320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tuleb küll ju deutsch
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Elame näeme kaua ta meil ka vastu peab.
      4aastat Bayernis...ei usu. Peale esimest trenni paneb Ribery molli ja vsjo.
      Palju jõudu talle!

      Kommentaar


        Ma ei kommenteeri hetkel teemat, vaid viimase postitaja nime. Hea film on D.E.B.S. - respect ühesõnaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma ei kommenteeri hetkel teemat, vaid viimase postitaja nime. Hea film on D.E.B.S. - respect ühesõnaga.
          Pole isegi kuulnud sellest, aga ok

          Kommentaar


            Mulle jättis Guardiola sümpaatse mulje oma esimesel Bayerni pressikonverentsil. Ma polnud teda varem kunagi sellise pilguga jälginud. Positiivne on ka see, et ta ütles et ta ei hakka tegema muutusi süsteemis ja mängujoonises lihtsalt muutuste pärast, kui temalt küsiti mis süsteemiga mängima hakatakse ja võrdlust Barcaga. Nüüd on siis Bayernil lõpuks peatreener, kes iga mängu ajaks ülikonna selga paneb.

            Ääremärkusena, et Rummenigge andmetel pole Gomezi eest ametlikke pakkumisi tehtud ning ta alustab kolmapäeval koos teistega treeninguid.

            Kommentaar


              Jupp kandis ka ülikonda.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                van Gaal oli ka ülikonnas minu meelest. Tegelt ei mäletagi treenerit, kes poleks olnud. Klinsmann oli lihtsalt valge särgiga, aga samuti soliidne.

                Kommentaar


                  Kõik on kandnud ülikonda aga mitte iga mäng. Ja Saksamaal talvel vist on natuke külm ülikonnaga.

                  Kommentaar


                    See oli küll pool naljaga öeldud. Aga enamustel Bundesliga mängudel olid nii van Gaal kui ka Heynckes dressidega (kuigi van Gaal oli ka päris palju ülikonnas). Samuti nagu Klopp dortmmundi puhul. Samas nii palju kui olen Barcelona klippe näinud, on Pep alati ülikonnas olnud. Ega tegelikult pole see üldse tähtis teema.

                    Kommentaar


                      Aga vähemalt tõmbasid teemas mingi sae käima.
                      Tähtis või ei.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar








                        Kommentaar


                          Väga viks vaatepilt.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Soliidne treener soliidses klubis väga soliidsel staadionil
                            FC Bayern München!

                            Kommentaar


                              Pakun, et Guardiola treblet ei võida mis oleks ikka ulme kui võidaks, kuigi päris nulli ka ei tohiks/tahaks sellise mansaga ikkagi jääda mis oleks totaalne põrumine.
                              Kindlasti loodan, et Chelseale tehakse tuul alla "kättemaksuks" ja ka Bundesliiga peaks ikka prioriteet olema, samas jällegi oleks huvitav kui keegi kolmas klubi ka nüüd kõrgesse mängu tõuseks ja nende vahel oleks rebimine tiitlile põnevam kui mullu. CL-is suuri panuseid väga ei julgeks teha, kuigi väga mega tunne oleks see teist aastat järjest võita . Ka klubide MM-i pole alati võimalust võita, nüüd on.
                              Edu siis uuele treenerile!
                              Muide, on kellegil infot, kes siis abitreeneriks võib saada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                                Muide, on kellegil infot, kes siis abitreeneriks võib saada?
                                Bayerni koduleht väidab, et Domenec Torrent ja Hermann Gerland. Millegipärast see info ainult saksakeelsel lehel http://www.fcbayern.telekom.de/de/ma...c15d79598ce1bf

                                Edit: Siiski ingliskeelsel lehel on info artikli kujul http://www.fcbayern.telekom.de/en/ne...c15d79598ce1bf

                                Kommentaar

                                Working...
                                X