320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Basti-Javi combot tahaks küll lõpuks näha (algusest peale ma mõtlen). Oleks võinud võõrsil nii käituda ning Lahmi äärele panna (algkoosseis), äkki oleks esimene poolaeg teise pildiga olnud.

    Kommentaar


      Tänane koosseis Bremeni vastu. Seekord täielikku rotatsiooni ei ole:

      Neuer - Alaba, Dante, Martinez, Boateng- Schweinsteiger - Ribery, Götze, Müller, Weiser - Pizarro

      Pink: Raeder, Lahm, Kroos, Contento, Robben, Mandzukic

      See asetus on võetud Bundesliga lehelt, aga reaalselt võib ka teistmoodi olla. nt Weiser äärekaitses, Boateng ja Dante keskkaitses ning Javi keskväljal.

      Edit: Javi on keskväljal koos Schweinsteigeriga. Aga see on küll täiesti masendav, et praegu võib juba ükskõik kes Bayernile kontratest väravaid lüüa.

      Kommentaar


        Asi on kole. 1-2 poolajaks KODUS taga Werderi vastu.
        Hakkasin umbes 20 minuti pealt vaatama, Pizarro chip löödi joonelt minema, suurt muud rünnakult meeldejäävat ei olnud. Neuer eksis ja värav polnud kaugel, sulust lõid ühe veel, kaitse lekib nii et jube.. Rünne on samuti kehvapoolne, raske näha, et kuskilt ära tuleb, samas oleme varemgi teisel poolajal paremuse maksma pannud.

        Kommentaar


          Ptsi ma ütlen, Thiagot on vaja, see keskväli on nii aeglane ja ei suuda mitte kedagi ette võtta. Thiago teeb oma firmaka kehapette ja esimene vastane on mängust väljas, see omakorda tirib teisi mängijaid positsioonist välja ning tekib ruumi. Hetkel on meil seal Bastian, kes on possessioni ja kontrolli mõttes täitsa ok ning Kroos, kes on täpselt sarnane Bastiga. Kumbki ei suuda üksi ette võtta ning asja ära teha, kurb. Götzelt ootaks samuti rohkem, 8milli per year, mis toimub? Viimasel ajal lihtsalt nii kehv, et täiesti selgetel põhjustel istub pingil.

          Kommentaar


            Karussell tõmmati käima, 8 minutiga 3 väravat.

            Kommentaar


              Mäng aeti veidi kiiremaks ja kohe hakkas sahisema. Claudiolt 2, Bastilt header Lahmi senderdusest. Lahm tuli poolajal Weiseri asemele btw ja viies Robbeni esimese puute pealt, vahetas välja Dante.

              Kommentaar


                Täpselt selline mäng, mida oli enne Reali mängu vaja. Jäädi 2x kaotusseisu, aga suudeti tulla välja kenasti.

                * Ribery sai vajaliku värava kirja, et enesekindlust taastada. Peale mängu alguse ebaõnnestunud driblinguid oli jälle vana hea Fränk tagasi, kes UEFA Euroopa parimaks mängijaks valiti.
                * Pallivaldamine oli jälle kõrge, kuid seekord suudeti teha ka üle 20 pealelöögi. Löödi ka kastist väljaspoolt peale.
                * Nurgalöögist suudeti värav lüüa peale seda, kui see Madridis kuratteabmitmekümnestkornerist ei õnnestunud.
                * Kontrate pealt imeti jälle 2 tükki sisse.
                * Pep piinas Pizzarot 90 minutiga. Lõpus vanamees enam keskringi juurest lahkuda ei jõudnudki.
                * Lahm-Basti värav näitas ideaalselt, miks peab paremas äärekaitses alustama Lahm.

                Kommentaar


                  Minu jaoks oli see 2x kaotusseisu jäämine pigem muret tekitav võiks isegi öelda, et Bayernil tuleks vägagi murelik olla, kui lubatakse endale väljakukkumise äärel oleval meeskonnal kaks kolli lüüa, siis ei ole Reali vastu neil võimalustki... jah, kui löövad Realile ise 5 ja lastakse endale 1 lüüa ei ole veel hullu, kuid Real tase on ikka hetkel midagi muud, kui eelmise aasta Barcelonal.

                  Hoian pöialt Bayernile, kuid olen väga murelik, minu silmis on Pep selle meeskonna kauni mängu ära rikkunud.

