320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehtud!

    Kommentaar


      Vana hea Iivitsa.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Jh tehtud 2super t6rjet,aga muidu kõik ok,eazy game
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Neuer
          Lahm - Boateng-Badstyber
          Khedira - Schweinsteiger
          Müller-Kroos-Özil
          Gomez

          Krt, ei saa poolfinaalis tervet Saksa 11 tekitada. Diego Contento võiks mingi aja pärast ka koondisse tegelt saada. Petersen tundub kahtlane, aga mine sa tea - lööb õitsele varsti. Tõenäoliselt küll kuskil Bremenis või Hamburgis.

          Kommentaar


            Mispärast on vaja Gomez't mängitada, mitte Peterseni?

            Kommentaar


              Tundub, et Olicile meeldib prantslaste vastu väravaid lüüa. Negatiivse külje pealt seda, et nüüd on Alaba ka kaartidega ohutsoonis ehk siis kokku viis mängijat. Kui peaksime tõesti finaali pääsema, siis on suur oht, et ainult pool meeskonda saab mängida.

              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Diego Contento võiks mingi aja pärast ka koondisse tegelt saada.
              Ta on kuulutanud, et tahab esindada hoopis Itaalia koondist. Muidugi kui ta kunagi sinna kutsutakse.

              Kommentaar


                Gomezega pikendati lepingut kuni 2016 aastani.

                Kommentaar


                  Meistrite liiga tänaõhtustest veerandfinaalmängudest ühes on veel kõik lahtine (Benfica-Chelsea), kuid teises tundub edasipääseja juba selge olevat (Real-APOEL), kuna Madridil on avamängust seljataga kindel 3:0 võit.

                  Huvitav artikkel...viiest kolm on meie

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Gomezega pikendati lepingut kuni 2016 aastani.
                    Ja enne seda olevat Gomez Real Madriidile ära öelnud. Vähemalt seda ütles tema vanaisa.

                    Kommentaar




                      Täna siis parimas koosseisus mängule vastu ! Isegi Swaini ilusti-kenasti platsil !

                      Kommentaar


                        26 sekundit mängu ja eduseis käes... mehed ei maga !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          26 sekundit mängu ja eduseis käes... mehed ei maga !
                          või siis ka mitte?

                          Kommentaar


                            Nu pm peaks ikka ära tulema ,aga natukene jääb sellest teravusest puudu,Augsburg on meie õnnetuseks suht kompakselt kaitses,ege kipu vääga ründama ,vaid oodatakse kontravõimalust.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Tuligi ära Gomezilt robeni eelt66 aga üldiselt oli Augsburg vääga hästi häälestanud aga oluline et võtsime 3p ja vahe jäi samaks kuna Kollased võtsid ka võidu. a'Ajh hr Mayeri vilepartii oli kehv
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kõik on endiselt meie kätes. Gomez lõi 2 olulist väravat ja jätkame tiitlikursil. Peab rahul olema tulemusega.

                                Kogu Bayerni kahurvägi on kolmapäeval Dortmundis platsis ja lähme näitame mesimummudele, kes on Saksamaa jalgpalli valitsejad

                                Champions Leagues on Madridi vastu esimene mäng siis kodus.

                                E: Õnnesoovid Franck Ribery´le, kes sai täna 29 aastaseks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X