320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
    Miks on Barca mäng südant pahaks tegev ? Sp , et nad mängivad maailma ilusamat jalgpalli ? Sa oled ikka veits lihtne peast...
    Eks ilu on vaataja silmades.. Aga Barcelona jaoks peaks vist olema mingi teine teema... Asjast ka, Mülleri selle hooaja minekut arvestades tahaks pigem teda äärel näha ja jätaks Robbeni teise poolaja lisakäiguks. Ribery teises ääres ja Kroos AM.

    Kommentaar


      Roma fannid Juventuse poolt???? Wow, te pole vist isegi mingid televaatajast Roma fännid seal. Lol Itaalia liiga, pühitakse niimoodi minema kahes mängus. PS HSV tõmbaks vabalt koti pähe Romale AINEC.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Roma fannid Juventuse poolt???? Wow, te pole vist isegi mingid televaatajast Roma fännid seal. Lol Itaalia liiga, pühitakse niimoodi minema kahes mängus. PS HSV tõmbaks vabalt koti pähe Romale AINEC.
        Kui sa ütleks mis su lemmikmeeskond on, siis ma postitaks siin kohal youtube video , kuidas AS Roma sellest saastast üle on sõitnud, aga kuna sa seda ei avalda ja oled mingi anonüümne Bayerni fännide tallalakkuja siis ma ei oska sulle midagi rohkemat vastata. Ja üleüldse, aitab täna sellest "mees otsib meest" teemas hängimisest, süda läheb sellest gay kogusest väga pahaks. Oodake mängu tulemus ära ja siis peame dialooge edasi...
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Roma fannid Juventuse poolt???? Wow, te pole vist isegi mingid televaatajast Roma fännid seal. Lol Itaalia liiga, pühitakse niimoodi minema kahes mängus. PS HSV tõmbaks vabalt koti pähe Romale AINEC.
          Esiteks, kas sa arvad et peeneid ingliskeelseid lühendeid kasutades paistad sa intelligentsem välja? Ei...

          Teiseks, Juventus on Itaalia klubi ja loogiline et ma toetan neid, ERITI kui mängitakse kõige inetuma liiga kõige inetuma meeskonnaga. Mis seal ebaloogilist?

          Lolwut väga campvärk ma ütleks STFU ROFLMAOD ja asjad otsa ka veel.

          Itaalia liiga > > > Saksa liiga. AINEC.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Juventus > > > Bayern

            Kommentaar


              Bayerni fännid, palun jinxige rohkem. Count & co muidu võidab.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Bayerni fännid, palun jinxige rohkem. Count & co muidu võidab.
                Saksamaa alafoorumi poisid pole kunagi siin suured jinxijad olnud. Ja kui te peate end foorumilahingu võitjateks, siis andke minna ja see on tore. Bayerni fännina lihtsalt ei viitsi plõksida ennem mängu - siililegi selge, et tuleb väga toores lahing, mille võitjat ei oska kummagi meeskonna fänn v.a. AS Roma ennustada. Ja raisk, oleks kodulinnas hetkel, vaataks seda mängu ilmselt sõbralikult herr countiga koos - oleks lõbusam.

                PS! Siinkohal tuletan meelde kunagist interi finaali, mille järgselt (ja eelnevalt ka siin foorumis) count oli interi lipu põlema lubanud panna. Sita videokunstnikuna raisk suutsin selle kuldaväärt materjali panna kettale, mis järgneva nädala jooksul ää suri, aga raisk. oli väärt. seega kütke edasi, itaalia poisid.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Mängu ajal ei aita sind need tabletid ka mitte, situd täis ennast nagu terve selle vääraka klubi mängijadki keda te fännate.
                  Mine puhka nyyd natuke debiilik
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kuskil peavad ju sohilapsed saama end välja elada...

                    Kommentaar


                      Algkoosseis paigas!
                      Neuer; Lahm, Boateng, Dante, Alaba; Luiz Gustavo, Schweinsteiger; Müller, Kroos, Ribery; Mandžukic.

                      Kommentaar


                        Minu andmetel selline algkoosseis ja pink

                        Bayern: Neuer, Dante, Van Buyten, Lahm, Ribéry, Müller, Alaba, Luiz Gustavo, Schweinsteiger, Kroos, Mandžukić.
                        SUBS: Starke, Boateng, Robben, Shaqiri, Tymoshchuk, Pizarro, Gomez.

                        Kommentaar


                          Soccerneti avalehel avaldatud uudis paigutab Boatengi nii põhikoosseisu, kui varusse

                          Kommentaar


                            Kevin-Prince üleöö laenule tulnud ?

                            Kommentaar




                              27sek!
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Ai kurat, Kroos vast vigane, kahju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X