                  Kommentaar


                    Meeskonna mäng on ilus aga igav, kuna ei tekitata palju võimalusi. Juppi Bayern oli etteaimatavam ja palju kiriemini rünnakule liikuv. Pepi Bayern ootab ilusti ära, et vastased tagasi jõuaksid, et siis positsioonirünnakut hakata aretama. Kas ma tõesti ütlesin positsiooniRÜNNAKUT? Mõtlesin positsioonisöötmist. Aga muus osas olen Pepiga rahul. Loota võib, et tuleval hooajal tuleb sirgjoonelisemat mängu ka. Muidu teavad kõik juba eos, kuidas meie vastu mängida.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Juppi Bayern oli etteaimatavam kui Pepi? Are you fucking serious right now? Juppi Bayern oli mitmekülgsus ise, rünnakul olime iga jumala kord ohtlikud. Kontrad, standardid, positsioonirünnakud. Pepi puhul kontraid pole ja standardeid mängitakse ka pigem lahti.


                      Üks hea uudis ka.


                      thiagy.jpg


                      light training esialgu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas v1per Vaata postitust
                        Minu jaoks oli see 2x kaotusseisu jäämine pigem muret tekitav võiks isegi öelda, et Bayernil tuleks vägagi murelik olla, kui lubatakse endale väljakukkumise äärel oleval meeskonnal kaks kolli lüüa, siis ei ole Reali vastu neil võimalustki... jah, kui löövad Realile ise 5 ja lastakse endale 1 lüüa ei ole veel hullu, kuid Real tase on ikka hetkel midagi muud, kui eelmise aasta Barcelonal.

                        Hoian pöialt Bayernile, kuid olen väga murelik, minu silmis on Pep selle meeskonna kauni mängu ära rikkunud.
                        Pole see real midagi nii ulmelist.. Lihtsalt kiiremini on vaja lükata, ning maast. Alles see oli kui Barca võõrsil neile 4 lükkas. Ja tegemist ei olnud selle hooaja parima Barcaga.. Seega võid omad järeldused teha. Bayerni jaoks on homme oluline see, et kohe algul uisapäisa rünnakusse ei tormaks ning kiirest vasturünnakust ühte kiirelt sisse ei imeks.

                        Real tuleb ilmselt esimesel 15-l minutil aktiivselt peale, et saada see võõrsil värav kätte. Kui Bayern selle ära kannatab ning seejärel hakkab ehitama, siis kõik ok. Ja tõesti, jätke vähemalt esimesel poolajal pikad pallid kasti äärmuslikuks variandiks, mitte põhijooniseks. Ramose-Pepe vastu hetkel nendega midagi teha pole.
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Mõtlesingi etteaimamatum. Kirjaviga. Minu paha.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            ootaks sellist algrivistust:
                            Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Schweini, Martinez - Robben, Müller, Ribery - Mandzu. Vahetused siis Götze, Kroos. Selline algrivi peaks aitama teravusele või siis Juppi stiili ellukutsumisele kaasa. Kuigi mulle meeldiks näha Kroosi väljakul, möönan et ta panustab kvaliteetsele pallhoidmisele ja on kindlasti parim possession based approachil ja tõenäoliselt ka kaugelt pommitamisel, ei mängi ta see hooaeg seda kohta, kus ta kõige parem on ehk siis CAM. Samas, kui 45+ minutil ei ole veel lahendust tulnud, tuleks käike muuta ja siin ilmselt Götze ja Kroos oleksid parimad võimalused taktikalise käigu vahetamisel.

                            Kommentaar


                              Mingi variant on veel, et Müller või Götze on false9. Samas oleks väga huvitav näha Pizarrot tipus, viimasel ajal vaatamata vanusele väga hea olnud ning ta suudab ka ründavat poolikut mängida. Intelligentne tüüp ning suudaks kindlasti kõvasti peavalu valmistada.
                              Nagu keegi eespool mainis, siis peaks minema false9ga peale, mängu võimalikult kiireks ajama ja maast söötu lükkama. Mandžukici vastu said Ramos ja Pepe eelmine kord brilliantselt hakkama ning teist korda ma enam ei üritaks. Samas me kõik teame, et Ramos ja Pepe on mingil määral ebastabiilsed ning kaarte koguvad kahepeale kokku ikka kõvasti. Kui suudaks vurri käima lükata ning nende seljataha palle mängida, siis peaks väga palju ohtlike olukordi tulema, mida mäng edasi, seda rohkem.



                              -----------------Neuer------------------
                              Lahm----Boateng-------Dante------Alaba
                              ---------Bastian------Martinez----------
                              Robben---------Kroos-------------Ribery
                              --------------Götze/Müller--------------


                              Muideks, täna peaks pingil olema ka Thiago, konditsiooni kohta veel täpselt ei tea, aga väidetavalt pidi olema võimeline mängima, kuid vormi kohal on suur küsimärk.
                              7 hours to go.

                              Kommentaar


                                Edu siis teile täna! Juhul, kui Chelseal õnnestub edasi finaali jõuda, siis eelistaks seal pigem teie satsiga madistada kui tolle teisega...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X