320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ribery siis selja tõttu MM-lt eemal. Mulle meeldib - saab puhata ja terveks ehk tulevaks hooajaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Ribery siis selja tõttu MM-lt eemal. Mulle meeldib - saab puhata ja terveks ehk tulevaks hooajaks.
      Igaljuhul positiivne, et teda kaasa ei võeta. Mäletan, kuidas 4 aasta tagusel MM-l Robben terve turniiri mängis vigasena süstide abil ja pärast oli pool aastat mängukõlbmatu.

      Kommentaar


        Ma arvan, et te ei räägiks sama juttu, kui ta Saksamaa koondises mängiks. Või oleksite sama sillas, kui Lahm, Schweini, Kroos, Müller, Götze, Boateng ja Neuer vigastuse tõttu MM-i vahele jätaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ma arvan, et te ei räägiks sama juttu, kui ta Saksamaa koondises mängiks. Või oleksite sama sillas, kui Lahm, Schweini, Kroos, Müller, Götze, Boateng ja Neuer vigastuse tõttu MM-i vahele jätaks?
          Noh, Dortmundi fännid peaks nüüd küll ju sillas olema, et Reus katki läks.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma arvan, et te ei räägiks sama juttu, kui ta Saksamaa koondises mängiks. Või oleksite sama sillas, kui Lahm, Schweini, Kroos, Müller, Götze, Boateng ja Neuer vigastuse tõttu MM-i vahele jätaks?
            Ikkagi viimane MM oleks see tal olnud suure tõenäosusega, selles mõttes kahju tõesti. Oleks isegi olnud huvitavam Prantsusmaa mänge jälgida. Aga hea, et teda vigaselt ka solgutama ei hakatud..

            Kommentaar


              Väidetavalt on Real huvitatud Toni Kroosi teenetest, Kroosi agenti olla viimaste nädalate jooksul koguni 3x Madridis nähtud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Väidetavalt on Real huvitatud Toni Kroosi teenetest, Kroosi agenti olla viimaste nädalate jooksul koguni 3x Madridis nähtud.
                Ei kujuta ette küll, miks, keskel Madridistadel ju valikut küll, ka Kroosi positsioonil.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Ei kujuta ette küll, miks, keskel Madridistadel ju valikut küll, ka Kroosi positsioonil.
                  Bayerni teemas on sellist küsimust muidugi kummaline tõstatada. Täidetud kohtade ületäitmine on siin piisavalt selge. Ja kui vaadata Reali minevikku, siis on varemgi suuri nimesid pingile ostetud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Mandzu siis lahkub?

                    Kommentaar


                      Tundub nii, et Mandzukici minek on kindel. Väidetavalt oli ta seda juhtkonnale juba 8. mail teatanud. Kui ta nüüd MM-il paar head mängu teeb, siis 20+ miljonit on täitsa reaalne.



                      Pep on vahepeal Berliinis protestil osalemisega tegelenud:

                      Kommentaar


                        Jube kahju Mandzu teemast. Mõelda, et vend rügas igat pidi tööd teha ja käis kaitses ka abiks. Väga kahju, kui lahkuma peaks.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Teeb minekut jep.
                          Ütles, et Guardiola on hea coach ja juhtkond on hea, aga Pepi mängustiil ei sobi talle.
                          Loodan, et saame ta eest mõnusat 25milli, mitte nagu Gomeze eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rauntšik Vaata postitust
                            Teeb minekut jep.
                            Ütles, et Guardiola on hea coach ja juhtkond on hea, aga Pepi mängustiil ei sobi talle.
                            Loodan, et saame ta eest mõnusat 25milli, mitte nagu Gomeze eest.
                            Muidugi jah, veider on väita, et see stiil talle ei sobi, kui lõi hooajaga 26 väravat.
                            Siin mulle tundub, et Mariol on vähemalt sama palju süüd kui Pepil - ega Robben, Ribery, Swaini ei tahaks ka vb nii tiki-takat mängida, aga kui see on treeneri filosoofia, siis tuleb endast anda parim ja pingutada, mitte jonnida. Aga eks üks faktor on ka Lewa lisandumine, ma ei usu, et Mandzu siis oleks jonnima hakanud, kui ta poleks juba tajunud, et järgmisel hooajal hoopis teist viiulit mängib...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Muidugi jah, veider on väita, et see stiil talle ei sobi, kui lõi hooajaga 26 väravat.
                              Siin mulle tundub, et Mariol on vähemalt sama palju süüd kui Pepil - ega Robben, Ribery, Swaini ei tahaks ka vb nii tiki-takat mängida, aga kui see on treeneri filosoofia, siis tuleb endast anda parim ja pingutada, mitte jonnida. Aga eks üks faktor on ka Lewa lisandumine, ma ei usu, et Mandzu siis oleks jonnima hakanud, kui ta poleks juba tajunud, et järgmisel hooajal hoopis teist viiulit mängib...
                              Ma ise olen ka selle peale mõelnud, aga kui Mandzukic tuli omal ajal, siis oli tal Gomez ees. Kas ta siis oli nii kindel, et suudab Gomeze kohe esiründaja kohalt ära tõrjuda? Sellisel juhul oleks ta võinud proovida ka Lewaga konkureerida.



                              Uudis: Väidetavalt on Müller ja Lahm oma lepnguid pikendanud vastavalt kuni 2019 ja 2018.

                              Kommentaar


                                Müller ja Lahm peaksid siis olema jah nüüdseks kindlalt lepingut pikendanud. Lahmi koha pealt ilmselt ei olnud küsimustki, õnneks nüüd on selle va meeskonna hinge küsimus ka lahendatud.
                                MIA SAN MIA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X