320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Huvitav, kas Josep saadab homme BVB vastu ka pooled reservide härrased? Oleks lisaks sellele ülim aeg sirgjoonelisemat mängu treenida. Aga mõttetu on loota seda.
    Lugesin mingit artiklit, mis vastupidi spekuleeris, et Klopp roteerib mehi tulevase karika poolfinaali valguses aga Pep pidi korraliku koosseisu platsile panema.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Ma ise pakun umbes sellist koosseisu:
      Neuer - Alaba, Martinez, Boateng, Rafinha - Schweinsteiger - Götze, Kroos, Hojbjerg, Robben - Pizarro

      Kommentaar


        Reali vastu oleks loogiline, kui Lahm on RB kohal.
        Kuid olen märganud, et kui Lahm mängib DM kohal, siis on mäng palju kiirem, atraktiivsem, ohtlikum vastasele jne.
        See on selline medal, millel on kaks poolt .. :S

        Kommentaar


          Arvan ka ,et Real parim loos,mis tulla võis,bussiparkimist poleks küll tahtnud näha,sest nagu aeg näitanud ei sa me väga hakkama.Usun et kui tuleme tagasi 1-2 on suurepärane ja värava kodus löööme nagunii100%.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Kõlab prolly väga totralt, aga parim draw IMO.
            No keeleliselt kõlab see ikka väga totralt jah, emakeelepäev oli ju äsja
            Muidu sisu osas olen nõus, Real on parim loos, teised kaks las madistavad bussidega parkimisplatsil.

            Kommentaar


              https://www.youtube.com/watch?featur...&v=0vKJPMpCmSg

              Kommentaar


                See video sobiks paremini ManU teemasse.

                Dortmundi vastu alustame täna nii:

                Neuer

                Rafinha-Martinez-Dante-Alaba

                Lahm-Schweinsteiger

                Robben-Götze-Ribery

                Mandzukic

                Pink: Pizzarro, Kroos, Müller, DvB, Höjbjerg, Boateng, Raeder

                Meie mees Robert paraku pingil. Huvitav kuidas teda tervitatakse täna?

                Kommentaar


                  Pole üldse mänguga rahul.Pallihoidmine on tore, aga see ei anna meile võitu kui me kaotusseisusu jääme. Ootaks äärekaitsjaid ikka äärtel mängimas näha ja sirgjoonelisemat jalgpalli, kui selle jaoks võimalus tekib. Samas, järsku see Pepi taktika, et Reali segadusse ajada Veel väiksed märkused: Mängijad tunduvad kuidagi tõrksad ja tujutud olevad.
                  PS! Tahaks näha Pepi söödumängutaktikat ja Juppi sirgjoonelise, jõulise mängu taktikat kokkupanduna.

                  Kommentaar


                    Raeder mängu? Oli Manuelil midagi viga või niisama lasti mängida?

                    E: Nojah, Raeder.

                    Kommentaar


                      pep solgutab riberyt ja robbenit seisame ju... gg ok tegelt point lihtne pole vaja Reali nuhkidele oma õiget mängu näidata.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Fakk see tiki-taka ajab mind närvi juba, kuradi Pep...

                        Kommentaar


                          Omavahel ainult söötes mänge ei võida, äärekaitsjate keskele saatmine, et rohkem sööte saada ei ole õige lahendus. Meestel on see kirg kadunud, mille pealt eelnevalt mänge võidetud ja domineeritud.
                          Kui täna niimoodi, või veel hullemini pähe saame, siis loodan, et Pep istub kodus maha ja tuletab meelde miks Bayern hästi ja domineerivalt mängis. Kui ta selle on meelde tuletanud, siis peaks mängijatele ka teada andma mis nad tegema peavad ja seda mängukirge tagasi tuua. Oleks tore CL-i finaalis karikat tõsta ja veel rohkem ajalugu see hooaeg teha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                            Omavahel ainult söötes mänge ei võida, äärekaitsjate keskele saatmine, et rohkem sööte saada ei ole õige lahendus. Meestel on see kirg kadunud, mille pealt eelnevalt mänge võidetud ja domineeritud.
                            Kui täna niimoodi, või veel hullemini pähe saame, siis loodan, et Pep istub kodus maha ja tuletab meelde miks Bayern hästi ja domineerivalt mängis. Kui ta selle on meelde tuletanud, siis peaks mängijatele ka teada andma mis nad tegema peavad ja seda mängukirge tagasi tuua. Oleks tore CL-i finaalis karikat tõsta ja veel rohkem ajalugu see hooaeg teha
                            Mina arvan et see on Reali nuhkide jaoks lavastTUD mäng see tempo on nagu a klass vms
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Mina arvan et see on Reali nuhkide jaoks lavastTUD mäng see tempo on nagu a klass vms
                              Ma usun ka seda, aga vaadates ka Manu vastu mänge, siis see kirg on kuidagi kadunud mängijatest. Kui see kõik lavastuse osa, siis au ja kiitus Pepile

                              Kommentaar


                                Mehed, vähem kõvatamist ja rohkem respecti. Real peksis täpselt sama Dortmundi Bernal konkreetselt nurka 3-0, Bayern on põhikoosseisuga kodus kaotamas 0-3, sisuliselt on tegemist Berna Dortmundi koosseisuga.

                                Ja Pep on nüüd nii haige taktikageenius , et paneb 65 tonnise kodufännide armee ees oma põhikoosseisu kaotama Bundesliga derbys. Usutav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X