320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tore, te saate homme Barkalt ka tappa, see on ka kindel, kindel ?

    Kommentaar


      Oeh, mis ma oskan öelda sellise mängu peale. Väga super, nulliti vastaste suurim staar ära, rünne toimis, press oli hea.
      Enim paistis silma, et Kroos tegi fantastilise mängu, Gustavo võitles metsikult hästi ja Schweinsteiger jäi kahjuks ansamblist välja keskel. Ääred olid head teravad. Äärekaitsjad Lahm ja Alaba tegid ka hea mängu, kaitses korralik ja rünnakul abistasid hästi tõustes äärel rünnakut toetama. Keskkaitse oli ka super. Gomeze mäng jäi minu jaoks ainult natuke nõrgaks. Ainult Reali värava olukorras jäi kahjuks tiim magama. Neuer oli ka super, värava olukorras polnud tal midagi teha, nullis isegi Runaldu.

      Aga 2:1 on tõsi. Jupp kavaldas Jose üle.

      Viimasele CL mängule Allianz Arenal mais võiks kuhugi vaatama minna, muidugi on veel vaja korra Hispaanias käia.

      Neutraalsele vaatajale oli see mäng ikka korralik thriller ja põnev. Ainult Ribery natuke liialt musitas muru

      Kommentaar


        Minule jäid positiivselt silma Kroos, Alaba ja Lahm. Üldse tandem nagu töötas aga nemad 3 olid vast kõige erksamad tähed. Noor see Alaba on üldse? Mingi 20 või? Väga julgelt mängib, tahet täis
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas M1kker Vaata postitust
          Minule jäid positiivselt silma Kroos, Alaba ja Lahm. Üldse tandem nagu töötas aga nemad 3 olid vast kõige erksamad tähed. Noor see Alaba on üldse? Mingi 20 või? Väga julgelt mängib, tahet täis
          Jaanipäeval saab 20 !
          Tegelikult koputas ta meeskonna uksele juba 17 aastaselt. Kui mälu ei peta siis teel CLi finaali osales ta mitmes mängus, ühes isegi päris pikalt (üle poolaja). Sellessuhtes pole nagu ootamatu avanemine. Ma lihtsalt kartsin, et ta ei jõua oma aega Bayernis ära oodata, kuivõrd teda mängitati varem ikkagi Ribery või Swaini või Gustavo kohtadel. Aga nüüd äärekaitses on tõesti hea kindluse leidnud... ma veel Dortmundi vastu natukene pelgasin, aga seal tõestas juba, et ei värista suurtes mängudes ka jalga.

          Paljud vist ei tea seda, aga noormees valiti 2011 aastal Austria parimaks jalgpalluriks ka .

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Väga tore, te saate homme Barkalt ka tappa, see on ka kindel, kindel ?

            Kommentaar


              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              Hea mäng bayerni poolt kuid mitte midagi vapustavat. Real Barnabeol v6idab kindlalt ja p22seb edasi, see on kindel.
              Oled juba miljonäriks ka saanud?
              Nii kindlalt teades ei tohiks kihlveod just suur probleem olla.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                See on hea uudis, et Alabal on sama päev sünnipäev, mis mul. Ainult tõestab mehe kvaliteeti
                Üllatav oli, et poolajaks oli enim meetreid väljakul katnud keegi Bastian Schweinsteiger. Seda mõlema meeskonna peale kokku. Ribery oli ka paarikümne meetriga CRist enam jooksnud. Ehk sellega tahaks öelda, et kuigi Schweini palliga polnud nii kindel, siis tegi ta oma ära. Kolmekesi keskel nad käisid kogu aeg pinda vastasele, Schweini ja Kroos korda mööda tõusid üles, kohe kui Alonso või Özil tulid alla palli küsima. See keskpoolikute mängu alustamise nullimise strateegia mulle meeldis ja tundus, et oli üks edu aluseid. Ja Luiz Gustavo oli see mees, kes siis läks äärele aitama äärekaitsjat.
                Gomez tõestas minu jaoks endiselt kõike seda, mis ma tast varem olen arvanud. Puujalg ta on ja midagi pole teha - kuna ta on nii suur ja tugev, siis see kuidas ta vastase kaitset väsitab on ikkagi silmapaistev.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Hea mäng bayerni poolt kuid mitte midagi vapustavat. Real Barnabeol v6idab kindlalt ja p22seb edasi, see on kindel.

                  sa oled tõesti tark!
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Bayern peab finaali saama lihtsalt...
                    Milanista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Ribbery - Arbeloa oli selgelt mehega hädas, tegi kas ühele kahele või kolmele, vahet polnud, 5PLUSS
                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Ribberyle miinused näoga platsi rikkumise eest ja Kruus kalevile pai selle märkamise eest!
                      Mis värk selle RiBBeryga on?

                      Kommentaar


                        Minu puhul täieliku harjumusena match reviewdes kasutada koosluse Ribery - Robben iseloomustamiseks hüüdnime Robbery Nii on juurdunud sisse ka kirjutada Ribbery.

                        BAYERN MUNICH

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                          sa oled tõesti tark!
                          esimene v2rav suluseis, teine Bayerni v2rav odav kobin. Muud ei midagi

                          Kommentaar


                            Bayernil kõik eeldused edasi saada aga seda ainult siis, kui vastase kontra puhul tullakse kollektiivselt tagasi, Özili värava puhul oli kohe näha, et hästi see rünnak meile ei lõppe, sest 3 v 3 olukorras paneb Reali-taolise kiire meeskonna rünne Bayerni üsna aeglasele (kesk)kaitsele siiski koti pähe. Aeglast kaitset on Bayernile ka varem sel hooajal ette heidetud ja seetõttu loodan väga, et juhul kui finaali saadakse siis pigem Chelsea vastu, sest Barca välejalgade vastu läheks ikka väga raskeks, meenub mõne aasta tagune play-off pakk neilt tulemusega a la 0-4 vms.
                            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              esimene v2rav suluseis, teine Bayerni v2rav odav kobin. Muud ei midagi

                              Ime, et sa siia foorumisse oled jõudnud, teadmata, mis asi suluseis on. Söödan küll trolli, a kao nahhui gloorikas, liiga palju hollandi sauna teind vist...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                                esimene v2rav suluseis, teine Bayerni v2rav odav kobin. Muud ei midagi
                                Kuule hälvik, missugune värav on sinujaoks meistriklass ? See kui mingi Lampard paneb üle jala ristarisse ?
                                Teine värav oli suurepäraselt välja mängitud rünnak ja esimeses polnud kuskilt kandist suluseis, sinusugused piidrid tuleks samal ajal munnipidi üles puua ja jalgpalli vaatamisest(vähemalt kommenteerimisest) loobuma panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X