320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei oska tervest maailmastki Kroosile, tema rolli, väärilist asendajat leida. Te räägite nagu teil oleks klubis juba sama hea vend olemas. Naljamehed.
    Thiago pole mingi asendus. Vähemalt mitte hetkel näidatu põhjal.

    Aga keskväljal konkurentsi hõremine tingib ilmselt selle, et saab jälle lahmi keskele solgutada. Hõissaaa!
    Müün jalkasärke!:
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

    Kommentaar


      Ma täiesti nõus, olen ise ka teravalt Kroosi kritiseerinud, kuid viimasel ajal on ta ennast märgatavalt parandanud ning kuigi kaitsetöö jääb endiselt kesiseks, siis vaatamata sellele on olnud väga hea just siin klubi hooaja lõpus ja MMil. MMil jäi saldosse 2 kolli ja 4 assisti, pole väga kehv näitaja. Thiago ja Kroos on täiesti erinevat tüüpi mängijad, klubist pole kohe kindlasti kedagi asemele võtta. Turult on silma jäänud selline nimi nagu Pjanic, kuid arvestades, et Benatia on vist ka siia tulemas, siis kahtlen väga sügavalt, et Pjanici ka ära müüksid. Kindlasti on veel mõned nimed, kuid raske on kedagi kätte saada. Aa, samas meil on ju ka Höjbjerg, kes peaks/võiks ideaalis asenduseks saada, kuid vaevalt, et hetkel sellega hakkama saaks. Eks näha ole, minul on igatahes meel väga nüri, kui peakski lahkuma.
      Aa ps. Pjanic on ka vist pigem Thiago tüüpi, pigem ründav ning tema kaitsetööga ei ole tuttav, üldse ei tea väga midagi härra kohta, MMil midagi erilist ei teinud. Perfektne asendus oleks Kroosile vist hetkel ainult Modric, aga never ever gonna happen. Ja ka siinkohal ei ole ma kindel, et oleks upgradega tegemist. On küll metsik tööloom ja kaitses müttab kõvasti, aga kas suudaks just niimoodi dikteerida tempot nagu Toni ja lükata selliseid diagonaale - ei tea.

      Kommentaar


        Algselt postitas Soldat Vaata postitust
        Ma ei oska tervest maailmastki Kroosile, tema rolli, väärilist asendajat leida. Te räägite nagu teil oleks klubis juba sama hea vend olemas. Naljamehed.
        Thiago pole mingi asendus. Vähemalt mitte hetkel näidatu põhjal.

        Aga keskväljal konkurentsi hõremine tingib ilmselt selle, et saab jälle lahmi keskele solgutada. Hõissaaa!
        Päris nii ei saa öelda, et Thiago pole mingi asendus, sest heal päeval teeb ta väga häid mänge. Aga vaatame, mida mängijateturul tehakse. Ise ei usu muidugi, et kedagi suurt asemele tuuakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Soldat Vaata postitust
          Ma ei oska tervest maailmastki Kroosile, tema rolli, väärilist asendajat leida. Te räägite nagu teil oleks klubis juba sama hea vend olemas. Naljamehed.
          Thiago pole mingi asendus. Vähemalt mitte hetkel näidatu põhjal.
          Muidugi on tegemist kaotusega. Aga ei ole asendamatuid mehi siiski. Ja ma usun, et iga mõistlik jalgpallisõber usub sellesse, et üks mees ei saa kunagi olla suurem kui meeskond! Mõelge nüüd, miks ta lahkus ? Viimasel hooajal oli kõige rohkem mänge saanud mees keskväljal. Mänguaega oli kõvasti, treener hindas, tulemusi tuli. Aga vaja lepingu üle jonnida. Mis siis ikka muud kui head teed minna.

          Ja võib rääkida, et täpselt sellist meest pole saada - okei, mõistetav. Aga jalkas ei käigi enamasti asendused otse üks-ühele. Mõnel mängijal on üht omadust rohkem, teisel teist. Thiago on Pepi lemmik, selles ei tohiks ju kahelda. Sõltuvalt taktikalistest valikutest on asendamise meetodeid mitu - pole küll Pepi käekiri, aga mina paneks keskpoolikusse Javi-Swaini duo ja siis nende ette Thiago. Swaini oleks keskväljamootor, Thiago käib palli toomas vahest keskväljal, aga enamasti ehitab rünnakut sealt nr 10 positsioonilt.

