320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle hakkas silma, et esimesel poolajal olid Robben ja Götze väga tihti koos paremal ärrel, mis jättis Alaba vasakule praktiliselt üksi. See tekitas ka paar ohtlikku olukorda arsenali kontrate ajal.
    Saksa kommentaator rääkis, et kohe pärast Arsenali punast saatis Pep Rafinha sooja tegemea. Tõenäoliselt teisel poolajal Martinez välja ja tema sisse. Teise vahetusena pakuks Müller - Mandzukic. Arsenali kaitse on praktiliselt kõik kõrged pallid Mandzukici eest ära võtnud.

    Edit: hoopis Boa välja ja Rafinha sisse.

    Kommentaar


      Muidugi on Alaba pennust kahju, kuid tundus, et Arsenalile tehti liiga küll.
      Ja ette oli näha, et ta eksib.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Minu tema 7 aasta tagune lemmikmängija on teil ikka päris viisakaks kasvanud.

        Kommentaar


          nooo krt, siililegi selge, et tegemist higiga ja Sanga ikka kõvasti eemal. Aga hea katse....
          Gunner since 97

          Kommentaar


            Algselt postitas manni Vaata postitust
            nooo krt, siililegi selge, et tegemist higiga ja Sanga ikka kõvasti eemal. Aga hea katse....
            higi see küll pole, aga sagna pihta vb ei saanud tõesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Mul Kroosist täiesti ükskõik, pole kunagi eriline fän olnud ning ei pea teda mingiks asendamatuks lüliks.
              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Seda enam, et nüüd on olemas Thiago, kes parem kui Kroos.
              Nice dudes

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Müller päästis õnneks täielikult pettumust valmistavast tulemusest. Kroos oli täna väga hea, jättis Thiago selgelt oma varju. Btw andke talle see 8 miljonit.

                Kommentaar


                  Olemas kah. Teine poolaeg oli juba enamvähem see mis ta olema pidi ja näitasime kes on boss. Arsenal saab oma Premium liigaga edasi tegeleda rahus nüüd.
                  Ciao

                  Kommentaar


                    Kroos: Täna olen MotM, teistel päevadel olen ma asendatav.

                    Kommentaar


                      Minul tänasest mängust väga kahetised tunded. Mängu algust nähes mõtlesin, et ka viik oleks hea tulemus Emiratesilt. Esimesed 40 minti oli väga kõva andmine ja Arsenal väärinuks ühte väravalt kindlasti, kuid Manuel Neueri fantastilised tõrjed hoidsid meid pinnal. Arsenal mängis kuni punaseni väga ilusat jalgpalli ning Bayernil olid suured raskused. Peale seda läks see mäng nagu arvata oli täiesti ühte auku. No kohe räigelt närvi ajas see lambipassing, nagu kvadraati mängiti ning Arsenali mehed olid sees. Hea, et meil ikka sellise kuldse jalaga supersnaiper nagu Kroos on. Need Toni kriitikud ujuge nüüd pinnale. Xavi vol2 oli täna täiesti jama. Väravat nagu ei näinudki.



                      II poolaeg oligi äärmiselt frustreeriv. Ma saan aru, et CL on ainult 1 mäng ning tuima jalaga veeretatakse lõpuni. Aga II mäng on ka veel. Muidugi on Arsenali seis jälle hapu nagu eelmine aasta II mängu eel, aga nad suutsid ajada selle edasipääsemise ikka nugade peale. Vedas, et Tommy selle teise ära lükkas.
                      Ahjaa Ribery-st oli ka täiega puudust. Mäng toimis enamasti Robbeni poolel. Götze äärel väga hästi ei toiminud. Ta lihtsalt on sellist tüüpi mängija, et murrab keskele. Lisaks ei osanud ta kahjuks ära kasutada Alaba overlappe nagu seda teeb briljantselt Franck. Loodetavasti on prantslane kordusmänguks tagasi.

                      Mängu parim. Krt, raske valida. Terve tiim peab Neuerile pärast mängu ühe pika pai tegema. Kroos samas jagas neid õhust sööte ja diagonaale millimeetritäpsusega. Ka penalt tuli tema osavast söödust. Nii jätkates istub Özil Brasiilias pingil.



                      E: Ma ei saanud sellest aru, et özilile antakse jala taha panemise eest pennal ja teises otsas sama asja eest Müllerile ei anta.

                      FCBayern set a new ChampionsLeague record tonight (since detailed stats were taken in 2003/04) with a pass accuracy of 94.6%.
                      Passide arvuks märgiti kokku 863.

