320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    PÜHA!

    Kommentaar


      Täna võib selguda selle hooaja meister,juhul kui meie ei suuda võõrsilt võitu võtta,viigi korral on veel kõik v6imalik,mäng algab siis 21.00 Eestiaja järgi,endal jääb esimene poolaeg vaatamata,aga teiseks peaks kohal olema. Pöidlad pihku!
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Olgem täna pöidlad peos ja palugem kõigevägevamat appi.
        Selle hooaja vaat, et tähtsaim mäng on käes.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Nemad lähevad täna valjakule:

          Neuer - Alaba, Boateng, Badstuber, Lahm - Kroos, Gustavo - Ribery, Müller, Robben - Gomez

          Kommentaar


            Neueri palli vise oli täitsa ülbe, ütleks.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Jõudsin koju vaatasin esimesepoolaja ülevaadet ja hmm kahjuks olid paremad võimalused kollastel,aga loodaks paremat.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Huvitav, palju Robbeni eest veel raha saaks?
                Üldiselt aga nii palju, et saime täpselt seda, mida väärisime ja õnnitlused Saksamaa parimale tiimile tiitlivõidu puhul.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Läks siis sedamoodi,B-tiitlit enam ei näe,aga Karika finaal veel ees. + MEISTRITELIIGA.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Kogu Bayerni kahurvägi on kolmapäeval Dortmundis platsis ja lähme näitame mesimummudele, kes on Saksamaa jalgpalli valitsejad
                    Ma läksin 83. minutil vetsu ära ja jäin sinna Uuu kombel kinni. Kuidas mäng lõppes? Kas Robben lõi kübaratriki ning näitas mummudele koha kätte?


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    + EUROOPALIIGA.
                    Seda teil küll pole.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Robben vist küll täna kõige pettunum.

                      Kommentaar


                        Väga old aga ma lihtsalt ei suuda jätta

                        ...aiiiaaaa bljäääää sa nahka teed, Arjen Robben.

                        Kommentaar


                          Jälle nagu eelmine kord, kuidagi ikka lööb Dortmund enne lõppu ära. Iga teine päev oleks Robben oma 2 võimalust ära löönud. Subotici käitumine pärast penaltit. Nüüd pole tähtis kasBL-is tuleb teine või kolmas koht. Ootan keskendumist täielikult CL-ile.

                          Kommentaar


                            No see tiitlikaotus on küll Robbeni õlgadel. Millised võimalused mehel.

                            Aga karikas ja CL veel. Pole hullu, paljud tahaksid teie nahas olla ja karikate peale mängida kui kuu on veel jäänud.

                            Kommentaar


                              Gomez oleks ära kõksanud selle palli, mis Alaba Olicile pakkus. Penalti ajal olin ise ka mõtlemas, kuidas Robben jookseb väravasse löödud palli järgi, arvatavasti temaga oli sama lugu.

                              Kommentaar


                                Alaba on kunn. Metsikult hästi mängis LB positsioonis. Kuidas ta siis veel keskväljal oma parimal positsioonil mängiks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X