          Ehk umbes siis :

          -------------Lewa/Müller-----------
          Ribery/Robben-Thiago-Robben/Müller
          ---------Swaini----Martinez--------

          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Aa ps. Pjanic on ka vist pigem Thiago tüüpi, pigem ründav ning tema kaitsetööga ei ole tuttav, üldse ei tea väga midagi härra kohta, MMil midagi erilist ei teinud. Perfektne asendus oleks Kroosile vist hetkel ainult Modric, aga never ever gonna happen. Ja ka siinkohal ei ole ma kindel, et oleks upgradega tegemist. On küll metsik tööloom ja kaitses müttab kõvasti, aga kas suudaks just niimoodi dikteerida tempot nagu Toni ja lükata selliseid diagonaale - ei tea.
          No ma ei tea, päris jumalaks teda ka teha ei tasu. Modric ei oleks küll kehvem mees keskväljal. Jällegi - tegemist pole otsese asendusega, aga horvaat suudab ikka äärmiselt hästi palli liigutada ja vabu mehi leida/diagonaale anda. All-in-all (arvestades näiteks panust kaitsemängu) usun, et tema kasutegur isegi suurem.

          Kommentaar


            Swaini-Martinezi keskvälja igatsen. Lõpetaks Martinezi kaitses solgutamise ära ja oleks väga kõva paar keskel.

            Kommentaar


              Selline formatsioon oleks ulme, aga loodan et kolme kaitsjaga ikkagist mängima ei hakka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rauntšik Vaata postitust
                Selline formatsioon oleks ulme, aga loodan et kolme kaitsjaga ikkagist mängima ei hakka.
                Dante/Benatia ja Boatengi juurde lisaksin veel Badstuberi. Ennustan, hooaja teisel poolel on Badstuber väga kõva tegija keskväljal

                Kommentaar


                  Ribery trennis tagasi. Loodame, et hooajaeelne ettevalmistus sujub ka nii nagu peab.

                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Bayerni spordidirektor lausus midagi sellist, et Shaqiril on tähtis roll Bayerni tulevikus, mille peale kutt säutsus selliselt:
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Bayerni spordidirektor lausus midagi sellist, et Shaqiril on tähtis roll Bayerni tulevikus, mille peale kutt säutsus selliselt:
                      Õigesti ütleb noormees - ta pole enam "noormängija", kes pole end tõestanud - on ja piisavalt. Oleks 2/3 CL's regulaarselt mängivate tiimide koosseisus alg 11 mees.

                      Kommentaar


                        Bayern võiks laenule saata siis praegu, ManU vist oli huvitatud ju. Mees saaks vähemalt mängupraktikat rohkem kui Bayernis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                          Bayern võiks laenule saata siis praegu, ManU vist oli huvitatud ju. Mees saaks vähemalt mängupraktikat rohkem kui Bayernis
                          Hetkel seis selline - et mees annab enne sisse transfer requesti kui võtab vastu mõne laenudiili. Seda oleksite pidanud eelmisel aastal mõtlema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Hetkel seis selline - et mees annab enne sisse transfer requesti kui võtab vastu mõne laenudiili. Seda oleksite pidanud eelmisel aastal mõtlema.
                            Tundub, et Shaqiri agent isiklikult on foorumisse saabunud...
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Mõni hetk tagasi Bayerni mängijate vastuvõtul Müncheni lennujaamas kinnitas Rummenigge, et Madriidiga läbirääkimised on käigus, aga allkirju pole veel kuskil. See käib siis Kroosi kohta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Tundub, et Shaqiri agent isiklikult on foorumisse saabunud...
                                Ma lihtsalt lähtusin loogikast - mees kes oleks võimeline mängima palju palju rohkem hooajal kui Bayern seda võimaldab talle. Lisaks kes on silma jäänud kindlasti mitmele teisele sama tasemega klubile nagu Bayern seda on, miks ta peaks tahtma laenu, aastaks? kaheks? - Emotsionaalselt ei tohiks teda midagi siduda Bayerniga. Kindlasti tahaks ta kuskil juba tõsisemalt karjääri ehitada.

                                Ainuke loogiline laen oleks nagu Real tegi Nuri Sahiniga - mingi periood ja siis sümboolne summa mille eest laenaja ta välja saab osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X