320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    ja nii ta peaks ka olema kaasaegsete reeglite järgi.
    Need ongi kaasaegsed reeglid mille kohta link on. Ausõna ei näinud, et oleks palli puutunud või talle söötu antud ega ka Casillase ees seismas nii lähedal, et Casillast takistas nii füüsilises mõttes kui ka vaatevälja suhtes (kui võtta selle pildi puhul mida mõeldakse ehk siis Jasperi pildi puhul). Mind ära ei veena kuna on selgelt nii pildina kui ka tekstina kirjas.

    Kommentaar


      Saime esimese värava olukorrast, mis oleks võinud suluks vilistada, aga võib ka mitte suluks vilistada. Realil vedas sellega, et Ramos ja Marcelo pääsesid kollaste kaartidega ja saavad kordusmängus osaleda. Kokkuvõttes oli vile mõlemale poolele võrdne.

      Kommentaar


        ohjeebus

        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Kohtuniku otsus on määrav, tema tõlgendas olukorda vastavalt ise nähtule, kahe abikohtuniku nähtule ja ka arvatavasti Casillase arvamusele. Sinul väita et see pilt, mis siia panid määrab selle olukorra 100% mittelugend väravaks on sama kui ma väidaks et jalg õhus tagant jalga 2 olukorda olid 100% otse punane. Teha mingeid omastarust naljakiad, ülbeid märkusi et Bayerni kasuks vilistati mäng ära eile, see pole isegi ajuvaba mitte.
        ohjeebus. räägid sa üldse minuga või ma saan millestki valesti aru? pole kuskil rääkinud sadadest protsentidest. pole teinud mingeid naljakaid ega ülbeid märkusi ja veel vähem väitnud, et mäng vilistati Bayerni kasuks ära. lihtsalt värav oli minu meelest suluseis ja tõestused sai ka puust ja punaseks tehtud..
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        EDIT: siiski oli sul pilt number 6 mille mõte on see, et ründaja peab olema täpselt väravavahi ees nii, et ta takistab väravavahti mida ei olnud (ka Casillase meelest polnud nagu oli näha). Nagu ka see sama lause mis sinu pildi juures on MIKS karistatakse ründajat
        no ei. edasi paugutada ei viitsi, läheb kangesti eriolümpiaks ära.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Ma siiski ütlen, et see "väravahti segav" ründaja ei pea palli puutuma,et oleks suluseis. Kui ta teeb näo, et mängib palli või lihtsalt liigub väga lähedal palli trajektoorile, et on rikosheti oht(nagu antud juhul), siis läheb ta suluseisuna kirja. Ja ikkagi eeldusel, et ta on tagapool, kui vastase tagantpoolt teine mängija. Aga ka kordan üle, et see on reegel puhtalt tõlgendamiseks ja tõlgendada saab igat pidi ja eriti juhul, kui Bayerni mängija selgelt tegutses ettekavatasematult ja ei plaaninud "maski" tekitada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Ma siiski ütlen, et see "väravahti segav" ründaja ei pea palli puutuma,et oleks suluseis.
            Just selle pildi ka Jasper üles panigi...aga point on selles, et ta EI seganud väravavahti mida lisaks videole endale ka Casillase enda reaktsioonidest (tähendab selle puudumisest) näha oli.

            Kommentaar


              Milleks see kuresitt siia Riia lahte vajalik on?
              Et saaks üle juba oma olukorrast.
              Ulme.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Kui ta teeb näo, et mängib palli või lihtsalt liigub väga lähedal palli trajektoorile, et on rikosheti oht(nagu antud juhul), siis läheb ta suluseisuna kirja.
                Sama link mis eelpool, sealt lehekülg 105 ja pilt number 3. Väga selgelt kirjas ja koos pildiga.

                Kommentaar


                  See õppematerjali näide ala Milan vs Juve ML finaal 2003 - Rui Costa oli palju kaugemal palli ja Buffoni trajektorilt kui Bayerni olukorras oldi. Aga toona olid ainult kolm kohtuniku praeguse 5 asemel. 5ga poleks seda sulgu toona loetud. Mäletan hästi,kui toona yle pealt Pasi tahvli peal joonistas olukorra lahti .Aga tulemus siiski meeldis ja kobinat selle kohta mul pole .
                  Sry, offi kaldumise eest.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Sry, offi kaldumise eest.
                    See ei ole OT...vaieldakse ju Bayerni mängu ühe olukorra üle

                    Kommentaar


                      Kicker.de pakub laupäevaks Bremeni vastu sellist koosseisu:

                      Neuer - Rafinha, Boateng, Tymoshchuk, Contento - Luiz Gustavo, Pranjic - Usami, T. Müller, Olic - Petersen

                      Mina isiklikult ei usu, et Usamile võimalus antakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust

                        Mina isiklikult ei usu, et Usamile võimalus antakse.
                        Aga miks mitte? Kui põhitegijaid hoitakse Realiga mänguks siis täiesti vabalt võivad seda teha. Eks vahetusest ikka põhitegijaid ka platsile lastakse aga ma usun küll, et Usami mängib vähemalt natukenegi.

                        Kommentaar


                          Kas CL on ka nii, et kollased kaardid kustutatakse ära enne teist poolfinaali, et finaalis mängijaid puudu ei oleks? 2010 mm oli nii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                            Kas CL on ka nii, et kollased kaardid kustutatakse ära enne teist poolfinaali, et finaalis mängijaid puudu ei oleks? 2010 mm oli nii.
                            Kas sa mõtled enne poolfinaali kordusmängu nagu jutust aru saab? Kui nii siis ei kustutata.

                            Kommentaar


                              Sellisel juhul, on meil päris halb seis. Paljudel tähtsatel mängijatel kollane all. Juhul kui mehed suudavad Madriidis vastu pidada, siis kollaseid võtta ei tohi.

                              Kommentaar


                                Nende kaartidega on seis jah väga halb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X