas perspektiivis ka tulemas :

        10.03 Hoffenheim 7:1 (H)
        13.03 Basel 7:0 (H)
        17.03 Hertha 0:6 (A)
        21.03 Gladbach 0:0 (Pen 2:4) (A)
        24.03 Hannover 2:1 (H)
        28.03 Marseille 0:2 (A)
        31.03 Nürnberg (A)
        03.04 Marseille (H)
        07.04 Augsburg (H)
        11.04 BVB (A)
        14.04 Mainz (H)
        ja kui Marseille mäng normaalselt läheb siis 17.04 esimene CL poolfinaal eeldatavalt Reali vastu

        Kokku siis 39 päeva jooksul on 12 mängu.
        Aga see ongi nende saatus, kes tahavad olla kolme karika konkurentsis !

        Kommentaar


          Contento Alaba asemel põhikoosseisus, samuti Ribery puhkab ja Pranjic wingerina, tõesti parem koht tema mängitamiseks, mitte keskväljal. Peterseni pole viimased mängud isegi pingil polnud, vigastus või lihtsalt, nagunii laenule minemas? Gustavo asemel Tymo kah põhis.

          Kommentaar


            Neuer - Contento, Badstuber, Boateng, Lahm - Kroos, Tymo - Pranjic, Müller, Robben - Gomez
            Pink: Butt, Rafinha, Gustavo, Ribery, Schweinsteiger, Alaba, Olic

            Ma loodan, et see Pranjici ja Contento väljakule panek kuidagi kätte ei maksa, eriti täna, kui on vaja kindlasti 3 punkti võtta. Igaljuhul vajadusel saab Ribery ja Alaba teiseks poolajaks sisse tuua.

            Petersenil ei tohiks vigastust nagu olla. Ma ise eelistaks teda pingil näha kui Olicit. Olic on kaugel on parimast vormist nagu viimased mängud on näidanud ja pealegi lahkub kindlalt hooaja lõpus Bayernist.

            Kommentaar


              Dafuq... Prjanjic ?? Mõistan, et peab puhkust andma, aga arvulises vähemuses mängida ka ei tasu ju. Juttu oli Olici suhteliselt nigelast vormist - tema mängitamisega tapaks ju kaks kärbest- ajaks vanamehe paremasse vormi ja mängitaks kõrgema klassiga meest kui Prjanic, isegi kohutava vormi juures.
              Samas rotatsioon on positiivne nähtus, loodame, et ka sissetulnud mehed veavad koha välja !

              Kommentaar


                Pole see Pranjic nii sitt ka nüüd, tsenderdused alati väga head olnd kui vasakul on saand mängida. Agajah taktikaliselt pole vist see mäng küll parim valik sinna. Ribery või Olic vms. seal ja Pranjic vasakul kaitses tunduks paremini ründav variant. Vähemalt on julgust tulnd teha teistsugust rotatsiooni kui see hooaja algune Boateng üks mäng Rafinha teine mäng.

                Kommentaar


                  No kahurid tuuakse väljakule eks näis..

                  Robbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn 1

                  Aitäh,polnud just särav mäng aga mõistetav ja arusaadav kummid on üsna tyhjad,aga olulised kolm punkti tuli,mis oli peamine eesmärk
                  Teisip tuleb uuesti juba väljakule tulla,loodan ka ise kohal olla
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Nojah kes siis veel, kui mitte tema
                    Heastas oma I poolaja dive (komme millest võiks juba üle saada!!)

                    Kolm punkti kotis, vahe vähenenud, peab meeldima.
                    Mänguilu muidugi täna ei olnud, pingeid oli selle eest topelt.

                    Kommentaar


                      Njaa, minimaalne 1:0 derbyvõit võõrsilt. Peab tulemusega rahule jääma, arvestades et meestel on tihe mängudegraafik ja Jupp andis osadele natuke puhkust ja mängisime ilma vasaku ääreta, kohustuslik võit olemas. Täna oli jälle selline saamatu Gomez platsil, kel midagi välja ei tulnud. Peab mainima, et abikohtunik võttis Gomezelt ühe värava ära, kui Müllerile vilistati sulg, mida ei olnud.
                      Kas keegi oskab öelda, miks Nürnbergi fännid vilistasid, kui Neuer palli sai? Mis kana neil omavahel kitkuda on?

                      Teisipäeval ootab siis ees Allianzil kohtumine Marseillega. Loodame, et hea seeria on jätkumas meie poolt.

                      PS! Rainis, Dortmundiga peaks meil mäng olema ikka 11. aprillil mitte 10.04

                      Kommentaar


                        Ootavad eksimust?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          PS! Rainis, Dortmundiga peaks meil mäng olema ikka 11. aprillil mitte 10.04
                          Tõsi ta on, uskusin goal.comi andmeid, täna mängu ajal kulsin ka päev hilisemat kuupäeva siiski. Parandasin ära.

                          Kommentaar


                            Robbeni värav oli isegi päris kena löök.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Nüüd siis teada, miks Peterseni polnud eile. Nimelt mängis ta täna Bayern II eest ja lõi ka värava.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                Nüüd siis teada, miks Peterseni polnud eile. Nimelt mängis ta täna Bayern II eest ja lõi ka värava.
                                Ega neid Duubli mänge vist vaadata pole kuskilt.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X