320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
    Kes sul seda fakti kinnitab, et nad nii ilusat jalgpalli mängivad, et sa paneks isegi sisse?! Samas ei vaidle vastu ka sellele, kordades atraktiivsem tõesti, kui kohtunike abiga võita või mingit Wiganilt sisse saada.
    Väga jõhker nullimine oli küll! Barca nullib Getafesid vms, või näiteks need 5st 3 suurimad CL'i võidud, need on nullimised, pidutseja2008.

    Päris jõhker vabandus, et "praktiliselt esimene kord" 6 mängu eelmine aasta, 6 see aasta...
    Kui sa Bayerni staarid jutumärkidesse paned, siis ma võin siia ühe volleyvolleyvolley video ka postitada, kus volley Manu volleyvolley, ühe volley välja võttis!

    Su teisele küsimusele vastaks, et loe rohkem foorumit.
    Ausalt, saa üle ükskord juba ja ära pubetse, mine õue ja hinga värsket õhku. Nagu ma aru saan, on teema nimi FC Bayern München. Mis see siia puutub, mis klubi vapp mul avatariks on? Ma tean väga hästi mis on nullimine ning oleme ausad, teie suured "staarid" üsnagi ära nulliti. Face the truth. Aitaks ehk nüüd offtopicust? Kui sa nii väga huvitatud oled, aja seda juttu privas edasi siis =).

    Kommentaar


      Ma ei saa üldse aru, kust need suured Dortmundi toetajad ühtäkki välja imbusid.
      Ja ei saa aru, milleks peaks siin tulema mingit plära ajama.
      Osad siin meie seas tunduvad küll kibestunud olevat või lihtsalt silmaklappidega (Robben is the God guy), sellegipoolest ei tasu mingit möla hakata ajama ju.
      Saage kokku, rääkige suud puhtaks või lööge tühjaks, ja minge koju.
      Hakkab see Saksamaa jalgpalli foorum ka sama rada minema, kus juba inglaste, itaallaste ja hispaanlaste mehepojad sammuvad - seosetu iba ja teineteise sõimamine most of the time.

      Fakt on see, et mängu kui sellise ausaim tulemus olnukski ehk viik, kuna esimene poolaeg oli kollaste ja teine punaste mängumaa.
      Lihtsalt ühed suutsid ühe oma paljudest ära lüüa, teised mitte - lihtne.
      See on ju hea, et liiga pole läbikäigu hoov enam kellegi jaoks ja tekib samasuguseid rivaalitsevaid supermänge nagu Real - Barca, City - United jne.

      Ise arvan, et Dortmund just ülepea atraktiivsemat jalgpalli ei mänginud eile kui Bayern.
      Teisel poolajal hammustati enamik nende sööduüritusi läbi.
      Sageli just nõnna palju söödupraaki kollastel ette ei tule.
      Kagawa on muidugi võimas.
      Loodame, et ta ka tuleval hooajal Bundesligasse särama jääb.

      Bayerni poolelt tõstaks esile Ribery, ALABA, Neueri ja Kroosi.
      Ribery tundus võitluslik ja hingega asja kallal.
      Alaba oli lihtsalt joy to watch - tulevane Real Madridi mängumees?
      Neuer oli üsnagi kindel ja Kroos andis nii mõnegi hea söödu, mille võinuks väravaga lõpetada.
      Robben tegi oma Bayerni karjääri halvima etteaste, mis oli natuke üllatav ja kahju hakkas temast ka.
      Muidugi vahetult pärast mängu olid emotsioonid üleval, kuid järgi mõeldes ta ju andis ka enda maksimumi, mis oli seekord sama, kui Neemelot mängitada.
      Ei suuda siiani aru saada, millest tuleb siin mõningane arvamus nagu oleks ta siiani Bayerni tähtsaim mängija, mida ta selgelt ei ole.
      Vahepeal mängis küll juba hiilgavalt, kuid olgem ausad, pidev daivimine ja viril ilme näol, kahandavad iga mänguga tema reitinguid.
      Loodame, et võtab end kokku, kuid selliste olukordade kordumisel on ta suvel ehk out või siis vaatab tuleval aastal, kuidas Shaquiri(?) murukamarat kulutab.
      Näita, et sinus on veel sisu!

      Tuleval aastal uue hooga.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Alaba oli lihtsalt joy to watch - tulevane Real Madridi mängumees?
        Ei ole mingit Reali meest temast...särk ei müü...vähemalt veel mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Ja t6enäolislt saab ka selle eest karistada.
          hahah. hoolitmata karistusest oli see absoluutselt seda väärt!

          Kommentaar


            Ilmselge gloorikate teke on hetkel käimas, muidugi on Bayerni käest peksa saanute klubide fännidel hea tulla ja oma taskus kantud rusikaga nüüd vehkima.
            Tüüp, kes ise mingit jama tuleb ajama, ütleb, et ma peaks off topicu lõpetama? No selge...

