320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aa. eile treeniti ju nii Bayernis


    edit:
    ja Robbeni gol:
    (warning - mingi 8mb)

    jaaa kaks null:
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      neuer supertõrjed. 3-1 ja rekord olemas
      Mia san mia

      Kommentaar


        No tsiisas. Mida te hädaldate? See oli ju ette teada, et Venemaal tuleb raske mäng, kus praaki on palju ja mänguilu vähe. Kõige tähtsam oli saada võit ja see ka saavutati. Kümnes järjestikune võit CL-is võeti ka. Alagrupi I koht ka olemas. Mina olen jumalast rahul.
        Mängust... Kaitse oli kohutav. Boateng juba mitmes mäng järjest laseb korraliku kala läbi, tema päästis ainult Honda saamatus. CSKA oleks võinud vabalt viiki mängida või võita, õnneks võimalusi nad peale pendla ära ei löönud. Rafinha oli ka alla arvestust. Täna peab kiitma ründeosakonda - realiseeriti korralikult.
        Loodetavasti Lahm võeti välja, et mitte riskida suurema vigastusega. Ei taha mõeldagi kui ta ka nüüd kaputt.

        Nädalavahetusel tabeli punane latern Braunschweig.

        Kommentaar


          Kaitses olid kõik väga ebakindlad, aga see tuleb panna kehva platsi ja kohutava ilma arvele.
          Alaba, kes tavaliselt on väga kindel, oli hooletu. Boateng boatengiks, nii väga silma ei jäändki, aga Dante oli küll kehv. Boateng vs Itaalia oli tegelikult üpris hea, sesmõttes, et päris maha teda ei kannaks. Dante üritab liiga palju tõmmata ja fancy play'd minu arust teha. Rafinha, mnjah, ei taha teda kommenteerida, kõik teavad, mis temast arvan. Rünnakule siiski lülitus täitsa okeikalt & midagi konkreetselt ära ei munanud. Kaitsefaasis jääb minu arust siiski liiga kehvaks.
          Thiago sekkus ka varakult, on veel tippvormist kaugel, teeb küll oma firmamärki üleasted+kehapete hästi, aga plahvatuslik jõud või see esimene samm on veel aeglane, ruumi on Kroos jagas passi väga kenasti, pole mitte midagi öelda. Ülemine osa oli ka korralik, löödi omad ära.
          Muide, debüüdi tegi ka 18-aastane Julian Green!

          Kommentaar


            Vähemalt järgmised 2 mängu peab ilma Lahmita hakkama saama.

            Kommentaar


              Saab ka, sest Thiago on valmis 90 minutit mängima, võib arvata. Vakra kaitsjate ette ja Thiago Kroosi kõrvale. Järgmine pauk Braunschweigi vastu on lebo ja teine oleks siis Klavan - lebo #2
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                No jah, nad suht sarnase näoga eemalt.
                Kolarov on ka seemnete ligi pääsenud - räägib teine midagi City võimekusest Allianzil võita. Viiki ehk veel aga Bayern pole Spurs, mille mängijad oma etteaste peale keset mängu oksendavad.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Täna 16:30 vs Braunschweig. Tuleb tegeleda täna ka striimi otsingutega.

                  Neuer

                  Rafinha-DvB-Dante-Alaba

                  Martinez

                  Müller-Kroos-Thiago-Robben

                  Götze

                  Pink: Starke - Mandzukić, Kirchhoff, Boateng, Contento, Hojbjerg, Green

                  Kommentaar


                    Tänane mäng siis jälle näitas kui oluline on Robben, viimased kolm mängu fantastilises hoos.. peaks vist lõppema siinsed "müüge maha" jutud.
                    Kui keegi leiab gifi Neuer-Alaba imelisest kaitsetööst oleks ka tänulik

                    Kommentaar


                      Väravad siis ka tänasest:





                      Kvaliteet pole just parim, aga mingi pildi peaks ette saama.

                      Selle mänguga tõusis Robben statistikat võrreldeskõige tulemuslikumaks mängijaks ka - selle hooaja ametlikes mängudes 12 väravat + 10 assisti. Ribery'l 9+7, Mülleril 13+8.

                      Kommentaar


                        Kavatsetud tähistamine õnnestus imeliselt Robben...



                        PS see põlvedel libistamine võib tegelikult kurvalt lõppeda. Nii mõnigi mees on nii vigastada saanud. Kasvõi Solskjaer 99 CL finaalis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Kavatsetud tähistamine õnnestus imeliselt Robben...



                          PS see põlvedel libistamine võib tegelikult kurvalt lõppeda. Nii mõnigi mees on nii vigastada saanud. Kasvõi Solskjaer 99 CL finaalis.
                          Juhtub ka parimates peredes aga koomiks oli küll vaadata
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                            Tänane mäng siis jälle näitas kui oluline on Robben, viimased kolm mängu fantastilises hoos.. peaks vist lõppema siinsed "müüge maha" jutud.
                            Kui keegi leiab gifi Neuer-Alaba imelisest kaitsetööst oleks ka tänulik
                            Nuh kes sellist juttu ajas on ilmselgelt v6hik,aga hetkel ei viitsi sobrada varasemaid postitusi. Tänane teine värav tüüpiline Robbenlik värav ja nuh ju unustati ära,et Robbeni firmalöök tuleb sellise kohapealt Teine poolaeg oli muidugi täiesti igav ja faililik.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Kommentaar





                                Alaba imeline save.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X