320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal on liikuma läinud jutud, et Green läheb laenule HSV-sse. Mina tervitan seda liigutust.

    Täna 19.30 vs Schalke @ Eurosport 2

    Koosseis, siis selline. Mõni päev tagasi tuli Alonso klubisse ning kohe põhis täna.



    Pink: Reina - Dante, Pizarro, Gaudino, Bernat, Hojbjerg, Green

    Schalke koridor näeb täna välja päris huvitav.

    Kommentaar


      Esimesed 20 minutit - väga hea mäng, Schalket ei lubatud praktiliselt kordagi oma poolelt välja. Edasi hakkas mäng järjest alla käima, eriti siis kui Schalke otsustas ise ka mängima hakkama alates teisest poolajast. Shaqiri ja Götze ei jätnud täna erilist muljet. Rode meeldis esimesel poolajal väga, aga teise poolaja teisel poolel tuli temalt liiga palju pallikaotusi ja valesööte.
      Muidugi ise süüdi, et alguses rohkem väravaid ära ei löödud, aga siiski natuke sõnu ka kohtuniku kohta. Esiteks jäi Draxler selgelt hiljaks kui üritas Rodelt palli ära võtta ja astus talle tald ees jala peale. Olek pidanud kollase andma ja sellele oleks punane järgnenud (seda kinnitas ka endine kohtunik Merck sakslaste Sky peal). Teine kahtlane olukord oli Schalke värav, kus pall enne joone ületamist Höwedesi kätt puutus. Aga nagu öeldud, siis Bayern ise süüdi, et juba esimesel poolajal mängu ära ei otsustatud.

      Kommentaar


        Shaqiri ja Götze ei ole minu arust veel kordagi erilist muljet klubi eest jätnud. Ribbery ja Robben puudu, mingid lambivennad mängivad: Bernat, Hojbjerg, Rode. Ok, Rode tegi paar päris head liigutust aga see ei ole euroopa tipp. Tore, et Lewandowski oma esimese kolli lõi aga muidu suht mannetu (mitte siis robert vaid kogu meeskond tervikuna). Väga-väga vara on mingeid järeldusi teha aga mina küll ei näe, et siit tänavu midagi ilusat tuleks. Võitlus tiitli eest saab olema raske ja euroopas sellise satsiga ka suurt midagi ära ei tee. Võib-olla olen liiga pessimistlik ja ma loodan, et mul ei ole õigus aga Guardiola tegemistest hakkab vaikselt kopp ette saama. Juppi üles ehitatud meeskonnast on ainult riismed alles.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Ega nn "teise koosseisuga" mingit suurepärast tulemust siit loota polegi. Ilma Robbenita on Bayern ikka suhteliselt mannetu. Götze varsti laenule?

          Kommentaar


            Ma veel ülipessimistlik ei oleks. Puudu olid Ribery, Robben, Benatia, Schweisteiger, Thiago, (Martinez). Eriti suured lootused on Thiago peal, et ta keskvälja probleemid ära lahendaks. Nüüd on mul juba hea meel, et Alonso ka olemas on, sest septembris City vastu Rode/Gaudino/Hojbjerg keskväljaga mängima minna oleks ikka paras harakiri olnud.

            Kui mehed terveks saavad võiks minu arvates parim algkoosseis olla selline:
            4 kaitseliiniga variant (4-3-3/4-1-4-1)
            -----------Neuer-----------
            Lahm-Boateng-Benatia-Alaba
            -----------Alonso----------
            -------BS31---Thiago------
            Robben---------------Ribery
            --------Lewandowski--------

            3 kaitseliin (3-4-3)
            -----------Neuer------------
            -Boateng-Benatia-Badstuber-
            Lahm------------------Alaba
            -------BS31---Thiago------
            Robben---------------Ribery
            --------Lewandowski--------

            Kuigi praeguse seisuga tundub, et Schweinsteiger on praegu pigem päris pikalt väljas ja Thiago tuleb varem, seega peaks Alonso igal juhul mõlemas variandis algkoosseisus olema. Kuna üks duost Robben/Ribery kipub alati vigastatud olema, siis on ka Mülleri koht enamvähem kindel. Götzet võiks proovida Thiago positsioonil. Keskel võiks ta teoreetiliselt paremini hakkama saada.

            Kommentaar


              Kui osad koondised on turniirimeeskonnad siis Schweinsteiger on muutumas selliseks "turniirimeheks". Putitatakse ja forsseeritakse piiratud ajavahemikuks 5-6ks mänguks ära ning mees teeb head mängud ning tõstab meeskonna võitlusvaimu. Samas suurepärast liigahooaega mängimas ma ei kujutaks teda ette - kardan, et ta füüsis ei pea vastu lihtsalt enam.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Aplaus Schalkele. Ei lastud meil mängida.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Huvitav, kas Reinal ja Robbenil see intsident on lahendatud? - https://www.youtube.com/watch?v=nSr_RFfsIzw
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Tundub, et Julian Greeni üheaastane laenudiil Hamburgi on lõpusirgel. Igati tervitatav otsus arvestades seda millega HSV praegu platsil teeb, siis ei tohiks Greenil võimaluse saamine eriti keeruline olla seal.
                    Samuti tundub, et Sinan Kurti ost on tehtud. Summaks 2,5 miljonit ja 4 aastane leping.
                    Shaqiri kinnitas, et klubi ei luba tal lahkuda.

                    Ja Alonso sai juba paari päevaga endale nahkpüksid jalga:

                    Kommentaar


                      Sinan Kurt kah tiimis, 7 uut mängijat, pole paha.

                      Kommentaar


                        Total odavam kui Di Maria -> United. ei saa kurta jah

                        Kommentaar


                          Shaq on seni puhas crap olnud, kuid paneme selle MMi ja pingil istumise süüks. Xabi Alonso debüüt oli hea. Suurepärane mängija, kes teeb meid kindlasti tugevamaks. Bernat samuti hea olnud, kuid meie parimat poega - seda armiga - ootaks juba tagasi!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Thiago seis tundub keeruline olevat. Sammeri väitel ei osata isegi prognoosi teha naasemise osas. Xherdan olla Liverpooli radaril ja jaanuaris võib üleminekut oodata.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Shaq võiks järgmisel poolel aastal oma õiget taset näidata ja meile ikka jääda. Tuleviku täht ikkagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Thiago seis tundub keeruline olevat. Sammeri väitel ei osata isegi prognoosi teha naasemise osas. Xherdan olla Liverpooli radaril ja jaanuaris võib üleminekut oodata.

                                Shaqiri peaks vist olema nr 10 mängija, seljuhul vaevalt et Liverpooli minek, see positsioon seal kaetud juba (Coutinho, Lallana).
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X