320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma küll hästi ei mõista, miks kõik sakslased peavad olema ? Dante, Alaba, Ribery, Mandžukic... kõik on tulnud ja ülihästi sisse elanud, ükski pole sakslane. Lihtsalt sellises klassis mehi pole väga palju valida. Väga üksikud. Lisaks pole ei Özil (palju temas üldse saksa verd voolab ka?) ega Götze kumbki sellised mängijad nagu Bale (ei pea silmas kas paremad, halvemad või võrdsed vaid mängustiili, positisooni, füüsist jms...).
    Palju mitteadekvaatset juttu - Dante, Alaba, Mandzukic olid mänginud Bundesligas mitu hooaega. See on väga suur vahe. Ja Özili vere kohta märkuse tegemine - coman! Mina arvan, et Özil oleks kõige riskivabam kulutus - ei Götze ega Bale pole selles kategoorias, et nad 100% õnnestuks Bayernis. Tõenäoliselt ei tekiks kummalgi probleemi, aga Özil on Schalke ja Werderi kogemusega pluss täiesti tipp tier klubi kogemusega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Palju mitteadekvaatset juttu - Dante, Alaba, Mandzukic olid mänginud Bundesligas mitu hooaega. See on väga suur vahe. Ja Özili vere kohta märkuse tegemine - coman! Mina arvan, et Özil oleks kõige riskivabam kulutus - ei Götze ega Bale pole selles kategoorias, et nad 100% õnnestuks Bayernis. Tõenäoliselt ei tekiks kummalgi probleemi, aga Özil on Schalke ja Werderi kogemusega pluss täiesti tipp tier klubi kogemusega.
      Ehwatwere ? Alaba mänginud enne Bayernisse tulemist BLis ? Tuli Bayernisse, tegi mõne paarimänguse hooaja Bayernis ja oli ühel hooajal laenul. Kuidas see on "mitu hooaega enne mängimine"?

      Ja no sorry, no disrespect towards BL, aga tahaks näha, et mõni Premieri tipus olev mees tuleks BLi ega saaks mängulises plaanis hakkama. Okei, keel ja kultuur ja suhted meeskonnakaaslaste mändežmentiga on teine teema muidugi, samas kui oled ikka tippmees, siis tuled ja paugutad (khm, kuulaks Ribery ja Robbeni BL kogemusest, kes esimesel hooajal särasid. Samas kui Gomez oli esiotsa üsna frustreeriv figuur vaatamata BLile). Özil oleks tõesti ilmselt üsna kindla peale minek, aga äkki räägite, miks Reali kaliibriga klubi peaks loobuma ühest oma parimast mängijast? Ja 100% õnnestumine. Eh, mõtle ikka veel. Ükski selline üleminek pole 100%.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ehwatwere ? Alaba mänginud enne Bayernisse tulemist BLis ? Tuli Bayernisse, tegi mõne paarimänguse hooaja Bayernis ja oli ühel hooajal laenul. Kuidas see on "mitu hooaega enne mängimine"?

        Ja no sorry, no disrespect towards BL, aga tahaks näha, et mõni Premieri tipus olev mees tuleks BLi ega saaks mängulises plaanis hakkama. Okei, keel ja kultuur ja suhted meeskonnakaaslaste mändežmentiga on teine teema muidugi, samas kui oled ikka tippmees, siis tuled ja paugutad (khm, kuulaks Ribery ja Robbeni BL kogemusest, kes esimesel hooajal särasid. Samas kui Gomez oli esiotsa üsna frustreeriv figuur vaatamata BLile). Özil oleks tõesti ilmselt üsna kindla peale minek, aga äkki räägite, miks Reali kaliibriga klubi peaks loobuma ühest oma parimast mängijast? Ja 100% õnnestumine. Eh, mõtle ikka veel. Ükski selline üleminek pole 100%.
        100 protsenti pole siin maailmas miski kindel, aga kui üldse peaks mainima praegu ühe hüpoteetilise lollikindla ülemineku(Vältides Ronaldo Florasse stiilis üleminekuid), oleks see just Özil Bayernisse.