                      Kommentaar


                        Krt, Müller ajab mind ikka naerma praegul, mees suudab liiga mängude ajal ikka nii närvi ajada oma kohmakate palli puudetega ja siis tuleb mees CLi lõpu minutitel ja lööb värava.. ei lahe Neuer näitas siis miks mees aasta väravavaht on, hoidis meid mängus ja mina panekski ta tänaseks parimaks mängijaks, Kroosi ette. Jään tulemusega rahule, ikkagi võit võeti ja nüüd tuleb Allianzil külma närvi säilitada ja ise mehed olla. Kuigi Arsenali ma ei alahindaks, sest meeskond on näidanud, et suudavad asja muuta.
                        Ja noh Alaba kaitseks veel võib õelda, et ega sedasi oodates penaltit lööma minna pole sugugi kerge.
                        Kroosile palka juurde palun! sellistes olulistes mängudes on mees väga hea, keskvälja parim täna, teadagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          Nice dudes
                          Yeah. What all can be said on one game.

                          Aga paljud on siin vist peetusega. Või noh, mis vist... Kõik ei pea kiilakat ja viripilli kummardama.

                          Tulemus pidanuks julgelt 4-0 Bayernile olema. Edvistamise asemel tuleks lööke sooritada kastis tihemini.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            http://gfycat.com/InfatuatedRipeCooter

                            http://gfycat.com/SplendidSpectacularClownanemonefish

                            https://mediacru.sh/VfI8MTBKrZl0

                            http://gfycat.com/EducatedDevotedBedlingtonterrier

                            natuke olukordi kah.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Mina näiteks ei olnud mänguga täiesti rahul, esimeste 10 minuti põhjal oli küll selline tunne, et tra siit ei saa küll midagi head tulla. Ox on ikka meeletult kiire ja oli kohe ka teravust loomas. Kui Özil penalti teenis ja seda lööma läks, siis ma olin suht kindel, et Manu toob selle ära, eelnevalt ka see aasta on Özil ühe sarnase plönni löönud ja noh, arvestades viimase aja Özili vormi, siis ei tahtnud eriti uskuda, et see kuidagi väravas võiks maanduda. Poolaka punane tundus küll väga kergelt antud, penalt + kollane max, aga noh, fortuuna naeratas jälle Alaba läks lööma ning tavaliselt kindel mees, seekord põrutas mööda, oleks Müller mängus tol hetkel olnud, siis oleks vast Toomas seda lahendama ka läinud. Ei ole olnud eriline Kroosi pooldaja ning palju teda kritiseerinud ning ehk ka ebaõiglaselt, kuid see mäng oli ta lihtsalt fantastiline, need söödud ja 2 fantastilist lööki, millest üks maandus ristakas ja teine postis, millised spinnid neil löökidel sees olid, dear god.. Mainimata ei saa jätta ka Neuerit, kes näitas noortele saksa väravavahtidele, et niipea Nationalmannschafti väravasse kellegil asja ei ole. Thiago oli täna pisut vaikne, kuid mingite rumalustega samuti hakkama ei saanud. Samuti tahaks kiita Lahmi, kes on ikka täielik boss, mulle ennem rahu ei anna, kui see vend mingi individuaalse tiitli kätte saab. Täna tasuks näiteks 2 assisti, "the complete player".
                              Üldiselt on Arsenalist veidi kahju, ma ei ütleks, et Bayern nii palju parem oli, st et ennem punast oli asi päris lahtine ning Arsenal jõudis päris ohtlik olla. Edasipääsu veel täiesti kindlaks ei pea, kuid väga suur samm on tehtud.


                              MOTM läheks siiski Tonile, kuid Neuer/Lahm kandideeriks ka tugevalt sellele. FLOP tõenäoliselt Özil, kelle kaitsetegevus on allapoole igasugust arvestust, isegi Eesti meistriliigas oleks see allapoole arvestust. Samas Özilist võib aru ka saada, Premmis ju mingit talvepuhkust vms pole ning härra pole sellise koormusega harjunud, samuti ei ole talle Wengeril väga vahetust võtta, ehk Rosicky. Järgmine hooaeg ehk ootaks temalt juba selliseid sooritusi, mida ta Madridis näitas. Eks aeg on targem ning võibolla tuleb juba järgmiseks mänguks uus Özil platsile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                .. Mainimata ei saa jätta ka Neuerit, kes näitas noortele saksa väravavahtidele, et niipea Nationalmannschafti väravasse kellegil asja ei ole. ....
                                Kuniks ühel õnnetul momendil habet ajades odekolonnipudeli põrandale pillab .......
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X