320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, Lahmi otsustes pole ma kunagi kahelnud. Thomas siin vahepeal ütles, et ei tea kas ta ikka Bayernis ka tulevikus tähtsat rolli mängib, aga õnneks ei midagi üllatavat. Lahmil leping aastani 2018 ning Mülleril 2019. Alguses kui Bildist vaatasin, et Bayern pikendas lepinguid kahe megastaariga, mõtlesin et jonnivale Kroosile suruti pastakas kätte ja anti talle need paar miljonit juurde, aga ei. Vaikselt võiks muidu hakata ka uut Lahmi 10+ aastaks välja vormima.

    Kommentaar


      Bastianiga... on midagi. Muidu oleks tema ka Thomase ja Philippiga pundis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma arvan, et te ei räägiks sama juttu, kui ta Saksamaa koondises mängiks. Või oleksite sama sillas, kui Lahm, Schweini, Kroos, Müller, Götze, Boateng ja Neuer vigastuse tõttu MM-i vahele jätaks?
        Ma just seepärast nii ütlengi, kuna Prantsusmaa küll millegagi MM-il hakkama ei saa. Ja kui Ribery hooaja lõppu nägid, siis ega ta just kõige paremas vormis ka ei olnud - niiet kes teab kui palju ta üldse aidanud oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas jürks Vaata postitust
          Bastianiga... on midagi. Muidu oleks tema ka Thomase ja Philippiga pundis.
          van Gaal tahab Schweinit ManU-sse.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            van Gaal tahab peaaegu poolt Bayernit endale ManU-sse. Siiamaani on meediast läbi käinud Kroosi, Mülleri, Robbeni ja Schweinsteigeri nimed. Robben on juba avalikult "ei" öelnud ja nüüd on ka Mülleri jäämine kindel.

            Märkasin, et täna on avaldatud ka Lahmi poolsed kommentaarid lepingupikenduse kohta. Tähtsaim, mis sealt välja lugeda: "Ma lõpetan oma karjääri Bayernis. See on kindlasti minu viimane leping."
            Tähendab, et Lahm plaanib oma karjääri lõpetada 34 aastaselt 2018.

            Kommentaar


              Lahm on selle meeskonna sümbol, teda ei kujutaks kuskil mujal ette ka.
              Schweinsteigeri kohta ei oska öelda, väga sümpaatne mängumees ning kui tippvormis, siis maailma ÜKS parimaid omal positsioonil, eelmine hooaeg oli suht kehv samas vigastuste tõttu, minul jäi väga palju bläkke tema poolt meelde, keskväljal lihtsad sööduvead, kust kiire kontra otsa tuli ning mõned liigsest pallihoidmisest tekitatud ohtlikud olukorrad. Ma ei taha öelda, et ta aeg on otsakorral ja oleks aeg edasi minna, aga hetkel tema tase ei ole minu arust see, millega võiks Bayernit tipptasemel vedada. Kindlasti on ta võimeline sinna jõudma ning ehk saavutab MMil taaskord oma tipptaseme, ootame & loodame.
              Aaa, mainimata jäi see, et loodaks, et härra teeb oma otsuse pärast MMi, siis on klubil/Pepil/F.Ol lihtsam otsustada ning ehk ka ise jõuab järeldusele, kas peaks jääma või mitte.

              Kommentaar


                Nonii, see on mõneti üllatav - Robben tegi oma geniaalse spurdiga MMil maailmarekordi.

                Oleks ju võinud arvata, et ta ise oleks võinud näiteks 4 a tagasi kiirem olla. Või isegi 8 aastat tagasi. Noor mees ja värki. Ma kartsin, et tõsisemad vigastused on kiirusele jälje jätnud, aga võta näpust. Äärmiselt hea meel selle üle igastahes.

                Kommentaar


                  Tasub veel märkida, et see oli juba suhteliselt mängu lõpus. Mind üllatas Robben juba kuu aja taguses karikafinaalis, kui ta lisaajal suutis ikka veel kõige aktiivsem ja kiirem olla samal ajal kui noored mehed olid juba krampides. Täitsa selline tunne, et praegu on kõigi aegade parima Robbeniga tegemist.

                  Kommentaar


                    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.

                    Kommentaar


                      Viimased uudised viivad Mandžukici tagasi Wolfsburgi. Super oleks liigale, huntidele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jürks Vaata postitust
                        Viimased uudised viivad Mandžukici tagasi Wolfsburgi. Super oleks liigale, huntidele.
                        Viimased uudised väidavad, et sinu rõõmupurse oli ennatlik.

                        Kommentaar


                          Ca nädalake veel ja pakibki herr Lewandowski oma kotid Allianzil lahti.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Bundesliga mängude järjekord tulevaseks hooajaks on avalikustatud. Esimene mäng 22.08 Wolfsburgi vastu

                            Kommentaar


                              Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


                              Bayern ikka top

                              Kommentaar


                                Heads up, FCB fans: The team presentation, featuring new signings Robert Lewandowski and Sebastian Rode, as well as the All Star Match Manchester United vs. FC Bayern will take place on August 9th!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X