        Kommentaar


          Alaba laenuhooaeg Hoffenheimis oli kogu aeg põhis ja üks tähti kogu hooajal. Arvestades, et mees tuli Austriast, siis on see tema jaoks enam kui küll. Mul ei ole ka kahtlust, et mängulises osas Bale-l või mõnel teisel tippliiga ässal probleeme tekiks, aga ma ei räägi mängulisest küljest. Sel tasemel on ikka palju peast kinni.
          Tänased artiklid Dzeko to Dortmund, Lewa to Bayern ja Gomez to Atletico siiski vihjavad poolakale.
          Aga nagu ikka on tegemist väga kollase materjaliga.

          Kommentaar


            Özili kohta veel niipalju, et tõenäoliselt ei annaks Real teda mitte mingi hinna eest ära, piisavalt noor ja kvaliteeti kõvasti ning potentsiaali samuti. Bale kohta enda poolt nii palju, et ei sooviks ka, Bayern on nagu eelnevalt mainitud, suhteliselt hästi komplekteeritud meeskond ja igale kohale mitu head mängijat juba hetkel olemas. Samas kui tuleb, siis tuleb, poleks midagi selle vastu, aga sel juhul ootaks, et Robben tehtaks rahaks, sealt hakkaks kuhjaga probleeme tulema mänguminutite puuduse jms näol.

            Täna siis Emirates'il Arsenal, ootaks võitu ja clean sheeti.

            Kommentaar


              Ohohhooo... mänguni natukene üle kahe ja poole tunni

              Tükk aega juba mängu oodanud, minu ennustus oleks 0:2 Emiratesil. Kui vaadata Bayerni kvaliteeti ja vormi ning võrrelda seda Arsenali omadega, siis ei tohiks viigiga leppida, isegi võõrsilmängus mitte.

              EDIT: vaatasin Triobetist huvi pärast ka koefe...

              1X2 oleks Bayerni võit 1,9, viik 3,55 ja Arsenali võit 3,95.

              Aga fun factid tulevad altpoolt -
              Handicap 1:0 (ehk siis üks värav edumaad Arsenalile) koef on endiselt väiksem kui Arsenali võidu koef (ehk siis konkreetse näitaja väärtus 3,35).

              Ja esimese väravalööja koefides on kõigepealt kaks Super Mariot ja kolmas Robben ( ), ning veel - isegi Bayerni kolmanda ründaja (ehk Pizarrot) peetakse tõenäolisemaks kui Arsenali kahe esiründaja (Giroud, Lolcott) võimalust skoor avada.

              Kommentaar


                Pizarro Münchenis.

                Kommentaar


                  Koosseis nagu viimasel ajal kombeks:

                  Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martínez, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Ribéry - Mandžukić

                  Pink: Starke, Rafinha, Luiz Gustavo, Tymoshchuk, Shaqiri, Robben, Gomez

                  Kommentaar


                    Krooooooooooooooooossssssssssssss:
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      KROOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSS: Milline löök
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Poolajaks 2:0 ees ja Mandzukicil jäi väga napilt 3:0 löömata. ainuke halb asi, et Schweinstaiger peab järgmise mängu vahele jätma. Peaasi, et nüüd Dante ja schweinsteiger kaardita pääseksid. Ootaks seekord Juppilt enne 80. minutit vahetusi, et mitte veel ühe mängukeeluga riskida.

                        Kommentaar


                          Minu meelest Bastiani kaart pigem positiivne kokkuvõttes. Aga selliseod mänge vaadates saan ma tegelikult aru, milline Bayerni võimekus on.

                          Kommentaar


                            Düüd, su link on aegunud signatuuris. Robben... Pole vaja.

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg väga meeldiv, Manduzkic oleks võinud kolmanda ka ära panna, siis oleks rahu majas

                              Kommentaar


                                See on küll rohkem selline men vs boys heitlus. Esimese pooltunniga oli selge, kes siit paarist edasi läheb.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X