            Robbeni seis oli sarnane, nagu Poldil MMil Serbia vastu, ei tuld nagu midagi eriti välja, vastased olid ka tasemel, ja siis selle sita mängu ja emotsiooni pealt läks pennalt lööma. Lahm oleks parem variant old eile pennalt lööma.
            Hetkel küll ebatõenäoline, aga loodaks Alabale sarnast kiiret läbimurret Emre Can'ilt, kuid ilmselt lükkub see järgmise hooaja algusesse, kui mitte kaugemalegi tulevikku. Pigem on tema see potensiaalne "Reali mineja". Konkurentsi pärast tema positsioonile. Alaba on super vend loomulikult, hooaja alguses ja eelmine hooaeg mängis äärel, nüüd DM ja LB, ja tase kannatab kriitikat isegi, suht Barca stiilis noorte pealkasv juba...

            Kommentaar


              Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
              suht Barca stiilis noorte pealkasv juba...
              peaaegu

              Sulgudes siis vanus, kui vanalt klubiga liituti.

              Lahm (12a), Müller (11a), Contento (5a), Alaba (16a), Badstuber (13a), Schweinsteiger (14a), Kroos (16a) - 7 mängijat.

              Valdes (13a), Pique (10a), Fabregas (10a), Puyol (16a), Xavi (11a), Iniesta (12a), Messi (13a), Thiago (14a), Busquets (16a), Pedro (16a), Cuenca (16a), Fontas (17a) - 12 mängijat.

              Isegi Real Madridil on 5 mängijat: Casillas, Granero, Adan, Arbeloa, Callejon. Manchester Unitedil: Evans, Giggs, Welbeck, Fabio, Rafael, Scholes, Cleverley, Fletcher, Amos, Pogba + Keane & Fryers - 10-12 mängijat.

              Iseenesest 7 kasvandikku põhikoosseisus või selle piiril on väga hea saavutus, sest paljudel on probleem 2-3 mängija kokkusaamiselgi.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                A kõik oli ju nii vinge... Samas ju Nürnbergist saadi vaevu - vaevu pool joppamisi jagu. Üldiselt vaevab mind endiselt küsimus, miks Müller ja Kroos algkooseisus platsile pääsevad? Tegid kunagi hea hooaja? Ja onu Hose lõpetab järgmisel nädalal meie euru hooaja ka ära. (Kui vahepeal nad seal, Madriidis, omavahel kaklema just ei lähe.)
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  no 16-aastaselt liitumised on juba selged talendiostud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    A kõik oli ju nii vinge... Samas ju Nürnbergist saadi vaevu - vaevu pool joppamisi jagu. Üldiselt vaevab mind endiselt küsimus, miks Müller ja Kroos algkooseisus platsile pääsevad? Tegid kunagi hea hooaja? Ja onu Hose lõpetab järgmisel nädalal meie euru hooaja ka ära. (Kui vahepeal nad seal, Madriidis, omavahel kaklema just ei lähe.)
                    Wow, mina küll ilma Kroositam ängu ei tahaks näha tänapäeval, mõni pall kuidagi ette ka siis liiguks? Suht wow ikka, Müllerit veel saab kuidagi maha teha aga Kroos algatab enamus teravused mis Bayern see aasta teinud on.

                    Kommentaar


                      Mina kui fän ei hakka kedagi maha tegema,on halbu ja häid ja seda ma kannan koos meeskonnaga endaga kaasas,ainuke t6rge on peatreener,kelle tegevusega ma apsoluutselt rhul pole.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Mina kui fän ei hakka kedagi maha tegema,on halbu ja häid ja seda ma kannan koos meeskonnaga endaga kaasas,ainuke t6rge on peatreener,kelle tegevusega ma apsoluutselt rhul pole.
                        Suur vahe on, kas teha maha MÄNGIJAID või MÄNGIJATE ESITUSI. Robbeni esitus oli sitt. Robben mängijana ei ole sellepärast veel sitt. Kõigil tuleb ette halbu mänge ja nagu ma ütlesin, on tema tegutsemine kokkuvõtes toonud kaugelt rohkem kasu kui kahju, niiet chillout.

                        Aga millega treeneri tegutsemise juures rahul ei ole viimase aja võtmes.

                        Robbeni tähtsuse osas ei viitsi vaidlema hakata siin. Obviously ei ole Bayern one-man-team, see on iseenesest mõistetav. Ja kui Robben on kehv aga Ribery superhoos, saab Bayern ka väga hästi hakkama, Dortmundi vastu olid mõlemad nigelad. Sellisel juhul läheb raskeks. No mis saa teed, tuleb ette sellisid mänge. Point on lihtsalt selles, et kui Bayern oleks natuteke kergemate vastaste vastu aasta alguses paremini mänginud poleks see Dortmundiga mäng nii suure kaaluga ju olnudki...

                        Kommentaar


                          Vägisi kipub sinna poole usk kalduma, et onu Hose teeb meiega asjad selgeks juba Allianzil.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Nõus sinuga kalmaar, asi on väga väga nutune ikka...

                            Kommentaar


                              reali vastu saab meid ainult õnnejumal ja Neuer päästa.

                              Kommentaar


                                Nu mina siiski loodan,et suudame väärikalt teisip mängida Reali vastu.

                                Tänane mäng Mainzi vastu njh verd ei pea ju ninast välja jooksma ja kuna tiitel kadus kolmp mänguga juba siis tehti 0:0 ja jääme ootama teisip pela.

                                BAYERN BEST TEAM 4 EVER
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X