320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Täna kell 21:00 mäng Wolfsburgiga ! Loodetavasti ilus seeria jätkub ja koht tabeli esimesel real kuulub Bayernile ka pärast selle vooru mänge.

    Aga natukene teisel teemal - austatud herr chairmanil täitus järjekordne aastaring. Õnne, mr Karl-Heinz "217-väravat-Bayerni-eest" Rummenigge !
    Kas EUROSPORT2 NÄITAB?
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Kas EUROSPORT2 NÄITAB?
      näitab küll

      Kommentaar


        ei saandki nüüd aru reklaamist kumba näidatakse, kas Bayern kordusest või Dortmund kordusest :S

        Kommentaar


          vittu küll :S

          Kommentaar


            Algkoosseis: Neuer; Lahm-Boateng-Dante-Badstuber; Martinez-Swaini; Robben-Shaqiri-Ribery; Mandzukic

            Ehk siis Kroos ja Müller saavad puhata. Tõenäoliselt viimane vahetab Robbeni II poolajaks välja (kuna hollandlane saanud juba üsna lühikese aja jooksul kaks täismängu).
            Tõenäoliselt tipuründaja alune kolmik hakkab väga hoogsasti kohti vahetama. Ise näeksin seal kõige parema meelega Robbenit, Shaqiri on noorem ja minu meelest võiks olla pigem tema äärel. Robben oma platsinägemise ja tehnilise pagasiga sobiks sinna keskele. Aga eks paistab.

            Kommentaar


              Müller ei ole pingil

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                ei saandki nüüd aru reklaamist kumba näidatakse, kas Bayern kordusest või Dortmund kordusest :S
                Minu Elioni digiboksi kava näitab, et ikka Allianzil toimuvat mängu näidatakse

                Fakk, ongi Frankfurt vs Dortmund. Tuleb stream käbe leida.





                Kui üks paneb pildi tasku, siis teine vast ikka veab välja.

                Kommentaar


                  Tegelikult võiks kurja punase näo teema eest ära küll võtta.
                  Mõistetamatu ikoon.
                  Teeme hundikarjale säru!
                  Bastian võiks skoori ka teha.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Näitabki Dortmundi ja Frankfurti mängu :S
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Minu Elioni digiboksi kava näitab, et ikka Allianzil toimuvat mängu näidatakse

                      Fakk, ongi Frankfurt vs Dortmund. Tuleb stream käbe leida.







                      Kui üks paneb pildi tasku, siis teine vast ikka veab välja.
                      eeem mina sain aru,et mäng on 1 tunni v6rra edasi lykatud,v6i sain ma valesti aru.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        eeem mina sain aru,et mäng on 1 tunni v6rra edasi lykatud,v6i sain ma valesti aru.
                        oksain valesti aru:S
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          2 posti 1 värav - Schweinsteiger. 1:0 vs Golfsburg !

                          Kommentaar


                            Schweini 2 korda posti ja lõpuks ka värav 24. minutil.



                            Mängiks nagu amatööride vastu. Selline tasemevahe on.

                            Kommentaar


                              Streami keegi?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Streami keegi?
                                Panin ju ülesse poole(eelmisele lehele) 2 täitsa korralikku streami ?

                                Mängust rääkides siis võimalusi on olnud kuhjaga. Wolfid peavad olema rahul, et poolajaks 5-6 tükki sisse ei laotud neile. Mandzukic luhtas ka paar head väga head võimalust. Ja Ribery on kunn, selline tehnjorr vend seal vasakul äärel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X